Show Biznes

Gigi Hadid w końcu wprowadza na rynek własną markę modową

Gigi Hadid at the British Vogue X Self-Portrait Summer Party

Źródło obrazu: Getty / David M. Benett

Gigi Hadid może teraz dodać „założycielkę marki” do swojej biegowej listy osiągnięć. W czwartek, 4 sierpnia, supermodelka zaoferowała sneak peek na swoje najnowsze przedsięwzięcie, Guest in Residence, na Instagramie. Dzieląc się kulisami procesu tworzenia swojej linii dzianin, zamieściła galerię zdjęć pokazujących logo marki, metki ubrań, swatche kolorów i stosy swetrów, oprócz tego, że miała na sobie to, co wyglądało na bardzo miękkie dzianiny. Jedno ze zdjęć ujawniło, że niektóre tkaniny są w 100 procentach kaszmirowe.

Hadid była również widziana pracując ze stylistką i redaktorką mody Gabrielle Karefa-Johnson; CJ Kim, projektantką swetrów i dzianin, która współpracowała z The Theory, The Row i Helmut Lang; oraz publicystą mody Kevinem McIntosh Jr. „Pracowałam nad czymś … z miłością, @guestinresidence 💛🧵 :)”, podpisała post. Podczas gdy data premiery i dalsze informacje nie zostały jeszcze ujawnione, konto Guest in Residence Instagram i strona internetowa działają. „Coming soon”, czytamy obecnie na stronie.

Chociaż Hadid oficjalnie wprowadza teraz etykietę, wspomniała o swoim pragnieniu założenia własnej marki latem ubiegłego roku. W wywiadzie dla i-D w czerwcu 2021 roku podzieliła się, że pracuje nad pomysłami projektowymi dla własnej marki, po tym jak miała „wszystkie [her] marzenia spełnione w modzie” „Zawężam to do niszy, która moim zdaniem byłaby fajna, aby wprowadzić na świat z moim nazwiskiem dołączonym do niej”, powiedziała wtedy. Modelka ostatnio współpracowała z wieloletnią przyjaciółką i założycielką Frankies Bikinis, Francescą Aiello, przy tworzeniu kolekcji strojów kąpielowych inspirowanych Ameryką. Teraz wygląda na to, że marzenie Hadid w końcu się spełnia. Zobaczcie jej subtelne ogłoszenie i śledźcie to miejsce, aby śledzić aktualizacje na temat premiery.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button