Strona główna Show Biznes Edukacja seksualna traci jeden podstawowy charakter

Edukacja seksualna traci jeden podstawowy charakter

A więc obejrzeliście długo oczekiwany trzeci sezon Sex Education, a teraz szukacie jakiejkolwiek poprawki do sezonu czwartego. W porządku – nie jesteś sam. Ukochany dramat dla nastolatków wskoczył do Top 10 Netflixa po przerwie spowodowanej pandemią, ale fani mogą mieć przed sobą kolejną długą suszę.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co wiemy o przyszłości najlepszych z Moordale.

Czy Sex Education Zostało odnowione na czwarty sezon?

Netflix oficjalnie zapalił Sex Education na czwarty sezon jeszcze we wrześniu 2021 roku. Kto jest gotowy, aby wrócić do Moordale?

Ta treść została zaimportowana z Instagrama. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Co wydarzy się w Sex Education Sezonie czwartym?

Po cliffhangerowym zakończeniu Sezonu trzeciego, Sezon czwarty ma wiele do wyjaśnienia. Po pierwsze: co dalej z Otisem i Maeve? W sezonie trzecim, po dwóch i pół sezonach tęsknoty, ci star-crossed kochankowie w końcu wyznali swoje uczucia do siebie, ale kiedy Maeve otrzymała raz w życiu możliwość studiowania za granicą w Ameryce, wstrzymała ich rozwijający się romans. Czy w czwartym sezonie uda im się wypróbować transkontynentalny związek, czy też duża odległość będzie ich końcem?

W wywiadzie dla Elle, Asa Butterfield mówił o swoich nadziejach na przyszłość związku Otisa i Maeve. „Chciałbym zobaczyć, jak patrzą na większy obraz”, powiedział Butterfield . „Aby odkrywali siebie i byli bardziej skupieni albo na ich relacjach z samymi sobą, albo na ich platonicznych relacjach z przyjaciółmi i rodziną.”

Ta treść została zaimportowana z YouTube. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Tymczasem, gdzie indziej na froncie romansu, Adam i Eric nazwał to quits po dramatycznym sezonie wzlotów i upadków. Chociaż to pocałunek Erica z innym mężczyzną w Nigerii nominalnie zakończył związek, napięcie rosło przez cały sezon, ponieważ Eric kwestionował swoją zdolność do umawiania się z kimś na wczesnym etapie odkrywania swojej seksualności. Czy rosnąca przyjaźń Adama z byłym Erica, Rahimem, może oznaczać nowy romans?

Inne duże znaki zapytania pojawiły się pod koniec sezonu trzeciego. Po doświadczeniu bliskim śmierci przy porodzie swojej córki Joy, Jean otrzymała wyniki testu na ojcostwo. Czytając dokumenty w szpitalu, widzieliśmy, jak wyrażała szok, mrucząc: „O cholera!” Jeśli Jakob nie jest biologicznym ojcem Joy, jak sugeruje ta scena, czy zostanie z Jean i wychowa Joy jako swoją córkę? Tylko sezon czwarty to powie.

Ale być może największe pytanie wszystkich dotyczy losu akademickiego studentów, teraz, że Moordale jest zamknięcie z powodu braku inwestorów. Być może sezon czwarty zobaczy, jak społeczność zbiera się, aby znaleźć nowych inwestorów i uratować szkołę, lub może uczniowie pójdą swoimi drogami, aby znaleźć nowe możliwości edukacyjne. My stawiamy na to pierwsze. W końcu czym jest Sex Education bez Sex School?

Aimee Lou Wood, która gra ulubioną przez fanów licealistkę Aimee, poruszyła temat zamknięcia Moordale w wywiadzie dla Variety. „Nasza szkoła zniknęła, więc jestem zdezorientowana tym, co się tam dzieje,” powiedziała Wood. „Wiem kilka małych rzeczy o mojej postaci, ale naprawdę niewiele wiem. Mam nadzieję, że będą dalej rozkwitać, bo czułam, że dorastają w Sezonie Trzecim. Interesujące będzie zobaczyć ich poza szkołą bardziej i w ich własnym życiu.”

