Show Biznes

Dominic Fike potwierdza związek z Hunter Schafer: Jest „bardzo zakochany”

Jesteśmy w pełni gotowi, aby ogłosić Hunter Schafer i Dominic Fike najsłodszą parą 2022 roku, a żadna inna przyszła para nie może ich zdetronizować. 23-letnia modelka i 26-letni piosenkarz, którzy odpowiednio wcielają się w role Jules i Elliota w drugim sezonie „Euphorii”, wzbudzili spekulacje na temat randek po tym, jak 15 stycznia i 28 stycznia wyszli z dwóch restauracji w West Hollywood ramię w ramię – mówimy tu o splecionych palcach. Jak donosi Page Six, Fike oficjalnie potwierdził, że on i Schafer spotykają się w nadchodzącym numerze GQ z czerwca/lipca 2022 roku.

W swoim profilu Fike wyjawił, że jest „bardzo zakochany” w swojej partnerce. „W takich chwilach twój związek nabiera tempa, ponieważ jesteś z kimś tak wrażliwy, natychmiast. Co zazwyczaj zajmuje dużo czasu” – wyjaśnia o ich błyskawicznym związku. „Niektórzy ludzie zakochują się po kilku miesiącach od spotkania, albo po latach. My się do siebie zbliżyliśmy – to wszystko stało się tak szybko. Po prostu tak szybko się poznaliśmy”.

Chociaż po raz pierwszy obaj aktorzy potwierdzili swój romans, w marcu zadebiutowali na czerwonym dywanie na imprezie Vanity Fair z okazji rozdania Oscarów w Los Angeles. Od tamtej pory ich związek nie był zbytnio eksponowany. Jednak w nowym wywiadzie Fike daje jasno do zrozumienia, co czuje do swojej partnerki. Po minięciu billboardu z wizerunkiem Schafera podczas zakupów z autorką profilu GQ w Nowym Jorku, podobno powiedział: „To jest najlepsza część.”

Przed nowym wywiadem Fike’a, aktor podzielił się na Instagram Stories zdjęciem, na którym on i Schafer dzielą pocałunek z podpisem, który brzmi „happy birthday happy birthday” Chociaż nie było to bezpośrednie potwierdzenie, to oczywiste jest, że znaki świadczące o tym, że tych dwoje się spotyka, pojawiały się już od dłuższego czasu.

Elliot Fike wywołała spore zamieszanie w drugim sezonie „Euphorii”, nawiązując narkotykową przyjaźń z Rue (Zendaya) i powodując rozdźwięk w jej nowym, oficjalnym związku z Jules. Chociaż Jules bezczelnie mówi Elliotowi: „Nie lubię cię” w odcinku trzecim, to później dochodzi między nimi do gorącej sesji pocałunku w domu Elliota, podczas gdy Rue jest w łazience, i jasne jest, że wzajemnie się przyciągają.

Jeśli chodzi o Schafera i Fike’a, obaj aktorzy byli uśmiechnięci podczas pozowania razem na premierze serialu HBO w styczniu. Schafer był wcześniej łączony z modelką Massimą Desire, podczas gdy Fike ostatnio spotykał się z aktorką i modelką Dianą Silvers z serialu „Booksmart”. Przeczytaj dalej, aby zobaczyć zdjęcia z ich wspólnego wypadu do Los Angeles i dowiedzieć się o co tyle hałasu, a także zobaczyć ich debiut na czerwonym dywanie w marcu.

Dodatkowa relacja Sabienna Bowman.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button