Show Biznes

Edukacja seksualna traci jeden podstawowy charakter

A więc obejrzeliście długo oczekiwany trzeci sezon Sex Education, a teraz szukacie jakiejkolwiek poprawki do sezonu czwartego. W porządku – nie jesteś sam. Ukochany dramat dla nastolatków wskoczył do Top 10 Netflixa po przerwie spowodowanej pandemią, ale fani mogą mieć przed sobą kolejną długą suszę.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co wiemy o przyszłości najlepszych z Moordale.

Czy Sex Education Zostało odnowione na czwarty sezon?

Netflix oficjalnie zapalił Sex Education na czwarty sezon jeszcze we wrześniu 2021 roku. Kto jest gotowy, aby wrócić do Moordale?

Ta treść została zaimportowana z Instagrama. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Co wydarzy się w Sex Education Sezonie czwartym?

Po cliffhangerowym zakończeniu Sezonu trzeciego, Sezon czwarty ma wiele do wyjaśnienia. Po pierwsze: co dalej z Otisem i Maeve? W sezonie trzecim, po dwóch i pół sezonach tęsknoty, ci star-crossed kochankowie w końcu wyznali swoje uczucia do siebie, ale kiedy Maeve otrzymała raz w życiu możliwość studiowania za granicą w Ameryce, wstrzymała ich rozwijający się romans. Czy w czwartym sezonie uda im się wypróbować transkontynentalny związek, czy też duża odległość będzie ich końcem?

W wywiadzie dla Elle, Asa Butterfield mówił o swoich nadziejach na przyszłość związku Otisa i Maeve. „Chciałbym zobaczyć, jak patrzą na większy obraz”, powiedział Butterfield . „Aby odkrywali siebie i byli bardziej skupieni albo na ich relacjach z samymi sobą, albo na ich platonicznych relacjach z przyjaciółmi i rodziną.”

Ta treść została zaimportowana z YouTube. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Tymczasem, gdzie indziej na froncie romansu, Adam i Eric nazwał to quits po dramatycznym sezonie wzlotów i upadków. Chociaż to pocałunek Erica z innym mężczyzną w Nigerii nominalnie zakończył związek, napięcie rosło przez cały sezon, ponieważ Eric kwestionował swoją zdolność do umawiania się z kimś na wczesnym etapie odkrywania swojej seksualności. Czy rosnąca przyjaźń Adama z byłym Erica, Rahimem, może oznaczać nowy romans?

Inne duże znaki zapytania pojawiły się pod koniec sezonu trzeciego. Po doświadczeniu bliskim śmierci przy porodzie swojej córki Joy, Jean otrzymała wyniki testu na ojcostwo. Czytając dokumenty w szpitalu, widzieliśmy, jak wyrażała szok, mrucząc: „O cholera!” Jeśli Jakob nie jest biologicznym ojcem Joy, jak sugeruje ta scena, czy zostanie z Jean i wychowa Joy jako swoją córkę? Tylko sezon czwarty to powie.

Ale być może największe pytanie wszystkich dotyczy losu akademickiego studentów, teraz, że Moordale jest zamknięcie z powodu braku inwestorów. Być może sezon czwarty zobaczy, jak społeczność zbiera się, aby znaleźć nowych inwestorów i uratować szkołę, lub może uczniowie pójdą swoimi drogami, aby znaleźć nowe możliwości edukacyjne. My stawiamy na to pierwsze. W końcu czym jest Sex Education bez Sex School?

Aimee Lou Wood, która gra ulubioną przez fanów licealistkę Aimee, poruszyła temat zamknięcia Moordale w wywiadzie dla Variety. „Nasza szkoła zniknęła, więc jestem zdezorientowana tym, co się tam dzieje,” powiedziała Wood. „Wiem kilka małych rzeczy o mojej postaci, ale naprawdę niewiele wiem. Mam nadzieję, że będą dalej rozkwitać, bo czułam, że dorastają w Sezonie Trzecim. Interesujące będzie zobaczyć ich poza szkołą bardziej i w ich własnym życiu.”

Czy obsada powróci?

