Show Biznes

Drugi sezonBarry 'ego zakończył się lata temu. Oto, co należy wiedzieć przed sezonem trzecim.

Prawie trzy lata temu zakończył się drugi sezon Barry’ego. Trzy lata! Czy w ogóle pamiętacie, kim jest detektyw Janice Moss? Mamy nadzieję, że tak, bo to właśnie jej śmierć była głównym wątkiem drugiego sezonu zakręconej czarnej komedii HBO. Pod koniec pierwszego sezonu, kiedy wydawało się, że sprawy Barry’ego Blocka układają się dobrze, to właśnie Janice odkryła, że znajduje się on w centrum trwającej sprawy o morderstwo, którą się zajmowała. Wtedy pojawił się Barry Berkman i zabrał Janice z tego świata, pozostawiając jej kochanka (i nauczyciela Barry’ego) Gene’a w emocjonalnym rozsypce.

Ta informacja prowadzi nas jedynie do premiery sezonu drugiego! Drugi sezon miał za zadanie odpowiedzieć na pytania związane ze śmiercią Mossa, a także wprowadzić nowe zagrożenie w postaci Esther, przywódczyni birmańskiego gangu, skłóconej z Noho Hankiem. Kto mógłby zapomnieć o Sally i jej drodze do zostania prawdziwą aktorką? Zanim rozpoczniemy sezon trzeci, poznajmy wszystkich bohaterów (i ich miejsce w sezonie drugim).

Sign Up for HBO Max

Barry Berkman/Barry Block

Posłuchaj. Barry jest w głębokim gównie. Po zabiciu Mossa, aby utrzymać w tajemnicy swoją przeszłość płatnego zabójcy, pozostaje mu żonglowanie trwającym związkiem płatnego zabójcy z Hankiem i Fuchesem z NoHo, karierą aktorską z Genem oraz związkiem z Sally. Na początku sezonu Barry dostaje zadanie zabicia przywódczyni gangu birmańskiego, Esther, ale spartaczy początkowe uderzenie, co stawia go w niepewnej sytuacji wobec gangu birmańskiego, a także wobec Hanka i Fuchesa z NoHo. Przez cały sezon Barry pracuje z Sally nad sceną, którą opracowała na podstawie prawdziwego życia, przedstawiającą obraźliwy związek, jakiego doświadczyła ze swoim byłym mężem. W ciągu kilku odcinków Barry i Sally zmagają się z tym, jak szczerzy powinni być w dialogu, ale końcowy produkt (wersja prawdy) przynosi Sally uznanie krytyków.

Kiedy dochodzi do zabójstwa Mossa, Barry zostaje aresztowany wraz z Gene’em jako podejrzany o morderstwo. Obaj zostają w końcu zwolnieni, ale presja wywierana na Barry’ego rośnie, który dzwoni do Fuchesa z obietnicą, że w końcu go zabije. Pod koniec sezonu, w napadzie szału, Barry zabija cały gang birmański, w tym Esther.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Gene Cousineau

Sezon Gene’a w dużej mierze polegał na tym, że pogodził się on ze stratą i żałobą po swojej dziewczynie. Odbija się to na nim do tego stopnia, że chce odwołać najbliższe przedstawienie klasy aktorskiej, a nawet całą klasę. Przez cały czas trwania śledztwa współpracuje z policją, aż do momentu, w którym policja zaczyna myśleć, że sprawa Janice nie zostanie rozwiązana. Tymczasem Barry pomaga Gene’owi wrócić na właściwe tory, inspirując go historią z czasów jego służby w Marines, ale ostatecznie prowadzi to tylko Barry’ego bliżej ujawnienia swojego prawdziwego „ja” przed Gene’em. Pod koniec sezonu Gene zostaje oszukany przez Fuchesa, który chce się zemścić na Barrym po tym, jak Barry zerwał z nim stosunki. Podając się za detektywa, Fuches przyprowadza Gene’a do bagażnika samochodu, w którym znajduje się ciało Mossa. Wygląda na to, że zamierza zabić Gene’a, ale zamiast tego wyjawia mu, że to Barry zabił jego dziewczynę. Gene zostaje aresztowany po ucieczce z miejsca zdarzenia, a następnie trafia na listę podejrzanych o śmierć Mossa, ale wkrótce potem zostaje zwolniony.

NoHo Hank i Monroe Fuches

NoHo Hank to postać doskonała. Koniec. Kiedy rozpoczyna sezon, jego partnerstwo z Cristobalem przekracza granicę między relacjami zawodowymi a intymnymi. Wciąż boryka się z problemem niezabicia zabójcy Pazara z sezonu pierwszego. Podczas zmagania się z tymi wszystkimi zagrożeniami poznaje Esther. Cristobal chce wciągnąć ją i gang birmański w swoje szeregi, zagrażając tym samym Hankowi. Hank zaciąga Barry’ego, by ten zdjął Esther, przypominając sobie, że Hank już wcześniej uratował Barry’emu życie, a on jest mu to winien.

Po nieudanym zamachu – wspominaliśmy o tym powyżej, nadążajcie! – Barry proponuje, że wyszkoli Czeczenów, by sami przeprowadzili zamach. Hank się zgadza, ale jak się okazuje, nikt nie jest tak dobry w tej robocie jak Barry. Więcej na ten temat za chwilę.

Na początku sezonu Fuches przebywa w Ohio, próbując znaleźć sobie „nowego Barry’ego” To się jednak nie udaje, a po odnalezieniu dowodów z zabójstwa Pazara w sezonie pierwszym, Fuches i Barry zostają jeszcze bardziej uwikłani w zimną wojnę trzech gangów. Fuches i Barry w końcu się godzą, ale Fuches ponownie zwraca się przeciwko Barry’emu. Co gorsza, Fuches podawał się za prywatnego detektywa, co skłoniło Gene’a do zemsty na Barrym. W przedostatnim odcinku rozważa zabicie Gene’a, ale zamiast tego doprowadza go do ciała Mossa i ujawnia, że to Barry jest za to odpowiedzialny. Tym razem Barry obiecuje śmiertelną zemstę na człowieku, który przygotował go do pracy płatnego zabójcy. W napadzie szału Barry próbuje zabić Fuchesa, ale ten ucieka. Zamiast tego Barry zabija cały gang birmański, w tym Esther.

Sally Reed and the Acting Class

Biedna Sally. Pod koniec sezonu jest ona jedyną osobą w kręgu Barry’ego, która nie wie o jego podwójnym życiu płatnego zabójcy. W sezonie drugim, w którym Sally i Barry rozwijają swoją relację, Sally staje się pełnoprawną aktorką. Przez cały sezon Sally i Barry pracują nad sztuką zainspirowaną jej maltretującym małżeństwem, zmagając się z tym, jak bardzo powinna być szczera w kwestii bycia osobą, która przeżyła przemoc domową. Przygotowując się przez cały sezon, Sally w końcu dostaje propozycję zagrania ważnej roli telewizyjnej, ale odrzuca ją, ponieważ opowiada o maltretowanych kobietach zabijających swoich mężów.

Zamiast tego skupia się na scenie, którą ćwiczyła z Barrym, odpierając zarzuty swojego byłego, Sama, i opowiadając nieco zmienioną wersję prawdy, która spotyka się z uznaniem krytyki.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button