Czy obsada powróci?

Główne postacie jak Otis, Eric i Maeve wydają się bezpieczne, ale może być kilka głośnych odejść w sklepie. Patricia Allison, która gra Olę, potwierdza, że nie wróci na Sezon Czwarty, pomimo jej aktywnej obecności w Sezonie Trzecim. „Absolutnie kochałam bycie na Sex Education tak bardzo i granie Oli,” powiedziała Allison. „Ale niestety, nie dołączę do zespołu na Sezon Czwarty. Przykro mi, że muszę wam to powiedzieć. Ale będę robić inne małe rzeczy, pojawiły się inne możliwości. Robiłem to przez trzy lata i naprawdę to kochałem. Kocham ten program. Muszę, jak się domyślacie, w pewnym momencie się pożegnać. Ale nadchodzą inne rzeczy! Inne rzeczy nadchodzą i to jest naprawdę ekscytujące.”

Jak, dokładnie, Ola zniknie z mieszanej rodziny Jean i Jakoba – i co to oznacza dla jej relacji z Lily? Tylko czas pokaże, jak Sex Education ją wypisze. Mamy również przeczucie, że Jemima Kirke prawdopodobnie opuści obraz, teraz, gdy Hope Haddon została zdymisjonowana jako główna nauczycielka Moordale. Ale kiedy jedne drzwi się zamykają, otwierają się kolejne. Sex Education już obsadza dwie nowe role: Abbi i Kent, dwóch trans studentów college’u.

Ta treść została zaimportowana z Twittera. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

„Abbi to młoda trans kobieta z klimatem Winony Rider z lat 90-tych, która jest pewna siebie i swojej tożsamości płciowej” – czytamy w pierwszym opisie castingu. „Abbi jest liderką swojej grupy i królową pszczół swojego college’u – każda dziewczyna chce być taka jak ona, albo się z nią przyjaźnić. Jest słoneczna, magnetyczna, hojna i lojalna.”

Jeśli chodzi o Kenta, transseksualnego chłopaka Abbi, casting opisuje go jako „głupiego, zapominalskiego i świetnego słuchacza” Kent i Abbi są „ostatecznym power couple – są razem od jakiegoś czasu i są uosobieniem 'celów pary’, wszyscy ich kochają”. Kent jest tak samo pewny bycia jednym z popularnych dzieciaków jak Abbi, ale zna siebie i czuje się spokojnie pewny swojego ostatniego roku w college’u.”

Co studenci college’u robią w naszym licealnym show? Czy pozbawieni szkoły byli uczniowie Moordale mogą rozgałęzić się na zajęcia w college’u? Nie możemy się doczekać, aby się tego dowiedzieć.

Gdy Moordale zostaje zamknięte, a uczniowie przenoszą się na bardziej zielone pastwiska, termin przydatności Sex Education staje pod znakiem zapytania. Jak długo serial może kontynuować dramatyzowanie nastoletnich lat tych bohaterów? Wood uważa, że jest pewien limit długości Sex Education, mówiąc Variety, „Będziemy musieli [end the show], ponieważ szybko zbliżam się do 30. Moglibyśmy pójść na uni, jak sądzę, ale nieszczególnie chcę grać świeżaka, gdy będę miał 45 lat. To będzie musiało się skończyć, co jest smutne, ale też czuję, że zawsze powinieneś zostawić ich chcących więcej. Zawsze kończ na wysokim poziomie, zamiast mieć ludzi, 'Naprawdę chciałbym, żeby przestali.'”

„Robimy to już od trzech lat i byłbym szczęśliwy żegnając się z tymi postaciami,” Butterfield powiedział Cosmopolitan UK.

