Druga lokalizacja Farmer Boys w Arizonie otwarta w Tolleson
Farmer Boys otwiera swoją drugą lokalizację w Arizonie w Tolleson, prowadzoną przez franczyzobiorcę Chrystalla Herry.

Otwarcie oznacza 102. lokalizację dla konceptu Farm Fresh Fast Casual

Druga lokalizacja Farmer Boys w Arizonie teraz otwarta w TollesonTolleson, AZ (RestaurantNews.com) Farmer Boys®, południowokalifornijska sieć restauracji typu fast casual znana z nagradzanych burgerów i wyjątkowej obsługi, serwuje teraz całodzienne śniadanie, nagradzane burgery, obfite sałatki, załadowane kanapki i więcej w swojej najnowszej restauracji zlokalizowanej przy 1220 S. 83rd Ave. w Tolleson.

Tolleson – S. 83rd. restauracja prowadzona jest przez franczyzobiorcę Chrystalla Herry, który rozpoczął swoją karierę z Farmer Boys w wieku 16 lat. Rozwój zawodowy Herry i pasja do marki Farmer Boys skłoniły ją do podjęcia decyzji o zostaniu franczyzobiorcą na rozwijającym się rynku Arizony.

Restauracja oferuje usługi dine-in, drive-thru, phone ahead i take-out i jest otwarta od poniedziałku do soboty od 6 rano do 10 wieczorem i w niedzielę od 7 rano do 10 wieczorem.

Farmer Boys wyznaczył standard serwowania wysokiej jakości, farm fresh food w ustawieniach fast casual. Menu składa się z nagradzanych burgerów, gotowane na zamówienie śniadanie serwowane przez cały dzień, ręcznie siekane sałatki, które mogą być przygotowane jako wrap, kanapki specjalne, i więcej, wszystko przygotowane z wysokiej jakości składników, które są lokalnie pozyskiwane w miarę możliwości. Produkty są dostarczane do każdej restauracji codziennie rano w całości i świeże, co oznacza, że nie leżą tygodniami w magazynie i można się nimi delektować w pełnej krasie i smaku.

Druga lokalizacja Farmer Boys w Arizonie otwarta w Tolleson
Farmer Boys jest teraz serwowanie cały dzień śniadanie, nagradzane burgery, serdeczne sałatki, załadowane kanapki i więcej w swojej najnowszej restauracji w Tolleson, AZ!

Posiadanie świeżych składników, które są ręcznie krojone na miejscu codziennie było podstawą misji Farmer Boys i to idzie tak samo z tymi ograniczonymi w czasie ofertami. Dzięki temu, że Farmer Boys dokłada wszelkich starań, aby jedzenie było smaczne i aromatyczne, goście mogą liczyć na świeże, gotowane na zamówienie posiłki przy każdej wizycie.

Aby dowiedzieć się więcej o Farmer Boys, zobaczyć ich menu świeżych farm fare, lub znaleźć restaurację najbliżej Ciebie, odwiedź www.farmerboys.com oraz śledzić markę pod adresem @FarmerBoysFood na Instagramie i Facebooku oraz @FarmerBoys na Twitterze. Fani Farmer Boys są zachęcani do pobrania aplikacji Very Important Farmer (VIF), aby korzystać ze spersonalizowanych ofert, urodzinowych smakołyków, wczesnych powiadomień o nowych premierach menu oraz informacji o lokalnych wydarzeniach. Aplikacja VIF firmy Farmer Boys jest dostępna w App Store i Google Play.

  Ile jednostek sześciennych ma pudełko, które ma 3 jednostki wysokości 3 jednostki szerokości?

O Farmer Boys®

Farmer Boys® to sieć restauracji typu fast casual typu farm-to-table serwująca wielokrotnie nagradzane burgery i całodzienne śniadania, układane w stos kanapki, ręcznie krojone sałatki oraz sygnowane ręcznie pieczone paluszki z cukinii i kolosalne krążki cebulowe™. W Farmer Boys, Farm Food Ain’t Fast Food®. Farmer Boys jest corocznie wyróżniany nagrodami „Best Of”, przyznawanymi przez konsumentów, którzy cenią sobie duże porcje świeżej żywności z gospodarstwa w uczciwej cenie.

Koncepcja burgerowa została również doceniona przez godne uwagi publikacje branżowe, w tym została nazwana jedną z Fast Casual’s Top 100 Movers & Shakers. Farmer Boys prowadzi obecnie restauracje w Kalifornii, Nevadzie i Arizonie. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.farmerboys.com.

  Co to znaczy, że coś się należy przez?

Media Contact:
Hannah Koury
Ajenda Public Relations
hannah@ajendapr.com
650-922-4936

  • Więcej z Farmer Boys