Strona główna Show Biznes Edukacja seksualna traci jeden podstawowy charakter

Edukacja seksualna traci jeden podstawowy charakter

A więc obejrzeliście długo oczekiwany trzeci sezon Sex Education, a teraz szukacie jakiejkolwiek poprawki do sezonu czwartego. W porządku – nie jesteś sam. Ukochany dramat dla nastolatków wskoczył do Top 10 Netflixa po przerwie spowodowanej pandemią, ale fani mogą mieć przed sobą kolejną długą suszę.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co wiemy o przyszłości najlepszych z Moordale.

Czy Sex Education Zostało odnowione na czwarty sezon?

Netflix oficjalnie zapalił Sex Education na czwarty sezon jeszcze we wrześniu 2021 roku. Kto jest gotowy, aby wrócić do Moordale?

Ta treść została zaimportowana z Instagrama. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Co wydarzy się w Sex Education Sezonie czwartym?

Po cliffhangerowym zakończeniu Sezonu trzeciego, Sezon czwarty ma wiele do wyjaśnienia. Po pierwsze: co dalej z Otisem i Maeve? W sezonie trzecim, po dwóch i pół sezonach tęsknoty, ci star-crossed kochankowie w końcu wyznali swoje uczucia do siebie, ale kiedy Maeve otrzymała raz w życiu możliwość studiowania za granicą w Ameryce, wstrzymała ich rozwijający się romans. Czy w czwartym sezonie uda im się wypróbować transkontynentalny związek, czy też duża odległość będzie ich końcem?

W wywiadzie dla Elle, Asa Butterfield mówił o swoich nadziejach na przyszłość związku Otisa i Maeve. „Chciałbym zobaczyć, jak patrzą na większy obraz”, powiedział Butterfield . „Aby odkrywali siebie i byli bardziej skupieni albo na ich relacjach z samymi sobą, albo na ich platonicznych relacjach z przyjaciółmi i rodziną.”

Ta treść została zaimportowana z YouTube. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Tymczasem, gdzie indziej na froncie romansu, Adam i Eric nazwał to quits po dramatycznym sezonie wzlotów i upadków. Chociaż to pocałunek Erica z innym mężczyzną w Nigerii nominalnie zakończył związek, napięcie rosło przez cały sezon, ponieważ Eric kwestionował swoją zdolność do umawiania się z kimś na wczesnym etapie odkrywania swojej seksualności. Czy rosnąca przyjaźń Adama z byłym Erica, Rahimem, może oznaczać nowy romans?

Inne duże znaki zapytania pojawiły się pod koniec sezonu trzeciego. Po doświadczeniu bliskim śmierci przy porodzie swojej córki Joy, Jean otrzymała wyniki testu na ojcostwo. Czytając dokumenty w szpitalu, widzieliśmy, jak wyrażała szok, mrucząc: „O cholera!” Jeśli Jakob nie jest biologicznym ojcem Joy, jak sugeruje ta scena, czy zostanie z Jean i wychowa Joy jako swoją córkę? Tylko sezon czwarty to powie.

  Ten trening ciążowy od Anny Victorii sprawi, że będziesz silna do porodu i dziecka

Ale być może największe pytanie wszystkich dotyczy losu akademickiego studentów, teraz, że Moordale jest zamknięcie z powodu braku inwestorów. Być może sezon czwarty zobaczy, jak społeczność zbiera się, aby znaleźć nowych inwestorów i uratować szkołę, lub może uczniowie pójdą swoimi drogami, aby znaleźć nowe możliwości edukacyjne. My stawiamy na to pierwsze. W końcu czym jest Sex Education bez Sex School?

Aimee Lou Wood, która gra ulubioną przez fanów licealistkę Aimee, poruszyła temat zamknięcia Moordale w wywiadzie dla Variety. „Nasza szkoła zniknęła, więc jestem zdezorientowana tym, co się tam dzieje,” powiedziała Wood. „Wiem kilka małych rzeczy o mojej postaci, ale naprawdę niewiele wiem. Mam nadzieję, że będą dalej rozkwitać, bo czułam, że dorastają w Sezonie Trzecim. Interesujące będzie zobaczyć ich poza szkołą bardziej i w ich własnym życiu.”

Czy obsada powróci?

Główne postacie jak Otis, Eric i Maeve wydają się bezpieczne, ale może być kilka głośnych odejść w sklepie. Patricia Allison, która gra Olę, potwierdza, że nie wróci na Sezon Czwarty, pomimo jej aktywnej obecności w Sezonie Trzecim. „Absolutnie kochałam bycie na Sex Education tak bardzo i granie Oli,” powiedziała Allison. „Ale niestety, nie dołączę do zespołu na Sezon Czwarty. Przykro mi, że muszę wam to powiedzieć. Ale będę robić inne małe rzeczy, pojawiły się inne możliwości. Robiłem to przez trzy lata i naprawdę to kochałem. Kocham ten program. Muszę, jak się domyślacie, w pewnym momencie się pożegnać. Ale nadchodzą inne rzeczy! Inne rzeczy nadchodzą i to jest naprawdę ekscytujące.”