Kiedy Sex Education Sezon czwarty trafi na Netflix?

Trudno powiedzieć, kiedy możemy spodziewać się kolejnego sezonu, ale możemy zaryzykować przypuszczenie na podstawie poprzednich wzorców dystrybucji. Opóźnienie sezonu trzeciego było spowodowane pandemią, więc przyjrzyjmy się zwrotowi pomiędzy sezonami pierwszym i drugim. Sezon drugi wystartował dokładnie rok po premierze serialu, więc jeśli wkrótce otrzymamy odnowienie, to sezon czwarty możemy oglądać już jesienią 2022 roku.

Obserwujcie tę przestrzeń dla aktualizacji, gdy będziemy dowiadywać się więcej.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na stronie piano.io

Najchętniej czytane

Oukitel K3 Review [Kupon]: Oburzająco stylowy smartfon z poczwórnym aparatem!

Cóż, chiński producent Oukitel jest gotowy do eksploracji rynku z kolejnym nowym smartfonem Oukitel K3 smartphone. Oukitel jest sprawdzoną firmą projektującą smartfony i zamierzają wprowadzić jeszcze jednego członka do swojego składu o nazwie Oukitel K3.OUKITEL ma już ugruntowaną pozycję i słynie ze swoich smartfonów z serii K, słynie z urządzeń o ograniczonym budżecie, ale telefony

Oto kiedy ukaże się każdy nowy odcinek serialu The Staircase

9 grudnia 2001 r. Michael Peterson w histerii zadzwonił pod numer 911 i poinformował, że jego żona Kathleen leży na dole schodów, krwawi, ale...

TOP 8 Bezel less Smartphones of 2021 : Dream Without Boundary

Top 8 bezramkowych smartfonów roku 2021Rok 2016 był spektakularnym rokiem dla przyszłości smartfonów, gdzie mogliśmy zobaczyć jedne z najbardziej wyjątkowych smartfonów wprowadzanych na rynek z funkcjami, o których nawet nie śniono w minionych dniach. Z takimi firmami jak Xiaomi, One plus, itp. którzy zrobili krok do przodu w przyszłość ze swoimi niesamowitymi i innowacyjnymi pomysłami.

The Crown zmienił swoje zakończenie na pełne dramatyzmu królewskie wesele, które otwiera drogę do sequela

Czas sprawdzić, co słychać w The Crown, ponieważ pojawiło się wiele nowych i nieco soczystych informacji. Choć początkowo wydawało się, że serial nie będzie...

Jak neurony są strukturalnie przystosowane do chemicznego przekazywania impulsów do sąsiednich neuronów?

Jak neurony są strukturalnie przystosowane do chemicznego przekazywania impulsów sąsiednim neuronom?Jak neurony są strukturalnie przystosowane do chemicznego przekazywania impulsów do sąsiednich neuronów? Terminale aksonów zawierają neuroprzekaźnik w pęcherzykach synaptycznych. Ciągłe pobudzające potencjały postsynaptyczne wystąpiłyby w neuronie postsynaptycznym. U ludzi, udostępnienie większej ilości serotoniny komórkom mózgowym zwykle _____.Jak wiadomości chemiczne są przekazywane z neuronów do neuronów?Aby

Co to jest stadium ruchome cyklu życiowego knidara? , Co to jest ruchome stadium cyklu życiowego cnidarian?

Jakie jest ruchome stadium cyklu życiowego cnidarian?Cnidarians have two distinct morphological body plans known as polyp, which are sessile as adults, and medusa, which are mobile; some species exhibit both body plans in their lifecycle.Jakie są 2 etapy życia cnidarians?Cnidarians wszystkie mają cykl życia w dwóch formach. Jedna to swobodnie pływająca meduza stadium meduzy, a

Który z poniższych procesów jest niespontaniczny?

