Show Biznes

Fani uważają, że Kim Kardashian założy tę słynną suknię Marilyn Monroe na Met Gala

Kim Kardashian właśnie przeszła po czerwonym dywanie 2022 Met Gala wraz z chłopakiem Pete Davidson w słynnej sukni Marilyn Monroe „Happy Birthday, Mr. President”. Internet domyślił się, że Kardashian wyciągnie suknię z szafy zmarłej Marilyn Monroe, zanim jeszcze się w niej pojawiła. Gwiazda przyozdobiła „oryginalną nagą suknię”, jak opisała ją w wywiadzie dla Vogue, parą diamentowych kolczyków i białą stułą. Poszła nawet o krok dalej i przefarbowała włosy na jasny blond.

Plotki zaczęły krążyć, gdy 41-letnia gwiazda wyjawiła, że nie będzie w stanie w ogóle dopasować swojej sukni na Met Gala, co doprowadziło wszystkich do przekonania, że wyciągnęła z archiwum jakiś zabytkowy element. „Myślę, że to będzie do ostatniej chwili, ponieważ nie można jej uszyć na miarę, więc muszę się w nią dokładnie wpasować” – wyjawiła w wywiadzie dla „Access Hollywood” podczas premiery czerwonego dywanu serialu „The Kardashians” w Hulu w zeszłym miesiącu.

Kiedy Kardashian i jej chłopak Pete Davidson zostali zauważeni w Orlando, FL, odwiedzając Ripley’s Believe It or Not! Internet uznał to za kolejny znak, że Kardashian będzie miała na sobie kultową sukienkę Monroe „Happy Birthday, Mr. President”, ponieważ była ona tam wystawiona.

Musująca suknia za 12 000 dolarów została zaprojektowana przez Jeana Louisa i podobno była tak ciasna, że Monroe musiała być w nią wszyta przed występem. W listopadzie 2016 roku Ripley kupił suknię od Julien’s Auction za 4,81 miliona dolarów, co czyni projekt jedną z najdroższych sukni na świecie.

Suknie Kardashian na Met Gala od lat zawsze zapadają w pamięć, ponieważ zazwyczaj jest ona skłonna do wypróbowania odważnych trendów. W zeszłym roku Kardashian pojawiła się na czerwonym dywanie w całkowicie zakrytej kreacji Balenciaga, która była uzupełniona o maskę zakrywającą całą twarz. W 2016 r. potentatka Skims pokazała się w srebrnej sukni Balmain i biżuterii Lorraine Schwartz wartej 4,5 miliona dolarów, podczas gdy jej ówczesny partner Kanye West wybrał parę wytartych dżinsów.

Rok wcześniej olśniewała w zwiewnej i pierzastej sukni Roberto Cavalli, która była inspirowana suknią Cher z 1974 roku. Podobnie jak suknia Cher, która została zaprojektowana przez Boba Mackie, suknia Kardashian była ozdobiona połyskującymi detalami, mieniącymi się koralikami i białymi piórami. I wreszcie jej niesławna suknia z 2013 roku, zaprojektowana przez Givenchy, która wywołała na Twitterze szał porównań do wszystkiego, od zasłon po kanapy.

Przed nami bliższe spojrzenie na błyszczącą suknię Kim w stylu vintage.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button