Show Biznes

Drogi Obi-Wanie Kenobi, daj nam więcej piegów Zacha Braffa

W porządku, rozumiem, że macie wyjątkowo udaną środę, po tym jak usłyszeliście, jak James Earl Jones powtarza swój growl Dartha Vadera w trzecim odcinku Obi-Wana Kenobiego. Wspomnienia, nostalgia, wszystkie te dobre rzeczy, prawda?

Jasne. Ale ja chcę wam powiedzieć, że w mieście pojawił się nowy czarny charakter, który może być potężniejszy niż połączone siły tysiąca Grogusów. Odcinek trzeci, który zadebiutował w środę rano na kanale Disney+, przedstawia kosmitę o imieniu Freck. Poznajemy go, gdy toczy się autostradą przez kosmiczną pustynię, wpadając prosto na Obi-Wana i Baby Leię podczas ich misji ucieczki. Wydaje się przyjazny! Na początku. Ale w sposób, który wydaje się być chytrym komentarzem politycznym ze strony Obi-Wana Kenobiego, duet zauważa znak Imperium na pojeździe Frecka, a on zaczyna ujawniać swoje prawdziwe poglądy na temat zagrożenia Jedi.

W okrutnym akcie zdrady Freck podjeżdża do punktu kontrolnego pełnego szturmowców i wydaje Obi-Wana i Leię. Nasz ulubiony starszy Jedi szybko rozprawia się z nimi, strzelając z blastera do wszystkich z wyjątkiem Frecka, któremu zadaje jedynie cios, który kładzie go do piachu. To pozornie przedwczesny koniec postaci, która miała jeszcze tak wiele do zaoferowania.

Czy zastanawialiście się, kto podkłada głos Freckowi? Nie jest to Seth Rogen, jak początkowo podejrzewałem. Wierzcie lub nie, ale głosem Frecka jest Zach Braff, absolwent serialu Scrubs . Jeśli obejrzycie jeszcze raz sceny z Freckiem, zabrzmi to tak, jakby głos Braffa został nieco ściszony. Mimo to Braff nie traci swojego charakterystycznego, żywiołowego usposobienia. Można mieć tylko nadzieję, że to jeszcze nie koniec przygód Frecka. Obi-Wan właśnie go trochę poturbował, więc przyszłość w Gwiezdnych Wojnach , w której Freck stanie się bardziej zabójczym złoczyńcą niż Vader, jest wciąż możliwa. Może też zostać ulubionym kierowcą Ubera/aprobatą Imperium. Czas pokaże.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Te same treści można znaleźć w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button