Który z poniższych procesów nie jest spontaniczny?Zatem przepływ ciepła z ciała zimnego do gorącego jest procesem niespontanicznym, ponieważ wymaga pracy zewnętrznej według Clausiusa.Co to jest reakcja niespontaniczna?Reakcja niespontaniczna to reakcja, która nie sprzyja powstawaniu produktów w danych warunkach. Aby reakcja była niespontaniczna, musi być endotermiczna, musi jej towarzyszyć spadek entropii lub oba te czynniki. Nasza

Czy chciwość jest nieodłączna?

Czy chciwość jest wrodzona?Chciwość jest nieodłącznym elementem ludzkiej natury, a przewidywanie wyników ma ogromne znaczenie dla badań i praktyki organizacyjnej.Na kim opiera się chciwość?Sir Philip GreenO czym jest film Chciwość?Chciwość opowiada o brytyjskim miliarderze self-made Sir Richardzie McCreadie, którego imperium handlowe przeżywa kryzys. Przez 30 lat rządził on światem mody detalicznej, przenosząc high street na

Pozostałe newsy

Oukitel K3 Review [Kupon]: Oburzająco stylowy smartfon z poczwórnym aparatem!

Cóż, chiński producent Oukitel jest gotowy do eksploracji rynku z kolejnym nowym smartfonem Oukitel K3 smartphone. Oukitel jest sprawdzoną firmą projektującą smartfony i zamierzają wprowadzić jeszcze jednego członka do swojego składu o nazwie Oukitel K3.OUKITEL ma już ugruntowaną pozycję i słynie ze swoich smartfonów z serii K, słynie z urządzeń o ograniczonym budżecie, ale telefony

EKEN H9S Kamera akcji – recenzja i specyfikacja

EKEN jest znany z produkcji dobrej jakości produktów w przystępnej cenie. Wprowadzili oni na rynek kolejny produkt. Jest to aparat, który może uchwycić Twoje najwspanialsze chwile w bardzo prosty sposób, ale w doskonałej jakości.Ulepszona wersja H9R jest prezentowana w postaci H9S. Kiedy mówią uaktualnione, naprawdę mają na myśli. Istnieje wiele funkcji dodanych do tej kamery

Blackview S8 Recenzja, Specyfikacja, Cena i Hands On Experience

Firma Blackview dość szybko opanowuje rynek świetnymi produktami. Firma została założona przez Davida Xu we wrześniu 2013 roku. Ta firma zapewnia różne rodzaje smartfonów bot budżet i drogie z wielką baterią, jak mają slogan, ''Smartfony dla każdego''. Teraz ta firma Blackview wprowadza na rynek swoją najnowszą sensację Blackview S8. Na pewno będzie to wielki sukces

KingWear KW98 Review: Najlepszy Smartwatch z jakością funkcji

Wyceniony na zaledwie 119 dolarów, KingWear KW98 3G Smartwatch Phone impartuje bezkonkurencyjne specyfikacje do nabywców. Urządzenie ma chropowaty wygląd i waży znacznie dzięki wysokiej jakości maszyny. Jest to wysokiej jakości urządzenie, które nie tylko wykona swoją podstawową funkcję, ale również będzie Ci towarzyszyć w różnych działaniach pozaprogramowych. Ogromny styl i przystępny przedział cenowy to coś

RECENZJA AGM X2: NAJLEPSZY WYTRZYMAŁY SMARTFON W HISTORII

AGM X2 REVIEWAGM jest pionierem na poziomie producenta telefonów komórkowych Travelling są one znane z wprowadzania najnowszych technologii mobilnych, aby pomóc klientom używać ich w najtrudniejszym środowisku, w najtrudniejszych warunkach. AGM jest głównie znany z produkcji wytrzymałych smartfonów, które mogą być używane wszędzie.Firma AGM wprowadziła wcześniej na rynek kilka imponujących urządzeń typu rugged, takich jak