Show Biznes

Film „On the Come Up” Sany Lathan w pierwszym zwiastunie zapowiada hiphopową opowieść o dojrzewaniu

Hip-hopowa opowieść o dojrzewaniu zmierza do Paramount Plus, a my mamy pierwsze spojrzenie na nadchodzący film. film „On the Come Up”, adaptacja bestsellerowej powieści Angie Thomas o tym samym tytule, jest zapowiadany jako „list miłosny do hip-hopu”, który śledzi losy młodej dziewczyny, Bri (Jamila C. Gray), i jej marzenia o zdobyciu sceny battle-rapowej szturmem.

30-sekundowy teaser trailer, który miał swoją premierę podczas tegorocznej gali BET Awards, oferuje krótkie spojrzenie na tę inspirującą historię muzyczną. Aby uhonorować dziedzictwo swojego zmarłego ojca – legendy podziemnego hip-hopu, który zginął w wyniku przemocy gangów – Bri stara się kontynuować jego dzieło po tym, jak jej pierwszy przebój rozchodzi się w sieci „ze wszystkich złych powodów” Chcąc zapewnić swojej rodzinie lepsze życie, Bri będzie rozdarta między pozostaniem wierną temu, kim jest, a dostosowaniem się do „fałszywej roli gangstera”, którą narzuca jej przemysł muzyczny.

„On the Come Up” – obsada

„On the Come Up” – debiut reżyserski Sanaa Lathan i druga po „The Hate U Give” adaptacja książki na film Angie Thomas – ma mocną obsadę, w której znaleźli się Method Man, Lil Yachty, Mike Epps, Da’Vine Joy Randolph, GaTa (aka Davionte Ganter), Miles Gutierrez-Riley, Titus Makin Jr. i Michael Anthony Cooper Jr.

„On the Come Up” Data premiery

Film nie ma jeszcze ustalonej daty premiery, ale Paramount Plus potwierdził, że „wkrótce”.

Obejrzyj zwiastun filmu „On the Come Up” powyżej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button