Strona główna Show Biznes Fantasy Football 2023 Rankings: Wczesne spojrzenie na top-12 running backów od zespołu...

Fantasy Football 2023 Rankings: Wczesne spojrzenie na top-12 running backów od zespołu Fantasy Football Today

Sezon 2022 jeszcze się nie skończył z rozpoczynającymi się wkrótce playoffami NFL, ale my już patrzymy w przyszłość na przyszły rok. Chcemy się upewnić, że jesteś bardziej niż gotowy na kampanię 2023 Fantasy Football.

Mając to na uwadze, oto wczesne spojrzenie na nasze top 12 Fantasy running backów na 2023 rok w PPR, i bardzo może się to zmienić. Wiemy, że wiele się wydarzy między chwilą obecną a rozpoczęciem obozu treningowego — zmiany trenerskie, wolne agencje, NFL Draft, itd. — i będziemy odpowiednio dostosowywać nasze rankingi.

Ale na razie, oto pierwsze spojrzenie na 12 najlepszych running backów na 2023 rok od Adama Aizera, Heatha Cummingsa, Dave’a Richarda, Chrisa Towersa i mnie. Zacznijcie swoje przygotowania już teraz — i miejmy nadzieję, że w tym sezonie zdobędziecie mistrzostwo.

Adam Aizer

1. Christian McCaffrey

2. Austin Ekeler

3. Jonathan Taylor

4. Saquon Barkley

5. Joe Mixon

6. Derrick Henry

7. Travis Etienne

8. Kenneth Walker III

9. Josh Jacobs

10. D’Andre Swift

11. Breece Hall

12. Javonte Williams

Heath Cummings

1. Christian McCaffrey

2. Saquon Barkley

3. Jonathan Taylor

4. Austin Ekeler

5. Joe Mixon

6. Kenneth Walker III

7. Travis Etienne

8. Josh Jacobs

9. Derrick Henry

10. Breece Hall

11. Nick Chubb

12. Dalvin Cook

Jamey Eisenberg

1. Christian McCaffrey

2. Austin Ekeler

3. Jonathan Taylor

4. Saquon Barkley

5. Kenneth Walker III

6. Travis Etienne

7. Joe Mixon

8. Josh Jacobs

9. Derrick Henry

10. Breece Hall

11. Tony Pollard

12. Rhamondre Stevenson

Dave Richard

1. Christian McCaffrey

2. Austin Ekeler

3. Jonathan Taylor

4. Saquon Barkley

5. Kenneth Walker

6. Derrick Henry

7. Josh Jacobs

8. Najee Harris

9. Breece Hall

10. Joe Mixon

11. Nick Chubb

12. Travis Etienne

Chris Towers

1. Austin Ekeler

2. Christian McCaffrey

3. Jonathan Taylor

4. Saquon Barkley

5. Josh Jacobs

6. Derrick Henry

7. Breece Hall

8. Joe Mixon

9. Nick Chubb

10. Tony Pollard

11. Dalvin Cook

12. Rhamondre Stevenson

Witamy z powrotem, Christian McCaffrey. Przez ostatnie dwa sezony czekaliśmy, by zobaczyć, co McCaffrey potrafi, gdy jest zdrowy, i pokazał nam to w 2022 roku — w dwóch różnych drużynach. W całym sezonie McCaffrey notował średnio 21,1 punktu PPR na mecz, co było drugim wynikiem za jedynie Ekelerem (21,9). Ale McCaffrey był niesamowity z 49ers, co daje nam nadzieję na kolejną mocną kampanię w 2023 roku.

Średnio zdobywał 22,2 punktów PPR na mecz w swoich ostatnich 10 meczach w San Francisco, w tym pięć wyjść z co najmniej 25 punktami PPR. W tym okresie miał również 50 przechwytów. Choć w przyszłym sezonie może dzielić się kontaktami z Elijah Mitchellem, McCaffrey powinien dostać mnóstwo pracy, by usprawiedliwić draftowanie go jako nr 1 we wszystkich ligach i potencjalny wybór nr 1.

Teraz Chris ma Ekelera jako nr 1 running back – jest nr 2 dla Adama, Dave’a i mnie oraz nr 4 dla Heatha – i Ekeler po raz kolejny powinien być rewelacyjny. To już drugi rok z rzędu, kiedy zdobywa średnio co najmniej 21,5 punktu PPR na mecz i miejmy nadzieję, że będzie to kontynuowane w 2023 roku. Jedynym zmartwieniem może być jego wiek (28 lat w maju) i potencjalny spadek, który może nadejść. Kontrargumentem jest to, że nie był on głównym zawodnikiem do 2021 roku, więc miejmy nadzieję, że nie będzie miał zbyt wiele zużycia na swoim ciele.

