Show Biznes

Gdybym miała wybrać 1 parę legginsów na całe życie, byłaby to para Old Navy za 40 dolarów

Jestem przekonany, że wszyscy mamy tę jedną parę legginsów activewear, którą cenimy ponad resztę. Dla mnie, moja para go-to zmienia się od czasu do czasu, ale przez ostatnie trzy miesiące, te, które konsekwentnie prałem i nosiłem na powtórce, to Old Navy High-Waisted PowerSoft Side-Pocket Leggings ($ 20-$40, pierwotnie $40). Nie zdradzając zbyt wiele (zachowam to dla mojej recenzji przed), są one absolutnie warte szumu, który dostają na stronie marki. Let’s break down co jest tak wielki o nich, shall we?

Co mi się podoba w tych legginsach

Lepsze pytanie brzmi: „Co nie podoba mi się w tych legginsach?” Kupujący są zgodni: są najwyższej klasy. Prawie 1000 recenzentów przyznało im pięć gwiazdek, ponieważ są wygodne, pozostają na miejscu nawet podczas najbardziej intensywnych treningów i są odporne na przysiady (nie widać przez nie, gdy się schylasz). Mam na ich punkcie obsesję z tych wszystkich powodów i nie tylko. Kolejnym jest to, że mają głębokie kieszenie, które są game changer, kiedy jestem na biegu, ponieważ mogę zmieścić moje klucze w jednej kieszeni i mój telefon w drugiej. Och, i pozostają suche bez względu na to, jak intensywna jest twoja sesja potu.

Co jest warte uwagi

Jak wspomniano, te legginsy mają wyjątkowo dobre recenzje, ale w kilku przypadkach kupujący uznali je za *zbytprzyciasne. Ja osobiście nie miałam tego problemu; zamówiłam mój zwykły rozmiar medium i pasowały jak należy. Rzeczywiście są dość ciasne na nogach, ale właśnie takie lubię, gdy ćwiczę.

Są wykonane w 77 procentach z poliestru i 23 procentach ze spandexu, śliskiej mieszanki, którą chwalę za zdolność do utrzymania moich ud przed otarciami podczas długich biegów. Jednak ta kombinacja tekstur nie jest dla wszystkich; niektórzy kupujący wolą bardziej miękkie odczucia.

Wreszcie, niektórzy ludzie dali im niskie recenzje za to, że są zbyt kompresyjne. Z tego powodu nie polecałbym ich do leżakowania po domu, ale wyłącznie do treningów o dużym natężeniu.

Dla kogo te legginsy są najlepsze?

Te legginsy są najlepsze dla tych, którzy kochają wygląd i uczucie rzeźbiącego materiału kompresyjnego (hi, ja).

Additional Details

  • Te legginsy występują w rozmiarach XS-4X.
  • Występują w dwóch kolorach: czarnym (aka Black Jack) i brązowym (Date Palm).
  • Aby utrzymać je w tip-top formie, marka zaleca pranie ich w zimnej wodzie i suszenie w suszarce na niskiej temperaturze.

Rating:

Image Source: POPSUGAR / Marisa Petrarca

Legginsy Old Navy High-Waisted PowerSoft Side-Pocket

Kup teraz

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button