Show Biznes

gospodarz 'Jeopardy!’ Ken Jennings zapowiada „niespodzianki” w Tournament of Champions

preview for A Look Back at Alex Trebek's Incredible Career

Sezon 38 Jeopardy! jest już oficjalnie zakończony, ale teleturniej dopiero się rozkręca.

Oprócz Jeopardy! powracającego z nowymi odcinkami 12 września i spinoffu Celebrity Jeopardy! debiutującego 25 września, teleturniej ma w zanadrzu także inne ekscytujące turnieje. Krótko po tym, jak doniesienia potwierdziły, że Legenda Jeopardy! Ken Jennings i Wychowanka Big Bang Theory będą nowymi stałymi współprowadzącymi, Ken skorzystał z okazji, aby ujawnić ekscytujące informacje o nadchodzących zawodach.

„Jestem tak podekscytowany turniejem Second Chance i Tournament of Champions, które odbędą się jesienią”, Ken napisał na Twitterze 27 lipca. „Niespotykany skład supermistrzów… i kilka niespodzianek. Jeśli jesteś fanem Jeopardy!, nawet zwykłym, nie będziesz chciał tego przegapić.”

Zgadza się – Ken potwierdził, że Tournament of Champions 2022 pojawi się już niedługo. Fani Jeopardy! mogą pamiętać, że kilka miesięcy temu Amy Schneider wyciekła, że tegoroczny konkurs zostanie wyemitowany w listopadzie. Ken nie podzielił się wtedy dalszymi szczegółami, ale wysłał wiadomość na Twitterze.

Producent wykonawczy Jeopardy!Michael Davies podzielił się również informacją, że Ken będzie gospodarzem Tournament of Champions w 2022 roku, a następnie inauguracyjnego konkursu Second Chance. Chociaż Michael nie podał daty premiery tych specjalnych wydarzeń telewizyjnych, konkurs Tournament of Champions może zostać wyemitowany w drugim tygodniu listopada, jeśli będzie zgodny z wcześniejszymi harmonogramami.

Reagując na ekscytujące wiadomości Kena, fani Jeopardy! przyciągnęli do jego sekcji komentarzy na Twitterze z wiadomościami o świętowaniu. „Jestem tak szczęśliwy dla ciebie i programu. Jestem zachwycony, że robisz TOC i mam nadzieję, że zawsze tak będzie” – napisała jedna osoba. „Congrats Ken! Dobrze zasłużone!!! Robisz świetną robotę!!! Tak trzymać!!! Gonna cheer for you, from Vancouver with love! 🥰❤”, dodał inny. „To będzie Epicki TOC!!!”, powiedział inny fan.

W przypadku, gdy zastanawiacie się czym jest Second Chance Tournament, Ken pomógł ogłosić nowe zawody jeszcze w lutym. Według Michaela, tylko Jeopardy! zawodnicy, którzy pojawili się od ostatniego ToC, będą rozważani, aby mieć „drugą szansę” Turniej Drugiej Szansy również będzie „[slotted] w tuż przed ToC.”

W tym momencie nie wiadomo wiele więcej o Turnieju Mistrzów w 2022 roku czy Turnieju Drugiej Szansy. Wiemy jednak, że fani Jeopardy! będą mogli cieszyć się miesiącami Kena w teleturnieju od września do grudnia.

Ta zawartość jest importowana z OpenWeb. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Advertisement – Continue Reading Below

Advertisement – Continue Reading Below

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button