Show Biznes

Elliot Page opowiada o swojej podróży jako Viktor Hargreeves z The Umbrella Academy

Spośród wszystkich Akademii Umbrelli, pozornie niezliczonej grupy dziwacznych, obdarzonych super mocami jednostek, Viktor Hargreeves Elliota Page’a może być naszym ulubionym – i najbardziej groźnym – bohaterem. Jak wiele postaci z Marvela może powiedzieć, że wprowadziło apokalipsę? (OK, więcej niż kilku, ale rozumiecie o co nam chodzi)

Przez cały The Umbrella Academy dwusezonowy run, który rozpoczął się w 2019 roku, Hargreeves miał całkiem niezłą podróż, która obejmuje wybryki w podróży w czasie i odkrycie pokosu zdolności, w tym telekinezy i manipulacji dźwiękiem. Teraz, w sezonie trzecim The Umbrella Academy, który uderza w Netflix 22 czerwca, Hargreeves podobno wyjdzie jako transgender, prawie dwa lata po tym, jak Page ujawnił, że jest transgenderowy. W nowej okładce Esquire z udziałem Page’a, aktor opowiedział o swojej podróży z The Umbrella Academy i kolegach z obsady.

„Uwielbiam robić The Umbrella Academy,” powiedział Page. „Nauczyłam się, jak wyjątkowe jest granie jednej postaci przez tak długi czas, ewoluowanie wraz z rodziną bohaterów. Wszyscy z nas przeszli przez wiele. Lata mijały, a my zmienialiśmy się i rozwijaliśmy na swój sposób. Uwielbiam obserwować jak rozwijamy się wraz z serialem, jak nasze osobowości przeplatają się i każdy z nas ma swoje własne chwile. Po prostu uczę się kochać całą tę podróż.”

Ta treść została zaimportowana z Twittera. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Nowe odcinki The Umbrella Academy będą prawdopodobnie najbardziej wybuchowe jak dotąd, po zmienionej linii czasu i wprowadzeniu konkurencyjnej Sparrow Academy. W opisie sezonu trzeciego Netflixa czytamy: „Czy znajdą drogę powrotną do swojego przedapokaliptycznego życia? A może ten nowy świat ujawni coś więcej niż tylko czkawkę w linii czasu?”

W innym miejscu okładki Page odniósł się również do tego, czy martwi się o to, że w swojej karierze będzie się dalej typował. „Myślę, że kiedy ludzie mówią, 'Oh, on będzie chciał teraz grać cis męskie postacie’, odczucie, które dostaję jest takie, że podtekst jest: Myślą, że to byłoby dla mnie osiągnięcie. Versus: Jestem trans, jestem queer, i chcę grać te role,” powiedział. „Kiedy jestem pytany, 'Czy martwisz się, że zostaniesz typecast?’ Nie powiedziałbyś do J-Law lub Rooney Mara lub kogoś, czy martwią się o uzyskanie typecast jako cis heteroseksualne kobiety? Ale w tym samym czasie, oczywiście, że chcę przestrzeni, w której osoby transseksualne są obsadzane w roli cis. Of course.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button