Show Biznes

fani „Jeopardy!” gromadzą się wokół Mayim Bialik po tym, jak podzieliła się na Instagramie informacją o swoim stanie zdrowia

Podczas gdy ostatni sezon Jeopardy! dobiega końca, a za podium staje Mayim Bialik, wielu uczestników ubiega się o miejsce w nadchodzącym Turnieju Mistrzów. Jednak poza kamerą i poza sceną teleturnieju, Gwiazda Big Bang Theory zamieniła swoje karty z pytaniami na filiżankę herbaty.

19 czerwca Mayim ujawniła w serii filmików na Instagramie, że zdiagnozowano u niej przełomowy przypadek choroby COVID-19. Zgodnie z podpisem na Instagramie, 46-letnia aktorka jest zaszczepiona i wzmocniona. Gwiazda Call Me Kat wyjaśniła, jak się czuje zarówno fizycznie, jak i psychicznie w siedmiominutowym klipie, który promowała na swoim głównym koncie w mediach społecznościowych.

„Hej wszystkim. Nie jestem pewna, czy to clickbait, czy nie, ale mam COVID i właśnie opublikowałam filmik” – powiedziała w zapowiedzi. „Przejdźcie na stronę [Mayim] Bialik’s Breakdown [on Instagram]. Śledź nas, gdy będziesz na tym. I [did] cały filmik o [COVID] … Mam nadzieję, że wszyscy mają się dobrze … Obejrzyjcie to, co zamieściłam. Proszę? Może tak lub nie. Róbcie, co chcecie. Ja wypiję tę herbatę i idę się zdrzemnąć.”

Ta treść została zaimportowana z serwisu Instagram. Być może będziesz w stanie znaleźć te same treści w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

W programie „Instagram Live” Mayim ujawniła, że mogła zarazić się chorobą podczas podróży. Współgospodarz Jeopardy! podzielił się również informacją, że ma astmę i choruje na tarczycę, co zwiększyło prawdopodobieństwo wystąpienia u niej poważnych objawów i skutków ubocznych, ponieważ uważa się ją za osobę o obniżonej odporności.

W tym samym nagraniu opowiedziała o tym, jak zarażenie nowym koronawirusem wpłynęło na jej zdrowie psychiczne. „Powiem, że coś, czego nie przewidziałam, to nowy poziom lęku przed wychodzeniem z domu” – powiedziała. „Część mnie czuje się winna, że wyszłam z domu. Czuję się smutna i znowu martwię się o świat… Wiem, że ta intensywność minie, kiedy poczuję się lepiej, ale w tej chwili czuję się tak, jakbym mieszkała w swoim domu.”

Ta treść została zaimportowana z serwisu Instagram. Być może będziesz w stanie znaleźć te same treści w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Na szczęście, 21 czerwca, podzieliła się kolejną aktualizacją. „Czuję się lepiej. Dziękuję wszystkim, którzy się do mnie odezwali” – powiedziała Mayim w kolejnym filmiku na Instagramie. Wyjaśniła, że jej starszy syn również ma COVID-19. Co więcej, inna członkini obsady Big Bang Theory, Melissa Rauch, wysłała jej paczkę z zupą i herbatą.

Po usłyszeniu diagnozy COVID-19 i związanych z nią obaw, fani Jeopardy! napisali do niej w komentarzach serdeczne i pokrzepiające wiadomości. Mamy nadzieję, że będzie szybko wracać do zdrowia.

Kryzys COVID-19 sprawił, że życie każdego człowieka stało się trudniejsze – zwłaszcza tych, którzy zmagają się z chorobami psychicznymi. Dodatkowe porady można znaleźć na stronie NAMI’s COVID-19 Resource and Information Guide. Więcej informacji na temat szukania pomocy można znaleźć na stronie Anxiety and Depression Association of America.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button