Show Biznes

G Flip zdradza, jak po raz pierwszy spotkał Chrishell Stause

LOS ANGELES, CALIFORNIA - MARCH 23: (L-R) Chrishell Stause and G Flip attend the Bridgerton Season 2 & The Queen's Ball: Exclusive Preview Event at Millennium Biltmore Hotel Los Angeles on March 23, 2022 in Los Angeles, California. (Photo by Jonathan Leibson/Getty Images for Netflix)

Dwa tygodnie po tym, jak Chrishell Stause ujawniła, że spotyka się z australijskim piosenkarzem G Flipem podczas odcinka łączonego piątego sezonu „Selling Sunset”, G Flip otwiera się na temat tego, jak po raz pierwszy się poznali. W nowym wywiadzie dla podcastu People’s „People Every Day”, piosenkarz „Get Me Outta Here” powiedział, że po raz pierwszy spotkał Stause w Halloween, kiedy oboje spotykali się z innymi ludźmi. Chociaż nie związali się ze sobą dużo później, wygląda na to, że ich pierwsze spotkanie wywarło na nich trwałe wrażenie.

„Poznaliśmy się w zeszłym roku w Halloween” – powiedział G Flip. „Oboje byliśmy wtedy z naszymi byłymi partnerami. Potem oczywiście rozstaliśmy się z naszymi partnerami i po prostu zaczęliśmy rozmawiać i takie tam. Znaleźliśmy wiele podobieństw, mimo że ludzie myśleliby, że jesteśmy z różnych zakątków świata. Czasami jesteśmy do siebie bardzo podobni.”

Para dała fanom wgląd w ich związek w niedawno wydanym teledysku G Flipa. Teledysk, zatytułowany „Get Me Outta Here”, który ukazał się 12 maja, zawiera gorącą sesję między piosenkarką a gwiazdą reality show. Według Stause, teledysk opowiada o „chaotycznej historii miłosnej” W trakcie odcinka reunion powiedziała: „Pochodzę z telenoweli. Uwielbiam aktorstwo. Mam taką pracę, że nie zawsze mogę to robić. Na początku oczywiście myślałam: 'Tak, zróbmy to'”

Na temat kręcenia teledysku Stause powiedziała: „To była świetna zabawa. Mieliśmy niezły ubaw. Nie wszyscy będą na to gotowi, ale ja uważam, że to świetna rzecz. Myślę, że jest niesamowity, piosenka jest niesamowita.”

G Flip powtórzył odczucia Stause. Powiedzieli People, że wspólne kręcenie teledysku było „łatwe” i „zabawne” O całym procesie powiedzieli: „A potem było już naprawdę łatwo i zabawnie przy kręceniu filmu [set], wiesz, zabawnie, beztrosko i łatwo. Wspaniale było kręcić ten klip. Oglądaliśmy go tak wiele razy, zanim go opublikowaliśmy. Przeszliśmy przez wiele edycji, ale i tak jest super. Teraz jest na świecie”.

W ostatnim odcinku piątego sezonu, Stause ujawniła bombową wiadomość o swoim statusie związku po tym, jak gospodarz Tan France zapytał, czy spotyka się ostatnio z kimś szczególnym. „Ostatnio spędzam dużo czasu z kimś, kto jest dla mnie bardzo ważny. Nazywają się G Flip. Są niebinarni, więc mówią do siebie per oni/them” – powiedziała. „I są niezwykle utalentowanymi muzykami”.

„Jestem bardzo szczęśliwa, więc jeśli kogoś to złości, to nie jest to mój problem.”

Fani zauważyli, że G Flip i Stause od tygodni byli obecni na swoich Instagramach i w komentarzach w mediach społecznościowych. Zostali również zauważeni razem 1 maja w Denver, gdzie G Flip występował. Jednak podczas spotkania Stause nie zdradziła, kiedy rozpoczął się ich związek, a wydawało się, że większość obsady „Selling Sunset” również o tym nie wiedziała. Mary Fitzgerald powiedziała, że „zauważyła”, że spędzają razem czas, ale nie poprosiła Stause o wyjaśnienia. Maya Vander powiedziała, że w ogóle o tym nie wiedziała.

Na temat swojej seksualności, Stause powiedziała: „Nic się dla mnie nie zmieniło. Nadal pociąga mnie bardzo męska energia i dobry człowiek. Słyszę, jak ludzie mówią o tych rzeczach i mówią: 'Wiedziałam od najmłodszych lat’ To nie ja. Ja po prostu jestem bardzo otwarta na dobrą energię. Nie wiem, co przyniesie mi przyszłość. Ale mówienie o tym jest skomplikowane. Nawet teraz jestem zdenerwowana.”

Kontynuowała: „Wiem, że będąc na tym stanowisku, jesteśmy ciągle oceniani. Ale pod koniec dnia jestem bardzo szczęśliwa, więc jeśli kogoś to złości, to nie jest to mój problem.”

W piątym sezonie „Selling Sunset” dużo czasu poświęcono związkowi Stause z jej szefem, Jasonem Oppenheimem. Ogłosili oni swoje rozstanie w grudniu 2021 roku. Podczas ponownego spotkania Oppenheim wzruszył się, mówiąc o ich rozstaniu i rozpłakał się. „Jest w tym dużo smutku i straty” – powiedział. „Myślę, że oglądanie serialu sprawiło, że było to jeszcze trudniejsze. To wszystko wróciło. Minęło już kilka miesięcy, ale nadal przeżywam różne rzeczy. Myślę, że było między nami dużo miłości, i nadal jest, i nadal bardzo mi na niej zależy. To było bardzo trudne rozstanie.”

Stause powiedziała, że „zdjęła z siebie presję” jeśli chodzi o założenie rodziny i że skupia się na „cieszeniu się” Stause przyznała również, że G Flip jest w „innym miejscu w swoim życiu”.
– Dodatkowa relacja Sabienna Bowman.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button