Graze Craze Now Open w St. Augustine na Florydzie
Kathryn Schwieterman

Innowacyjna, charcuterie koncepcja oferuje unikalne deski wypasowe do St. Johns County w odpowiednim czasie na wakacje.

St. Augustine, FL (RestaurantNews.com) Graze Craze®, kwitnąca nowa koncepcja w deskach i pudełkach charcuterie dla zdrowych lunchów, cateringu biurowego i wydarzeń specjalnych, została otwarta w St. Augustine na Florydzie w 650 Market Street w centrum handlowym Palencia. Graze Craze jest częścią rodziny powiązanych marek United Franchise Group™. Właścicielami lokalu w St. Augustine jest duet małżonków i pierwszych właścicieli franczyzy, Erich i Kathy Schwieterman.

Schwietermanowie szukali możliwości biznesowych skupionych wokół unikalnych koncepcji, które zaspokajały ich osobiste zainteresowania i zdrowe alternatywy, kiedy ich badania doprowadziły ich do Graze Craze. Byli podekscytowani zapewnieniem unikalnych doświadczeń żywieniowych oraz jakością, różnorodnością i świeżością oferty, a także możliwością wykorzystania swoich umiejętności zdobytych podczas kariery w korporacji. Pochodząca z Tennessee para mieszka w północno-wschodniej Florydzie od 27 lat i jest gotowa służyć społeczności, którą nazywa domem.

„St. Augustine charakteryzuje się wielowiekową architekturą, ikonicznymi miejscami kultury, dziewiczymi plażami, romantycznymi kurortami i charakterystycznymi jadłodajniami. Jako członek społeczności, chcieliśmy zapewnić więcej dla St. Augustine i zaoferować mieszkańcom coś świeżego, zabawnego i innego” – powiedzieli Schwietermans. „Market Street i jej projekt live/work jest w sercu społeczności i dodaje nowy wymiar jej mieszkańcom. Uważamy, że Graze Craze idealnie się tu wpasuje”

Graze Craze Now Open w St. Augustine na Florydzie

Graze Craze specjalizuje się w artystycznie zaprojektowanych, ręcznie wykonanych deskach i pudełkach charcuterie zawierających wysokiej jakości żywność ułożoną idealnie do nibblingu lub obfitych posiłków w stylu graze – w tym mięsa dla smakoszy, sery, świeże owoce i warzywa, słodycze artystyczne i więcej. Unikalne menu zawiera kilka opcji wypasu pasujących do każdej okazji i stylu życia. Niezależnie od tego, czy jest to oficjalne przyjęcie dla miłośników wege, czy też swobodne spotkanie z mięsem i serem dla osób o niskiej zawartości węglowodanów, Graze Craze ma coś do zaoferowania każdemu. Każda deska wędliniarska jest pięknie przygotowana przez Grazologist™ – Twojego własnego doradcę ds. wędliniarstwa – z kilkoma różnymi opcjami wielkości, od pojedynczych pudełek dla samotnego smakosza, po deski do wypasu z wystarczającą ilością świeżego jedzenia, aby nakarmić imprezę złożoną z dziesięciu lub więcej osób.

  Jak wykorzystać teorię Vsepr do przewidywania kształtu cząsteczki?

The St. Augustine Graze Craze oferuje bezpłatną lokalną dostawę, a witryna sklepowa jest otwarta dla pick-upów od 10 rano do 6 wieczorem od wtorku do soboty i 10 rano do 4 wieczorem w niedzielę.

Graze Craze Now Open w St. Augustine na Florydzie

O Graze Craze St. Augustine

Graze Craze® St. Augustine to franczyza cateringowa deski charcuterie, której właścicielami i operatorami są niezależni lokalni właściciele biznesowi Erich i Kathryn Schwieterman. Znajduje się przy 650 Market Street, St. Augustine, FL 32095 w centrum handlowym Palencia, około jednej mili na północny wschód od Hwy US 1 przez Palencia Village Dr. lub Regalo Rd. Skupiając się na dostarczaniu doświadczeń żywieniowych w stylu Graze ze spersonalizowaną obsługą, Schwietermans oferują lokalną dostawę, catering oraz odbiór w sklepie/obrzeżu desek z wędlinami, pudełek piknikowych i indywidualnych opcji Graze na przekąski, przystawki i posiłki. Aby uzyskać więcej informacji na temat Graze Craze St. Augustine lub zaplanować zamówienie na odbiór lub dostawę odwiedź stronę www.grazecraze.com/st-augustine-st-augustine-fl w przypadku usług cateringowych zapytania prosimy składać pod adresem www.grazecraze.com/catering.

O Graze Craze

Graze Craze® to wiodąca franczyza w ramach kategorii żywności w stylu graze, oferująca alternatywne doświadczenie dla tradycyjnych opcji gastronomicznych. W Graze Craze, zatrudnieni w sklepie Grazologowie™ tworzą ręcznie wykonane, nienagannie zaprojektowane, słodkie i pikantne pudełka piknikowe oraz deski wędliniarskie, wykonane z najwyższej jakości składników i dostosowane do każdej okazji. Firma Graze Craze została założona w Oklahomie przez weterana sił powietrznych USA, Kerry’ego Sylvestra, a obecnie jest częścią rodziny United Franchise Group™ (UFG), która obejmuje nagradzane marki stowarzyszone i jest globalnym liderem dla przedsiębiorców. Więcej informacji o Graze Craze w St. Augustine na Florydzie można znaleźć na stronie https://www.grazecraze.com/st-augustine-fl. Więcej informacji na temat lokalizacji, menu oraz kont handlowych można znaleźć na stronie www.GrazeCraze.com. Informacje o możliwościach franchisingu można znaleźć na stronie www.GrazeCrazeFranchise.com.

  WinX DVD Copy Pro Review: Najlepsze rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych starych płyt DVD na PC
  25 nowych albumów świątecznych, które naprawdę rządzą

O United Franchise Group

Prowadzona przez CEO Raya Titusa, United Franchise Group™ (UFG) jest domem dla powiązanej rodziny marek i konsultantów, w tym Accurate Franchising Inc.™, Exit Factor ™, FranchiseMart®, Fully Promoted®, Signarama®, Transworld Business Advisors®, a także dywizji Coworks ™ składającej się z Franchise Real Estate ™, Network Lead Exchange ™ (NLX), Office Evolution® (OE) i Venture X®, a także dywizji spożywczej zawierającej Graze Craze® i The Great Greek Mediterranean Grill®. Marki stowarzyszone z UFG to ponad 1600 franczyz w ponad 60 krajach, z konsultantami, którzy pomogli rozwinąć ponad 350 marek we franczyzy, w ponad 80 krajach z ponad 2500 franczyzobiorcami. Z ponad trzema dekadami w branży franczyzowej United Franchise Group oferuje bezprecedensowe przywództwo i solidne możliwości biznesowe dla przedsiębiorców.

Kontakty:
Britney Mumford, Tilson PR, bmumford@tilsonpr.com
Meghan Corey, Graze Craze Marketing, mcorey@ufgcorp.com
Sharon Cahill, United Franchise Group PR, scahill@ufgcorp.com