  Który z poniższych elementów jest znany jako element mostu 2. grupy?

Taylor jest konsensusem nr 3 running back dla nas wszystkich i miejmy nadzieję, że odbije się w 2023 roku po roku w dół w 2022. Nr 1 running back w 2021 roku na poziomie 21,9 punktów PPR na mecz, Taylor walczył z kontuzjami i katastrofalną sytuacją wokół niego w tym sezonie i średnio tylko 13,3 punktów PPR na mecz. Ma tylko 24 lata, a my spodziewamy się, że Colts ulepszą trenera, quarterbacka i linię ofensywną w tym offseason, dlatego ponownie stawiamy na Taylora.

Barkley to top-four running back dla nas wszystkich (jest nr 2 dla Heatha) i wspaniale było zobaczyć, jak odbił się w 2022 roku po dwóch sezonach w dół. Uzyskał średnio 17,8 punktów PPR na mecz, co było jego najlepszym sezonem od 2019 roku. Barkley zmierza do wolnej agencji w tym offseason, więc jego wartość Fantasy może się drastycznie zmienić, jeśli opuści Giants. Ale jeśli zostanie, co jest idealne, będzie ze świetnym trenerem w Brian Daboll i linią ofensywną na wzroście. Będzie miał też zaledwie 26 lat, więc kolejny sezon wybitnej produkcji jest w zasięgu ręki.

Kiedy docieramy do nr 5 to moment, w którym rzeczy zaczynają się zmieniać w naszych rankingach. Adam i Heath mają tam Mixona, ja i Dave mamy Walkera, a Chris ma Jacobsa.

Zacznijmy od Mixona, który średnio zdobywał 17,1 punktów PPR na mecz w sezonie, ale przekroczył 17 punktów PPR tylko dwa razy, w tym 54-punktowy outing w Week 9. Pozytywne strony Mixona to fakt, że w zaledwie 14 meczach zaliczył career highs w targetach (75), catchach (60) i receiving yards (441). Ale przeszedł z 16 całkowitych przyłożeń w 2021 roku do zaledwie dziewięciu w 2022 roku, a jego yards per carry spadł do 3,9. Spodziewam się, że w 2023 roku przyłożenia Mixona odbiją się od dna, ponieważ gra on w wybuchowej ofensywie i jeśli jego sumy odbiorów pozostaną w tym przedziale, to warto go draftować jako nr 5 running back.

  Co oznacza pomarańczowa diamentowa boja specjalna?

Wezmę Walkera przed Mixonem i uwielbiam to, co Walker zrobił jako rookie. W sezonie notował tylko średnio 13,5 punktu PPR na mecz, ale w swoich ostatnich 11 zdrowych meczach notował średnio 17,2 punktu PPR na mecz. Seahawks mają mnóstwo kapitału z draftu, aby poprawić swoją linię ofensywną, która powinna być mocną stroną w 2023 roku, a Walker dostanie mnóstwo pracy pod okiem trenera Pete’a Carrolla. Jestem zaskoczony, że Chris nie ma go w pierwszej dwunastce.

Dla Chrisa idzie z Jacobsem na nr 5, a on właśnie przewodził NFL w rushing yards z 1,653. Zdobył też średnio 19,3 punktów PPR na mecz i był wyjątkowy. Jest wolnym agentem w tym offseason, więc zobaczymy gdzie skończy, a jego Fantasy outlook może się drastycznie zmienić z nową drużyną. Musimy również zobaczyć, kto zostanie rozgrywającym Raiders, a z Jacobsem jest wiele do monitorowania w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Adam, Dave i Chris mają Henry’ego na pozycji nr 6, a on miał kolejny standoutowy sezon w 2022 roku na poziomie 19.0 punktów PPR na mecz. To już cztery sezony z rzędu na poziomie 19,0 punktów PPR na mecz lub lepszym i zobaczymy, czy uda mu się to powtórzyć w 2023 roku. Ciężko jest stawiać przeciwko Henry’emu, ale ma 29 lat i zbliża się czas ojca. Ma też kiepską linię ofensywną, wątpliwą sytuację rozgrywającego i Titans zwolnili w tym tygodniu swojego koordynatora ofensywy w osobie Todda Downinga. Heath i ja najbardziej martwimy się o Henry’ego, który dla nas obu jest w rankingu nr 9.

