Strona główna Show Biznes Exclusive: Drugi sezon Perry'ego Masona jest niebezpieczny

Exclusive: Drugi sezon Perry’ego Masona jest niebezpieczny

„’Tis the season to be Mason!” wiwatuje Matthew Rhys, który brzmi wyraźnie radośniej – wręcz radośnie, naprawdę – niż podczas mojej ostatniej rozmowy telefonicznej z nim. To był sierpień 2020, AKA finał sezonu Perry MasonaKA druga fala pandemii. Jestem całkiem pewien, że rozmawialiśmy o hamburgerach przez mgłę mózgową, oboje, majacząc, gdy świętowaliśmy naszą sześciomiesięczną rocznicę w środku. Więc, dziwnie, słysząc Rhysa i jego cholernie dobry nastrój czuje się jak kamień milowy. Czy to prawda? Czy wolno nam zaglądać za ścianę i odważyć się znów czymś ekscytować?

Cóż Rhys, wraz z Perry Mason showrunner Michael Begler, z pewnością wydaje się tak myśleć. A czym dziś się ekscytujemy, co jest powodem dobrej nowiny i radości w poniedziałkowym popołudniowym telefonie? Jesteśmy tutaj, aby porozmawiać Perry Mason Sezon drugi. Już niedługo. W marcu. Do HBO. Kiedy ostatnio widzieliśmy serial dramatyczny, w którym Rhys gra prywatnego detektywa, który stał się prawnikiem w Los Angeles z czasów kryzysu, Mason w końcu miał na czym zawiesić tę elegancką fedorę. Mężczyzna zakończył brutalną sprawę. Miał swój wielki moment w sądzie. Na koniec tego wszystkiego, miał nawet coś, co Rhys nazywa „Aniołkami Charliego”, tworząc zespół z Paulem Drake’em i Della Street. Sezon drugi powinien być lekki, prawda?

Nope Jest jeszcze jedno morderstwo. Oto oficjalny logline, od HBO: „Miesiące po zakończeniu sprawy Dodsona, potomek potężnej rodziny naftowej zostaje brutalnie zamordowany. Kiedy prokurator udaje się do miejskich Hoovervilles, aby wskazać najbardziej oczywistych podejrzanych, Perry, Della i Paul znajdują się w centrum sprawy, która odkryje daleko idące spiski i zmusi ich do liczenia się z tym, co naprawdę oznacza bycie winnym.” Tym razem w obsadzie znaleźli się Rhys, Juliet Rylance, Chris Chalk, Diarra Kilpatrick, Eric Lange, Justin Kirk, Katherine Waterston, Hope Davis, Fabrizio Guido, Peter Mendoza, Mark O’Brien, Paul Raci, Jen Tullock, Jon Chaffin, Onahoua Rodriguez, Jee Young Han, Sean Astin, Tommy Dewey, Shea Whigham i Wallace Langham

  ’Tis the season to be Mason indeed. Zabierajmy się za to. Rhys i Begler są tutaj z waszym pierwszym spojrzeniem na Perry Mason Season Two, w skład którego wchodzą, ale z pewnością nie ograniczają się do: zabytkowego motocykla Harley Davidson, sprawy morderstwa i nowego zespołu, który już „bardzo się rozkleja”

  Zdjęcia first look dzięki uprzejmości HBO i Merrick Morton.

  perry mason

  „Myślę, że zastaniesz go drepczącego po wodzie – ale myślę, że to coś więcej” – mówi Matthew Rhys o tym, co zobaczymy, gdy ponownie spotkamy Perry’ego Masona. „On lekko po prostu próbuje utrzymać głowę i dowiedzieć się, czego to on chce w swoim życiu”

  HBO / Merrick Morton

  ESQUIRE: Słyszałem, że ten sezon rozgrywa się w 1933 roku – tym samym roku, w którym powstał Esquire. Czy to oznacza, że cała fabuła to Perry Mason próbujący pracować dla Esquire?

  MATTHEW RHYS: Tak! To on dzwoni, idzie: „Hemingway nie może pisać dla kasy! Daj mi pracę!”

