Show Biznes

Gdzie są teraz dzieci Petersonów?

W pierwszym odcinku serialu HBO Max The Staircase rodzina Petersonów zasiada do kolacji przy stole. Michael, Kathleen i ich dzieci wznoszą toast za siebie nawzajem – wygląda to na szczęśliwą, kochającą się, mieszaną rodzinę. Nikt wtedy nie wiedział, że 9 grudnia 2001 r. wszystko się rozpadnie. Po dziwnej, przedwczesnej śmierci Kathleen Peterson na schodach w domu pary, dzieci Michaela i Kathleen miały zająć stanowisko, czy uważają, że Michael był zamieszany w śmierć Kathleen, i odegrać rolę w jego procesie.

Oto podział na członków rodziny, po której stronie stanęli podczas procesu Michaela Petersona i gdzie każda z tych osób znajduje się obecnie.

Clayton i Todd Peterson

Clayton i Todd Peterson są synami Michaela Petersona z jego pierwszego małżeństwa z Patricią Sue Peterson. Todd był pierwszą osobą, która zobaczyła Michaela po śmierci Kathleen, jak pokazano w pierwszym odcinku nowego serialu HBO Max. Synowie Petersona zawsze stali po stronie ojca, który przez ostatnie dwadzieścia lat utrzymywał, że jest niewinny. Według The News & Observer, Clayton mieszka teraz w Maryland z żoną i dziećmi, a Todd w Tennessee.

the staircase
Michael, Kathleen i ich pięcioro dzieci.

WhatsUp / Netflix

Margaret i Martha Ratliff

Michael i jego pierwsza żona Patricia przez całe lata 80. byli dobrymi przyjaciółmi George’a i Elizabeth Ratliffów, a George Ratliff zginął podczas operacji wojskowej w 1983 roku. W listopadzie 1985 r. rodzina Michaela zjadła obiad z Elizabeth i jej córkami, Margaret i Marthą. Następnego ranka niania znalazła Elizabeth martwą na dole klatki schodowej, w sposób bardzo podobny do tego, w jaki szesnaście lat później została znaleziona Kathleen Peterson. Margaret i Martha Ratliff po śmierci matki zostały adoptowane przez Michaela Petersona, który przedstawił je swojej następnej żonie Kathleen, matce ich przyjaciółki Caitlin. Śmierć Elizabeth Ratliff i Kathleen Peterson była tak podobna, że podczas procesu Michaela Petersona w sprawie śmierci Kathleen prokuratura zleciła ekshumację ciała Ratliff, a opiekunka, która odkryła ciało Ratliff, zeznawała przeciwko Petersonowi. Ostatecznie nie został on oskarżony o śmierć Elizabeth Ratliff, a jej córki – adoptowane córki Petersona – trwały przy nim podczas procesu. Dziś Margaret mieszka w Kalifornii, a Martha w Kolorado.

the staircase
Todd Peterson, Martha Ratliff, Margaret Ratliff, Clayton Peterson oraz jego żona i syn.

WhatsUp / Netflix

Caitlin Atwater

Caitlin Atwater jest córką Kathleen Peterson z jej pierwszego małżeństwa z Fredem Atwaterem. Podczas gdy Caitlin początkowo wspierała ojczyma w pierwszych dniach po śmierci matki, później stała się podejrzliwa wobec Petersona, a w końcu została kluczowym świadkiem w procesie przeciwko niemu. W 2002 r. złożyła pozew przeciwko niemu o spowodowanie śmierci, który w 2007 r. został rozstrzygnięty na 25 milionów dolarów. „Najważniejsze jest zatrzymanie się na chwilę i docenienie wartości życia mojej matki i relacji, jakie miała” – powiedziała wtedy Atwater. Po tym, jak Peterson został uwolniony w 2017 r., prawnik Caitlin złożył na niego kolejną skargę. „Nie sądzę, żeby miał jakiekolwiek pieniądze” – powiedział jej prawnik Jay Trehy, wyjaśniając, że pozew ma na celu „zniechęcenie do podejmowania jakichkolwiek wysiłków w celu osiągnięcia korzyści z tej sprawy” Obecnie Caitlin Atwater mieszka z rodziną w północnej Wirginii.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button