dogecoin

Po zmianie Ethereum z Proof-of-Work na Proof-of-Stake, dwa główne łańcuchy oprócz Bitcoina utrzymują przewagę nad siecią PoW:- EthereumClassic & Dogecoin. Niezależnie od faktu, że oba tokeny nadal handlują pod niedźwiedzim wpływem, nadchodzący ruch może zaoferować wymagany byczy impuls dla ceny DOGE, aby osiągnąć poziomy powyżej $0,1 w nadchodzących dniach.

Ale czy konsensus PoW pozostanie na zawsze z tym wysiłkiem lub jego fork Dogecoin spotka los EthereumPOW, który został stworzony w podobnym celu?

EthereumFair, pierwszy widelec łańcucha Ethereum niedawno ogłosił swoje plany utworzenia DAO, a także rozwidlenia sieci Dogecoin. Założona w 2020 roku sieć twierdzi, że utrzymuje oryginalny projekt łańcucha Ethereum i zyskała ogromną uwagę po Ethereum Merge.

Głównym powodem wyboru sieci Dogecoin jest zachowanie mechanizmu konsensusu, nad którym obecnie pracuje. Zespół omówił widelec ze społecznością Dogecoin, a także zaoferował wymaganą pomoc techniczną.

Utworzone DAO może obejmować technologów, społeczności, strony projektu, giełdy i górników. Ponadto DAO może również zapewnić, że Dogecoin jest kompatybilny z Ethereum Virtual Machine (EVM), co może inturn zapewnić decentralizację sieci.

Obecnie ETHF ma ponad 9,4 miliona aktywnych adresów i udany fork Dogecoina zrzuci DOGE na te adresy. Platforma poprosiła jednak społeczność o wybranie nazwy nowego łańcucha fork Dogecoin i poprosiła o głosowanie wśród Dogeevm, Dogesmile, Dogesmart i Dogememe.

Wiadomo, że górnicy Ethereum przed fuzją uciekli do łańcucha Ethereum Classic, a część z nich rozwidliła łańcuch i nadal działała na mechanizmie PoW. Klasycznym przykładem było powstanie EthereumPOW(ETHPOW), które zostało uruchomione w tym zakresie. Połączenie dwóch łańcuchów wymaga szerokiego rozwoju technicznego i planowania.

Stąd techniczna zgodność obu łańcuchów i potencjalny wpływ na społeczności i posiadaczy może być drobiazgowo zbadany przed podjęciem kolejnego ruchu.

Czy ten napis był pomocny?

No Tak

Zdjęcie Sahany Vibhute

Sahana Vibhute

Pasjonat kryptowalut i blockchain autor wykwalifikowany do pokrycia każdego wydarzenia w przestrzeni kryptowalutowej. Badanie minutowych zdarzeń i przynoszenie nowych spostrzeżeń leży w głównym zakresie moich zadań.

  Czy reakcja CH4 2O2 → CO2 2H2O jest reakcją redoks?