Show Biznes

Elizabeth Olsen i mąż Robbie Arnett przytulają się na nowych zdjęciach z wakacji

Zawsze prywatna Elizabeth Olsen i jej mąż, Robbie Arnett, zostali zauważeni pokazując kilka rzadkich PDA podczas ich wakacji we Włoszech w tym tygodniu. W dniu 25 maja, małżeństwo zostało zauważone coraz przytulne w mieście Porto Ercole, gdzie zostali sfotografowani całując i przytulając się w promieniach słońca, pomimo wczesnego letniego upału.

Olsen i Arnett wyglądali na zadowolonych z wakacji, Olsen miała na sobie brązowe bikini, a Arnett jasnozielone kąpielówki. To oznacza, że po raz pierwszy zostali sfotografowani razem od 2021 Emmys, kiedy Olsen została nominowana za swoją rolę w „WandaVision” Ponieważ żadna z połówek słynnej pary (Arnett jest w zespole Milo Greene) jest aktywna na mediach społecznościowych, fani rzadko widzą ich razem, chyba że trafią na czerwony dywan ramię w ramię.

Ale nawet jeśli utrzymują swój związek prywatny przez większość czasu, otwierają się na temat swojego małżeństwa przy okazji. Olsen i Arnett po raz pierwszy zostali zauważeni razem w marcu 2017 roku. Dwa lata później, People poinformował, że są zaręczeni w lipcu 2019 roku. Podczas wywiadu „Actors on Actors” z Kaley Cuoco dla Variety z czerwca 2021 roku, Olsen pozornie potwierdziła swoje małżeństwo z Arnettem, kiedy odniosła się do niego jako swojego męża, wskazując jednocześnie, że zostawił książkę „Little Miss Magic” w jej tle Zoomu jako ukłon w stronę jej roli jako Wandy Maximoff w MCU.

Od tego czasu nadal skupiali się na swojej pracy, ale Arnett i Olsen mają zabawny wspólny projekt, który nadchodzi. W grudniu 2021 roku Olsen ujawniła People, że ona i jej mąż współtworzyli książkę dla dzieci o radzeniu sobie z niepokojem, „Hattie Harmony: Worry Detective.” Książka ma zostać wydana w czerwcu tego roku. „Robbie i ja nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani mogąc przedstawić światu Hattie Harmony”, powiedziała portalowi. „Zainspirowani książkami obrazkowymi, które uwielbialiśmy jako dzieci, mamy nadzieję, że Hattie stanie się przyjacielem i mile widzianym przypomnieniem, aby być miłym dla siebie i dla innych.”

Z „Hattie Harmony” zmierzającym do księgarń wkrótce, to nic dziwnego, że zajęta para zrobiła sobie przerwę na wakacje we Włoszech przed wielkim wydaniem. Kliknij w galerii, aby zobaczyć zdjęcia z ich europejskich wakacji.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button