  MICHAEL BEGLER: „Mam tyle opowiadań!” Po czym je czyta.

  MR: Tak. Każdy odcinek to krótka historia, którą Mason wymyśla i wrzuca do Esquire.

  Ostatnim razem, gdy rozmawiałem z tobą, Matthew, był sierpień 2020 roku, finał sezonu – wchodziliśmy w drugą falę pandemii. Czy możecie obaj powiedzieć mi, gdzie znajdowały się wasze głowy, gdy zaczynaliście budować nowy sezon?

  MB: No, weszliśmy na pokład w marcu 2021 roku i od razu zaczęliśmy rozmawiać z Mateuszem na ten temat. Myślę, że [co-showrunner Jack Amiel] i ja zaczęliśmy nurkować w badaniach czasu i tego, co się działo – patrząc zwłaszcza na założenie Esquire jako nasz punkt wyjścia. Ale naprawdę, patrząc nie tylko na, OK, gdzie jest Perry w tym momencie, ale gdzie w tym momencie było Los Angeles?

  To, co nas od razu uderzyło, to fakt, że był to najgorszy rok depresji w L.A. Naprawdę wzięliśmy to i pobiegliśmy z tym, ponieważ cała ta idea dwóch Los Angeleses – glamourous money side of the city, ale jest też ogromna ilość biedy. Pojawiają się te wszystkie Hoovervilles. Widzieliście ten świat w sezonie pierwszym, ale chcieliśmy go jeszcze bardziej zgłębić.

    Poznaj swoje fakty zanim zmieszasz pisanie esejów z blogowaniem

  perry mason

  „Są te wszystkie Hoovervilles, które wyskakują”, mówi showrunner serialu Michael Begler o Los Angeles z 1933 roku. „Widzieliście ten świat w Sezonie Pierwszym, ale chcieliśmy zbadać to jeszcze bardziej”

  HBO / Merrick Morton

  Kiedy ostatni raz widzimy Perry’ego, żegna się z Alice, ma swój wielki moment w sądzie i pakuje tę niezwykle traumatyczną sprawę. Czego chce Perry, gdy zobaczymy go ponownie?

  MR: Myślę, że kiedy zobaczymy go następnym razem w sezonie – poniekąd poruszyłeś coś tam – to widać Perry’ego, który nie do końca wie, czego chce. Myślę, że znalazł się w sytuacji, w której wszedł do systemu sądowego, systemu prawnego, z wieloma, cóż, być może..

  MB: Trepidation, powiedziałbyś?

  MR: Trepidation. Nie sądzę, że był jakiś wielki plan. Po prostu zobaczył, że ktoś został zdegradowany i pomyślał: „To jest złe” Potem znalazł się w sytuacji, w której, jak sądzę, rzeczywistość systemu prawnego i sądowego nieco się wokół niego rozbiła. Powiedział: „To bardzo wadliwy sposób na rozszyfrowanie między dobrem a złem” Myślę, że sprawa Emily Dodson zebrała wielkie żniwo.

    Google mówi, że nagłówki H1 są przydatne, ale nie krytyczne

  Wydaje mi się, że on stąpa po wodzie, ale myślę, że to coś więcej. Próbuje utrzymać głowę i dowiedzieć się, czego chce w życiu. Jest trochę zagubiony, co jest prawdą, jak sądzę, w sezonie pierwszym. Zawsze jest outsiderem. Zawsze nie pasował nigdzie i myślę, że to samo dzieje się w sezonie drugim. Próbuje dowiedzieć się, czy to jest coś, co nie tylko chce robić, ale co może robić.

  Masz rację. Perry, pod koniec sezonu, zyskuje więcej struktury w swoim życiu, łączy się z zespołem Delli i Paula w biurze. Ale wydaje się też, że zadaje sobie więcej pytań w miarę upływu czasu.

  MR: Tak, tak. Bardzo dużo. To te duże zmiany w życiu dają mu te wielkie pytania i sprawiają, że czasami patrzy w głąb siebie.

