Show Biznes

Dzieci Zooey Deschanel mają drugie imiona z motywami przewodnimi

LOS ANGELES, CALIFORNIA - FEBRUARY 18: Zooey Deschanel attends the premiere of Focus Features'

Zooey Deschanel prawie nigdy nie dzieli się zdjęciami swojej córki, Elsie, i syna, Charliego, i zdecydowanie możemy zrozumieć, dlaczego. Dorastanie w sławnej rodzinie nie może być łatwe, i to jasne, że Deschanel przedkłada prywatność i bezpieczeństwo swoich dzieci nad wszelkie punkty w mediach społecznościowych zdobyte dzięki zamieszczaniu słodkich zdjęć dzieci! Obydwoje dzieci Deschanel pochodzą z jej drugiego małżeństwa z producentem filmowym Jacobem Pechenikiem; byli małżeństwem od 2015 do 2020 roku. Oto co wiemy o ich dzieciach na podstawie tego, co postanowili udostępnić na przestrzeni lat.

Elsie Otter Pechenik

Urodzona w lipcu 2015 roku, Elsie Otter Pechenik jest starszym z dwójki dzieci Deschanel i Pechenika. W wywiadzie dla Today kilka miesięcy po narodzinach Elsie, Deschanel rozwinęła się na temat nietypowego wyboru imienia. „Po prostu bardzo spodobało nam się imię Elsie, a poza tym oboje uwielbiamy wydry – są bardzo słodkie i mądre. Używają narzędzi … trzymają się za ręce, kiedy śpią, jest tak wiele niesamowitych rzeczy na temat wydr. To wspaniałe zwierzęta” – powiedziała. Od czasu narodzin Elsie trzyma się z dala od światła reflektorów, ponieważ jej rodzice nie udostępniają jej zdjęć w mediach społecznościowych. Jednak jej osobowość to inna historia: jak wielu rodziców, Deschanel wydaje się cieszyć dzieleniem się uroczymi szczegółami na temat swojej córki w wywiadach. Na przykład w wywiadzie dla People z 2019 roku Deschanel ujawniła, że Elsie ma już własne – czasem uparte – wyczucie mody.

„Lubi komponować stroje i ma bardzo wyraźne opinie na temat tego, co będzie nosić, a czego nie. To bardzo miłe, gdy widzi, jak mówi: „To mi się podoba” albo „To mi się nie podoba” i wyraża siebie w ten sposób.” Jedyną rzeczą, której Elsie najwyraźniej nie znosi nosić? Ubrań wierzchnich! „Nigdy nie chce nosić kurtek. Jest to trudne w czasie deszczu, a kiedy robi się zimno … po prostu nie chce nosić kurtki. Ani swetra, nawet swetra nie założy”.

Charlie Wolf Pechenik

Charlie Wolf Pechenik, urodzony w maju 2017 roku, jest młodszym dzieckiem Deschanel i Pechenika i jedynym synem. Rodzice Charliego utrzymali trend nadawania imion, nadając mu typowe imię i drugie imię o tematyce zwierzęcej, tak jak jego starsza siostra!

Niewiele wiadomo o Charliem, chociaż był on zamieszany w drobny skandal, który technicznie nie miał z nim nic wspólnego. W 2019 roku gwiazda „The Hills” Lauren Conrad nazwała swojego nowo narodzonego syna Charlie Wolf, co doprowadziło do oskarżeń o kopiowanie Deschanel, ponieważ nie jest to dokładnie najbardziej powszechne imię. Deschanel ze swojej strony uznała to za przypadek.

„To było takie dziwne, prawda? Nie sądzę, żeby o tym wiedziała” – powiedziała Deschanel w rozmowie z „Us Weekly”, choć dodała, że Charlie Wolf „to naprawdę specyficzne imię” Poza tą wpadką, młode życie Charliego, podobnie jak jego siostry, było dość ciche i przypuszczalnie takie pozostanie, dopóki nie będzie wystarczająco dorosły, aby zdecydować, czy chce być osobą publiczną!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button