  Gwiazda Cheer's Jerry Harris otrzyma 12 lat więzienia za oskarżenia o seksualne wykorzystywanie dzieci

Jak, dokładnie, Ola zniknie z mieszanej rodziny Jean i Jakoba – i co to oznacza dla jej relacji z Lily? Tylko czas pokaże, jak Sex Education ją wypisze. Mamy również przeczucie, że Jemima Kirke prawdopodobnie opuści obraz, teraz, gdy Hope Haddon została zdymisjonowana jako główna nauczycielka Moordale. Ale kiedy jedne drzwi się zamykają, otwierają się kolejne. Sex Education już obsadza dwie nowe role: Abbi i Kent, dwóch trans studentów college’u.

Ta treść została zaimportowana z Twittera. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

„Abbi to młoda trans kobieta z klimatem Winony Rider z lat 90-tych, która jest pewna siebie i swojej tożsamości płciowej” – czytamy w pierwszym opisie castingu. „Abbi jest liderką swojej grupy i królową pszczół swojego college’u – każda dziewczyna chce być taka jak ona, albo się z nią przyjaźnić. Jest słoneczna, magnetyczna, hojna i lojalna.”

  Budowanie przyjaźni, jedna cegła na raz

Jeśli chodzi o Kenta, transseksualnego chłopaka Abbi, casting opisuje go jako „głupiego, zapominalskiego i świetnego słuchacza” Kent i Abbi są „ostatecznym power couple – są razem od jakiegoś czasu i są uosobieniem 'celów pary’, wszyscy ich kochają”. Kent jest tak samo pewny bycia jednym z popularnych dzieciaków jak Abbi, ale zna siebie i czuje się spokojnie pewny swojego ostatniego roku w college’u.”

Co studenci college’u robią w naszym licealnym show? Czy pozbawieni szkoły byli uczniowie Moordale mogą rozgałęzić się na zajęcia w college’u? Nie możemy się doczekać, aby się tego dowiedzieć.

Gdy Moordale zostaje zamknięte, a uczniowie przenoszą się na bardziej zielone pastwiska, termin przydatności Sex Education staje pod znakiem zapytania. Jak długo serial może kontynuować dramatyzowanie nastoletnich lat tych bohaterów? Wood uważa, że jest pewien limit długości Sex Education, mówiąc Variety, „Będziemy musieli [end the show], ponieważ szybko zbliżam się do 30. Moglibyśmy pójść na uni, jak sądzę, ale nieszczególnie chcę grać świeżaka, gdy będę miał 45 lat. To będzie musiało się skończyć, co jest smutne, ale też czuję, że zawsze powinieneś zostawić ich chcących więcej. Zawsze kończ na wysokim poziomie, zamiast mieć ludzi, 'Naprawdę chciałbym, żeby przestali.'”

„Robimy to już od trzech lat i byłbym szczęśliwy żegnając się z tymi postaciami,” Butterfield powiedział Cosmopolitan UK.

Kiedy Sex Education Sezon czwarty trafi na Netflix?

Trudno powiedzieć, kiedy możemy spodziewać się kolejnego sezonu, ale możemy zaryzykować przypuszczenie na podstawie poprzednich wzorców dystrybucji. Opóźnienie sezonu trzeciego było spowodowane pandemią, więc przyjrzyjmy się zwrotowi pomiędzy sezonami pierwszym i drugim. Sezon drugi wystartował dokładnie rok po premierze serialu, więc jeśli wkrótce otrzymamy odnowienie, to sezon czwarty możemy oglądać już jesienią 2022 roku.

Obserwujcie tę przestrzeń dla aktualizacji, gdy będziemy dowiadywać się więcej.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na stronie piano.io

Najchętniej czytane

Lori Harvey zwyciężyła w aksamitnej sukience na czerwonym dywanie w Cannes

Lori Harvey zwyciężyła w aksamitnej sukience na czerwonym dywanie w Cannes Sukienka Dundas bez pleców Lori Harvey...

Ile wynosi pole pod wykresem prędkości w czasie?

Ile wynosi pole powierzchni pod wykresem prędkość-czas?Obszar pod wykresem prędkość-czas to przemieszczenie. Prędkość może być ujemna, jeśli obiekt porusza się do tyłu. Przemieszczenie również może być ujemne.Co oznacza pole powierzchni pod wykresem?Obszar pod wykresem przyspieszenia reprezentuje zmianę prędkości. Innymi słowy, pole pod wykresem przyspieszenia dla pewnego przedziału czasu jest równe zmianie prędkości w tym przedziale

Jak znaleźć i zabić żołnierzy kartelu w DMZ

Gracze Call of Duty DMZ otrzymali ogromną porcję zawartości, gdy Sezon 3 wystartował wcześniej dzisiaj. Nie tylko pojawiła się nowa frakcja, ale także mnóstwo...