  MB: Spotyka się z tą teorią Hamiltona Burgera, która mówi, że nie ma prawdziwej sprawiedliwości. Jest tylko iluzja sprawiedliwości. Myślę, że to ciąży na umyśle Perry’ego przez cały sezon. O co w tym wszystkim chodzi? Poprzez tę sprawę, badając to i próbując znaleźć na to odpowiedź

  perry Mason

  „Gdzie faktycznie znajdziesz ich ponownie w Sezonie Drugim jest to, że bardzo mocno dryfują od siebie,” Rhys mówi o Delli, Paulu i nowo znalezionym zespole Perry’ego.

  HBO / Merrick Morton

  Czy może mi pan powiedzieć coś o nowej sprawie?

  MB: To, co powiem, to to, że naprawdę zajmuje się, jak powiedziałem wcześniej: jak wygląda sprawiedliwość dla ludzi ze środkami i władzą, kontra ci, którzy nie mają nic? To sprawa o morderstwo, ale okoliczności… Nie chcę zdradzać zbyt wiele.

    J Lo mówi, że chciała opuścić Hollywood po żartach na temat jej zielonej sukienki od Versace

  Nie, to jest idealne. Jak będzie wyglądał zespół Perry, Della, Paul?

  MR: Myślę, że to, co jest świetne dramaturgicznie, to fakt, że wyobrażasz sobie, że – szczególnie biorąc pod uwagę koniec Sezonu Pierwszego, właśnie tworzącego ten moment Aniołków Charliego – tam, gdzie faktycznie znajdujesz ich ponownie w Sezonie Drugim, są bardzo zdryfowani. Praca, której Perry nie obiecywał, ale na pewno miał nadzieję, że Paul ją wykona, nie okazuje się owocna. Paul czuje się urażony, ponieważ wiele poświęcił, by dołączyć do zespołu Perry’ego. Perry czuje się bardzo rozczarowany tym, co robi. Myślę, że to bardzo frustruje Dellę. Stara się pozostać siłą napędową, próbując utrzymać ich wszystkich nie tylko na powierzchni, ale także utrzymać swoje własne ambicje na powierzchni, podczas gdy Perry zdaje się nieco oddalać od mandatu

  Patrząc na te zdjęcia, muszę cię zapytać, Matthew: czy to ty jeździsz na zabytkowym motocyklu Harley Davidson?

  MR: To ja! To ja robię akrobacje. Moja własna emocjonalna praca. Ale to był bardzo, bardzo łatwy motocykl do jazdy. Było wprowadzenie do oryginalnego Harleya Davidsona, który koordynator kaskaderów był jak, „OK, więc musisz nacisnąć tę dźwignię, a następnie włączyć sprzęgło tam w tym momencie.” Wszyscy szybko zdali sobie sprawę, że nie ma mowy na zielonej ziemi Boga, że kiedykolwiek to się stanie, więc zmodyfikowali go i przekształcili w bardzo drogi motocykl elektryczny.

  perry mason

  Tak, to jest Rhys, wyglądający niebezpiecznie, jakby wypadł z Top Gun: Prequel. „To ja! To ja wykonuję akrobacje. Moja własna emocjonalna praca” – mówi.

  HBO / Merrick Morton

  Chcę przeprowadzić wywiad z tą osobą, gdy wyjdzie sezon.

  MR: Zasługuje na wywiad, bo też byli tacy: „Czy da się to zrobić w miesiąc?” On odpowiadał: „Nie bardzo, nie! Ale spróbuję.” Zrobił to. Zrobił. Jest jednym z tych mechanicznych geniuszy. Mówi: „Rozebrałem ten elektryczny rower na części i odbudowałem go w starym Harleyu Davidsonie”

  Jeez.

  MR: To, co bardzo mi się podobało w chodzeniu na lokacje, wiele razy, zwykle starsi chłopcy podchodzili i mówili: „Czy to Harley z 1930, ’31 roku?” A ja mówię: „Tak, to jest to” A oni na to: „Dlaczego nie robi hałasu?” A ja na to: „Bo ma wielki akumulator w zbiorniku paliwa” Spotkasz się z podzieloną reakcją. 50% obrzydzenia, i 50% podziwu dla tego, jak został zmieniony.