Główne postacie jak Otis, Eric i Maeve wydają się bezpieczne, ale może być kilka głośnych odejść w sklepie. Patricia Allison, która gra Olę, potwierdza, że nie wróci na Sezon Czwarty, pomimo jej aktywnej obecności w Sezonie Trzecim. „Absolutnie kochałam bycie na Sex Education tak bardzo i granie Oli,” powiedziała Allison. „Ale niestety, nie dołączę do zespołu na Sezon Czwarty. Przykro mi, że muszę wam to powiedzieć. Ale będę robić inne małe rzeczy, pojawiły się inne możliwości. Robiłem to przez trzy lata i naprawdę to kochałem. Kocham ten program. Muszę, jak się domyślacie, w pewnym momencie się pożegnać. Ale nadchodzą inne rzeczy! Inne rzeczy nadchodzą i to jest naprawdę ekscytujące.”

Jak, dokładnie, Ola zniknie z mieszanej rodziny Jean i Jakoba – i co to oznacza dla jej relacji z Lily? Tylko czas pokaże, jak Sex Education ją wypisze. Mamy również przeczucie, że Jemima Kirke prawdopodobnie opuści obraz, teraz, gdy Hope Haddon została zdymisjonowana jako główna nauczycielka Moordale. Ale kiedy jedne drzwi się zamykają, otwierają się kolejne. Sex Education już obsadza dwie nowe role: Abbi i Kent, dwóch trans studentów college’u.

Ta treść została zaimportowana z Twittera. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

„Abbi to młoda trans kobieta z klimatem Winony Rider z lat 90-tych, która jest pewna siebie i swojej tożsamości płciowej” – czytamy w pierwszym opisie castingu. „Abbi jest liderką swojej grupy i królową pszczół swojego college’u – każda dziewczyna chce być taka jak ona, albo się z nią przyjaźnić. Jest słoneczna, magnetyczna, hojna i lojalna.”

Jeśli chodzi o Kenta, transseksualnego chłopaka Abbi, casting opisuje go jako „głupiego, zapominalskiego i świetnego słuchacza” Kent i Abbi są „ostatecznym power couple – są razem od jakiegoś czasu i są uosobieniem 'celów pary’, wszyscy ich kochają”. Kent jest tak samo pewny bycia jednym z popularnych dzieciaków jak Abbi, ale zna siebie i czuje się spokojnie pewny swojego ostatniego roku w college’u.”

Co studenci college’u robią w naszym licealnym show? Czy pozbawieni szkoły byli uczniowie Moordale mogą rozgałęzić się na zajęcia w college’u? Nie możemy się doczekać, aby się tego dowiedzieć.

Gdy Moordale zostaje zamknięte, a uczniowie przenoszą się na bardziej zielone pastwiska, termin przydatności Sex Education staje pod znakiem zapytania. Jak długo serial może kontynuować dramatyzowanie nastoletnich lat tych bohaterów? Wood uważa, że jest pewien limit długości Sex Education, mówiąc Variety, „Będziemy musieli [end the show], ponieważ szybko zbliżam się do 30. Moglibyśmy pójść na uni, jak sądzę, ale nieszczególnie chcę grać świeżaka, gdy będę miał 45 lat. To będzie musiało się skończyć, co jest smutne, ale też czuję, że zawsze powinieneś zostawić ich chcących więcej. Zawsze kończ na wysokim poziomie, zamiast mieć ludzi, 'Naprawdę chciałbym, żeby przestali.'”

„Robimy to już od trzech lat i byłbym szczęśliwy żegnając się z tymi postaciami,” Butterfield powiedział Cosmopolitan UK.

Kiedy Sex Education Sezon czwarty trafi na Netflix?

Trudno powiedzieć, kiedy możemy spodziewać się kolejnego sezonu, ale możemy zaryzykować przypuszczenie na podstawie poprzednich wzorców dystrybucji. Opóźnienie sezonu trzeciego było spowodowane pandemią, więc przyjrzyjmy się zwrotowi pomiędzy sezonami pierwszym i drugim. Sezon drugi wystartował dokładnie rok po premierze serialu, więc jeśli wkrótce otrzymamy odnowienie, to sezon czwarty możemy oglądać już jesienią 2022 roku.

Obserwujcie tę przestrzeń dla aktualizacji, gdy będziemy dowiadywać się więcej.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button