  Moon Knight, odcinek 5, to podróż do wnętrza umysłu Marca Spectora

Wolałbym grać na upside Etienne’a niż Henry’ego, a Etienne może być gwiazdą w 2023 roku z Jaguars na wzroście. Notował średnio tylko 12.1 punktów PPR na mecz, ale miał cztery mecze z przynajmniej 18 punktami PPR w swoich ostatnich 10 zdrowych występach po tym jak James Robinson został wymieniony do Jets. Zobaczymy, co Jacksonville zrobi z Etienne’em w przyszłym sezonie, ale on wznosi się w potencjalnie wybuchowej drużynie, co czyni go kimś pożądanym w 2 rundzie.

Ostatnim konsensusowym running backiem dla wszystkich jest Hall i przesunę go w górę, jeśli będzie gotowy na Week 1. Doznał zerwania ACL w Tygodniu 7, ale był gwiazdą zanim doznał urazu, zdobywając średnio 16.4 punktów PPR na mecz. Wliczając w to zdobycie 13 punktów PPR w meczu, w którym doznał kontuzji w Denver, kiedy miał tylko cztery podania na 72 jardy i przyłożenie. Mam nadzieję, że jego rehabilitacja pójdzie dobrze i przez cały offseason będziemy otrzymywać pozytywne raporty.

Adam ma Swift i Williams w swoim top 12 i mam nadzieję, że Williams jest gotowy na Week 1 po zerwaniu ACL w Week 4. Przed kontuzją miał tylko jeden mecz z więcej niż dziewięcioma punktami PPR, ale ma mnóstwo potencjału, jeśli uda mu się wrócić do pełni sił na początku sezonu. A Swift mógłby być gwiazdą, gdyby Lwy zrobiły z niego swojego featured running back. W 2022 roku miał trzy mecze z podwójną liczbą carries i we wszystkich zdobył co najmniej 20 punktów PPR. Jamaal Williams jest wolnym agentem w tym offseason, więc może Swift w końcu będzie miał przełomową kampanię w 2023 roku.

Heath i Chris mają Chubba i Cooka w swoich top 12, a Dave ma Chubba na pozycji nr 11. Chubb miał kolejny wybitny sezon w 2022 roku na poziomie 16,6 punktów PPR na mecz i może dostać wzrost wartości, jeśli Kareem Hunt odejdzie jako wolny agent. Chubb jest dla mnie tuż poza pierwszą dwunastką. Bardziej martwi mnie Cook, który będzie miał 28 lat i właśnie miał sezon w dół w 2022 roku na poziomie 14,0 punktów PPR na mecz. To jego najgorszy sezon od 2018 roku i trudno liczyć, że w 2023 roku odbije się na znacznie wyższy poziom.

Dla mnie i Chrisa, obaj mamy Pollarda i Stevensona w naszym top 12. Mam ich tak wysoko w rankingu w oparciu o kilka uwarunkowań. Z Pollardem, który właśnie osiągnął średnią w karierze 15.6 punktów PPR na mecz, liczę na to, że ponownie podpisze kontrakt z Dallas jako wolny agent, a Cowboys odejdą od Ezekiela Elliotta. Jeśli tak się stanie, to Pollard ma top-5 upside we wszystkich ligach. Z kolei Stevenson może skorzystać w dużym stopniu, jeśli Damien Harris opuści Nową Anglię jako wolny agent. Stevenson miał przełomowy sezon w 2022 roku, zdobywając 14.7 punktów PPR na mecz, a może być jeszcze lepszy, jeśli Patriots ulepszą swój atak w tym offseason.

Ostateczną różnicą dla każdego z nas jest Dave z Harrisem na nr 8. Był bustem na sezon, przechodząc z 17,7 punktów PPR na mecz w 2021 roku do 13,2, ale zamknął rok na wysokiej nucie z czterema wyjściami z rzędu z co najmniej 14 punktami PPR. Największą różnicą dla Harrisa w porównaniu z jego debiutanckim sezonem była jego rola w grze podaniowej, która zmalała, przechodząc z 74 połowów na 94 cele do 41 połowów na 53 cele. Nie jestem pewien, czy jego zdobycze odbiją się w 2023 roku, dlatego dla mnie jest poza pierwszą dwunastką.

  Jak sprawdzić, czy transformator dzwonka do drzwi jest uszkodzony?

Read More

Najchętniej czytane

Porady dotyczące zwrotów w bluesie | Elixir Strings

Sponsorowany przez.Elixir®smyki:Kiedy już opanujesz podstawy 12 barowego bluesa, dodanie turnaroundów na końcu progresji akordowej, aby powrócić do początku, jest świetnym kolejnym krokiem. Turnaroundy są...

Jaka jest rola białek wiążących pojedyncze pasma w replikacji DNA quizlet?