  Coś mnie ominęło w nowym sezonie?

  MR: Pomyślę o tym. Michael, czy masz właśnie w głowie – tylko używając jednej linijki – co lub pierwszy teaser tego sezonu będzie?

  MB: O Jezu.

  MR: Piszesz!

  MB: Wiem, wiem. O mój Boże. Myślałem o tym przez całą jazdę dziś rano. Powiedziałbym, że w pierwszym sezonie tak bardzo zajmowaliśmy się kościołem i skorumpowaną policją – i naprawdę chcieliśmy to rozbudować. Więc myślę, że gramy z większą paletą [now]. Ale jednocześnie… używamy drobniejszego pędzla.

  MR: Wow.

  ESQUIRE W takim razie wszystko w porządku!

  MR: Kradnę to.

  perry mason

  HBO / Merrick Morton

  perry mason

  HBO / Merrick Morton

  perry mason

  HBO / Merrick Morton

  perry mason

  HBO / Merrick Morton

  perry mason

  HBO / Merrick Morton

  perry mason

  HBO / Merrick Morton

  perry mason

  HBO / Merrick Morton

  perry mason

  HBO / Merrick Morton” fetchpriority=”auto” decoding=”async” data-sizes=”auto” src=”https://hips.hearstapps.com/hmg-prod/images/v2-1670295956.jpg?resize=480:*” loading=”lazy” srcset=”https://hips.hearstapps.com/hmg-prod/images/v2-1670295956.jpg?resize=980:* 1960w,https://hips.hearstapps.com/hmg-prod/images/v2-1670295956.jpg?resize=768:* 1536w,https://hips.hearstapps.com/hmg-prod/images/v2-1670295956.jpg?resize=640:* 1280w,https://hips.hearstapps.com/hmg-prod/images/v2-1670295956.jpg?resize=480:* 960w”>

  perry mason

  HBO / Merrick Morton

  Ta treść jest importowana z OpenWeb. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

    Gdzie jest przycisk procentowy na kalkulatorze?

  Najchętniej czytane

  Pełny tekst: Gow. Arkansas Sarah Huckabee Sanders – odpowiedź GOP na „State of the Union” Bidena

  Uwagi Gov. Arkansas Sarah Huckabee Sanders (R) GOP Response to President Joe Biden's State of the Union Address:Dobry wieczór. Jestem Sarah Huckabee Sanders.Bycie mamą...

  OK, więc kto właściwie umarł w Stranger Things Season 4 Finale?

  Ta historia zawiera spoilery do Sezonu czwartego, Tomu drugiego Stranger Things.Jak wszystkie wielkie blockbusterowe historie mają tendencję do robienia tego w dzisiejszych czasach, Stranger...

  Co musisz wiedzieć: Znalezienie agencji Digital Market w Calgary

  Kiedy masz swój biznes działający przez jakiś czas, możesz dojść do wniosku, że większość działań odbywa się online. W związku z tym, może chcesz podjąć kolejny krok od razu i szukać agencji, która pomoże Ci iść online.Są jednak pewne rzeczy, które musisz wiedzieć, zwłaszcza jeśli masz swój biznes w obszarze Calgary. Calgary oferuje szczególny zestaw

  Jakie są Twoje 3 najważniejsze powody, dla których chcesz być nauczycielem *?

  Jakie są Twoje 3 najważniejsze powody, dla których chcesz zostać nauczycielem *?7 powodów, dla których zostanie nauczycielem może być dla Ciebie odpowiednie.Możesz coś zmienić. Urozmaicisz swoje dni. Możesz podzielić się swoją miłością do nauki. Będziesz miał dużą pewność zatrudnienia. Zachęcamy do zabawy. Będziesz miał całkiem świetny grafik. Są nagrody niematerialne. To coś więcej niż praca.Kiedy

  Jaka jest rola wapnia w skurczu mięśni? , Jaka jest rola wapnia w skurczu mięśni?