Reklama online, SEO: Topowe mity, w które trzeba przestać wierzyć już teraz

Prowadzenie działalności gospodarczej w dzisiejszym klimacie wymaga nieco więcej reklamy niż prowadzenie kilku reklam w telewizji. Ale przecież już to wiedziałeś, prawda? Tak jak wiedziałeś, że Twoja firma jest bardzo mało prawdopodobne, aby odnieść sukces bez stosowania niektórych technik marketingowych.W rzeczywistości pozwól, że zadam Ci proste pytanie. Co jest najważniejszą rzeczą, której Twoja firma potrzebuje

Które z poniższych są korzyściami wynikającymi ze sprawności krążeniowo-oddechowej?

Które z poniższych są korzyściami płynącymi ze sprawności sercowo-oddechowej?Korzyści z dobrej kondycji sercowo-oddechowejZwiększona długość życia. Nawet jeśli jesteś już na zdrowym poziomie wagi dla swojego wzrostu i wieku, sprawność sercowo-oddechowa jest istotną częścią utrzymania ogólnego stanu zdrowia. Zmniejszone ryzyko cukrzycy. Lepsze zdrowie kości. Zmniejszone szanse na wystąpienie zespołu metabolicznego. Sprzyja utracie wagi.Jakie dwa układy ciała

LIVE! | T1 | Dzień 4 | Singapore Smash 2023 | Sesja 1

Używamy plików cookies i danych w celuDostarczania i utrzymywania usług GoogleŚledzić awarie i chronić przed spamem, oszustwami i nadużyciamiMierzenie zaangażowania odbiorców i statystyk witryny,...

Clean Juice wśród ulubionych franczyz restauracyjnych Ameryki

Wiodąca All-Organic Fast Casual Restaurant uznana przez Newsweek Magazine za jedną z ulubionych sieci restauracji naroduClean Juice, pierwszy i jedyny w kraju franczyzowy bar...

Co jest centralnym atomem CO2?

Jaki jest centralny atom CO2?Atom węglaCzy globalizacja i religia mogą współistnieć?W skrócie, globalizacja pozwala religiom wcześniej odizolowanym od siebie na regularny i nieunikniony kontakt. W rezultacie globalizacja wydobywa na światło dzienne fakt, że skoro religie mają podobne wartości, to żadna z nich nie jest "poprawna" i dlatego można ją zmienić.Jaki jest związek między religią a

Jak długi jest okres zatrudnienia?

Jak długi jest okres zatrudnienia?Tabela 1. Okres wypowiedzenia pracownika potrzebny do długości zatrudnieniaNotice periodDługość zatrudnienia1 weekWięcej niż 90 dni, ale mniej niż 2 lata2 week2 lata lub więcejIle tygodni musi Pan(i) pracować, aby pobierać zasiłek dla bezrobotnych w NJ?20 tygodniSkąd mam wiedzieć, czy moje podanie o zasiłek dla bezrobotnych zostało zatwierdzone w Illinois?Po złożeniu podania

Jaki cykl życiowy jest dominujący u paprotników?

Jaki cykl życiowy jest dominujący u paproci?sporophyte generationCo to jest pokolenie dominujące?U mszaków (mchy i wątrobowce) dominujące pokolenie jest haploidalne, tak że gametofit obejmuje to, co uważamy za główną roślinę. Odwrotnie jest u tracheofitów (rośliny naczyniowe), u których dominuje pokolenie diploidalne, a sporofit stanowi główną roślinę.Jakie jest dominujące pokolenie u okrytozalążkowych?Cykl życiowy okrytozalążkowej, reprezentowanej tutaj

Pozostałe newsy

  Marketing Briefing: Na tegoroczny Super Bowl marketerzy będą starali się "rozciągnąć inwestycje" jak tylko mogą

Lori Harvey zwyciężyła w aksamitnej sukience na czerwonym dywanie w Cannes

Lori Harvey zwyciężyła w aksamitnej sukience na czerwonym dywanie w Cannes Sukienka Dundas bez pleców Lori Harvey...

Wykres urodzeniowy Cardi B pokazuje, że jest klasyczną Wagą, ale jej znak Wenus wskazuje na bardziej prywatną stronę

Podczas gdy jej niezaprzeczalny talent i urok odegrały oczywiście główną rolę w jej awansie do supergwiazdy, wykres urodzeniowy Cardi B może ujawnić inne klucze...