Jaka jest rola białek wiążących pojedyncze nici w replikacji DNA quizlet?Białka wiążące pojedyncze nici wiążą się z rodzicielskim DNA zaraz po helikazie, zapobiegając łączeniu się dwóch pojedynczych nici i ponownemu tworzeniu podwójnej helisy. ( W widełkach replikacyjnych helikaza rozdziela dwie rodzicielskie nici DNA poprzez zerwanie wiązań wodorowych pomiędzy ich komplementarnymi zasadami.Dlaczego białka wiążące DNA są

Hayden Panettiere dzieli się historią uzależnienia: „Byłam na szczycie świata i zrujnowałam go”

Źródło obrazu: Getty / Roy RochlinW ostatnim wywiadzie dla People, Hayden Panettiere ujawniła, że spędziła lata walcząc z uzależnieniem od opioidów i alkoholu. W...

Jakich wyników można by się spodziewać po wykonaniu próby biuretowej roztworu steków?

Jakich wyników można by się spodziewać po przeprowadzeniu testu biuretowego z roztworem steków?Steki zawierają dużą ilość białka. Dlatego też, gdy test biuretowy zostanie wykonany dla roztworu steku, wyniki będą pozytywne. Próbka steku zmieni kolor na fioletowy.Jakich wyników można by się spodziewać po teście biuretowym roztworu steku quizlet?Testy na redukcję cukru; odczynnik zmienia kolor z niebieskiego

Prawdziwą supermocą Namora jest zatrzymywanie pragnienia

Black Panther: Wakanda Forever, sequel Marvel Studios do chwalonego przez krytyków filmu z 2018 r Czarna Pantera, zyskał uznanie za sposób, w jaki służy...

Jaka siła jest potrzebna do utrzymania ciała w ruchu jednostajnym?

Jaka siła jest potrzebna do utrzymania ciała w ruchu jednostajnym?centripetal forceCzy do utrzymania ciała w ruchu jednostajnym potrzebna jest siła zewnętrzna?Czy siła zewnętrzna jest wymagana do utrzymania ciała w ruchu jednostajnym? Prosta i słodka odpowiedź brzmi NIE. Oznacza to, że przy braku zewnętrznej siły przeciwnej, ciało w ruchu będzie w ruchu jednostajnym na zawsze.Czy siła

Czy można zrobić otwór odpływowy w doniczce ceramicznej?

Czy można zrobić otwór drenażowy w doniczce ceramicznej?Na szczęście, jeśli potrafisz posługiwać się wiertarką, możesz stworzyć własne otwory drenażowe, poszerzając swoje możliwości w zakresie uprawy doniczek. Określ odpowiednie wiertło do swojej sadzarki. Użyj zwykłego wiertła do metalowych i plastikowych doniczek, wiertła murarskiego do nieszkliwionych doniczek ceramicznych oraz wiertła do płytek lub szkła do szkliwionych doniczek

Jakim zapisem należy skreślić sprzęt, który został sprzedany przed całkowitym zamortyzowaniem?

Jaki jest zapis w celu usunięcia sprzętu, który został sprzedany zanim został w pełni zamortyzowany?Uznanie konta Sprzęt (aby usunąć koszt sprzętu) Obciążenie konta Skumulowana amortyzacja (aby usunąć dotychczasową skumulowaną amortyzację sprzętu) Obciążenie konta Gotówka kwotą otrzymaną. Doprowadź ten wpis do stanu równowagi.Jak amortyzuje się aktywa trwałe?Aktywa roślinne są również znane jako środki trwałe. Aktywa roślinne

Pozostałe newsy

Porady dotyczące zwrotów w bluesie | Elixir Strings

Sponsorowany przez.Elixir®smyki:Kiedy już opanujesz podstawy 12 barowego bluesa, dodanie turnaroundów na końcu progresji akordowej, aby powrócić do początku, jest świetnym kolejnym krokiem. Turnaroundy są...

’Once Upon a Harp’ to błyskotliwa kolekcja utworów Turlough O’Carolan autorstwa Steve’a Baughmana

By Blair JacksonPierwszy raz zetknąłem się z niezapomnianym nazwiskiem Turlough O'Carolan i usłyszałem próbkę jego muzyki na płycie Fairport Convention Full House z 1970...

Ritchie List przekroczył 75 000+ ofert sprzętu i pojazdów

W ubiegłym roku serwis powiększył bazę klientów o 300% i zwiększył liczbę ofert o ponad 100%Sprzedaż sprzętu na własną rękę jest o wiele łatwiejsza...

NKBA ogłasza laureatów nagrody 2023 Design + Industry Award

LAS VEGAS, NV - National Kitchen & Bath Association (NKBA), właściciele Kitchen and Bath Industry Show (KBIS) otworzyli 2023 wydarzenie na żywo z wysoce...