  Jaka jest rola wapnia w skurczu mięśnia?Wewnątrz mięśnia wapń ułatwia interakcję pomiędzy aktyną i miozyną podczas skurczu (2,6). Wapń wiąże się z troponiną, powodując zmianę położenia tropomiozyny, odsłaniając miejsca aktyny, do których przyczepi się miozyna w celu wywołania skurczu mięśnia (5,6). Krzepnięcie krwi. Bez wapnia krew nie mogłaby krzepnąć.Co robi wapń w złączu nerwowo-mięśniowym?Jony wapnia

  Katarzyna Cichopek ofiarą oszustów kradnących wizerunek

  W sieci nie brakuje oszustów, którzy starają się wyłudzić nasze pieniądze. Aby wzbudzić zaufanie, często sięgają po wizerunek...

  Fiolka Max

  2022 WPTGlobal FIM EnduroGP WORLD CHAMPIONSHIPSearch for:AktualnościWynikiRiders2022 Riders Enduro 12022 Riders Enduro 22022 Riders Enduro 32022 Riders Enduro Women2022 Riders Enduro Junior 12022 Riders...

  Co to jest 3 poziom łańcucha pokarmowego? , Co to jest 3 poziom łańcucha pokarmowego?

  Jaki jest 3 poziom łańcucha pokarmowego?Poziom 1: Rośliny i algi wytwarzają własne pożywienie i są nazywane producentami. Poziom 2: Zwierzęta roślinożerne jedzą rośliny i są nazywane konsumentami głównymi. Poziom 3: Mięsożercy, którzy jedzą roślinożerców, są nazywani konsumentami wtórnymi. Poziom 4: Mięsożercy, którzy zjadają innych mięsożerców, są nazywani konsumentami trzeciorzędnymi.Co to jest konsument nazwa 3 konsumentów?Istnieją

  Do czego służy konto?

  Do czego służy konto at?Konta at są powszechnie używane do przygotowywania zapisów korygujących. Zasada współmierności w rachunkowości memoriałowej mówi, że wszystkie wydatki muszą być zgodne z przychodami osiągniętymi w danym okresie. Konto T wskazuje księgowym, co należy wprowadzić do księgi, aby uzyskać saldo korygujące, tak aby przychody były równe kosztom.Co to jest konto normalne?Saldo debetowe

  Pozostałe newsy

  Pełny tekst: Gow. Arkansas Sarah Huckabee Sanders – odpowiedź GOP na „State of the Union” Bidena

  Uwagi Gov. Arkansas Sarah Huckabee Sanders (R) GOP Response to President Joe Biden's State of the Union Address:Dobry wieczór. Jestem Sarah Huckabee Sanders.Bycie mamą...

  Mitt Romney do George’a Santosa podczas State of the Union: „You Don’t Belong Here

  Sen. Mitt Romney (R-UT), nieudany kandydat Partii Republikańskiej na prezydenta w 2012 roku, potwierdził, że powiedział osaczonemu Rep. George'owi Santosowi (R-NY): "Nie należysz tutaj"...

  Biden zapomina, kiedy Super Bowl Sunday jest podczas State of the Union

  Prezydent Joe Biden wydawał się zapomnieć, kiedy Super Bowl Sunday występuje mniej niż 15 minut w jego State of the Union address we wtorek...

  Republikanie krzyczą „Zabezpieczyć granicę” podczas przemówienia Bidena o stanie państwa

  Niektórzy republikańscy członkowie Kongresu krzyczeli "Zabezpieczcie granicę!" podczas przemówienia prezydenta Bidena o stanie państwa we wtorek wieczorem, co zmusiło 80-latka do kilku chwil przerwy.Biden...

  FACT CHECK: Biden twierdzi, że ograniczył koszty insuliny dla pacjentów Medicare

  CLAIM: Prezydent Joe Biden twierdził podczas wtorkowego State of the Union, że Democrats' Inflation Reduction Act umieścił miesięczny cap 0f $35 na kosztach insuliny...