Strona główna Show Biznes gwiazda "Superman & Lois" opowiada o szokującej śmierci: "Mój umysł został zdmuchnięty

gwiazda „Superman & Lois” opowiada o szokującej śmierci: „Mój umysł został zdmuchnięty

Ostrzeżenie: Ten artykuł zawiera spoilery doSuperman & Loissezon 3, odcinek 9, „Sukienka”

Superman ma jedną zasadę: Nie zabijaj. Ale jego największym sprzymierzeńcem na Superman & Lois właśnie złamali tę zasadę.

W tym tygodniu John Henry Irons (Wolé Parks) staje do walki o życie, gdy jego egzokombinezon ulega awarii, a wskrzeszony Atom-Man (Paul Lazenby) przygotowuje się do zabicia go. Czując się bardziej bezbronny niż kiedykolwiek i wierząc, że nie ma wyboru, John Henry używa swojego młota, aby zadać jeden zabójczy cios swojemu napastnikowi, podczas gdy Clark (Tyler Hoechlin) patrzy na to z przerażeniem. John Henry mówi swojemu przyjacielowi, że nie miał wyboru, ale Clark odpowiada z wyraźnym osądem w oczach: „Zawsze masz wybór”

Poniżej Parks opowiada EW, jak ten moment wpłynie na relacje Johna Henry’ego z Clarkiem i czego jeszcze fani mogą się spodziewać po pozostałej części tego sezonu.

Superman i Lois — „Sukienka” — Numer zdjęcia: SML309a_0005r — Na zdjęciu (L – R): Dylan Walsh jako Ret. Generał Samuel Lane, Tyler Hoechlin jako Superman i Wolé Parks jako John Henry Irons — Fot: Justine Yeung/The CW — © 2023 The CW Network, LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Tyler Hoechlin jako Superman i Wolé Parks jako John Henry Irons

| Kredyt: Justine Yeung/The CW

ENTERTAINMENT WEEKLY: Kiedy zaczynałeś ten sezon, czy wiedziałeś, że ten moment nadejdzie dla Johna Henry’ego?

WOLÉ PARKS: Nie, to zabawne. Jestem dziwnym aktorem w obsadzie, który nie chce nic wiedzieć, ponieważ jestem też komiksowym kretynem – jestem tym, który wie najwięcej o tym świecie. Kiedy zaczyna się sezon, zazwyczaj showrunnerzy usadzają wszystkich i mówią: „To jest łuk dla postaci”, bla, bla, bla. Zawsze mówię: „Powiedz mi tylko to, co muszę wiedzieć” Więc nie dowiedziałem się o tym, dopóki dosłownie, jeszcze przed ukazaniem się scenariusza, nie odbyłem treningu walki i zobaczyłem w ich kalendarzu: „John Henry Irons zabija Atom-Mana” Zostało to zepsute, zanim jeszcze zdążyłem przeczytać scenariusz. Mój umysł został zdmuchnięty.

Teraz muszą umieścić powiadomienia o spoilerach w kalendarzu, specjalnie dla ciebie.

[[Śmiech]Tak, oni wiedzą. Wszyscy wiedzą: Nic mi nie mów. Nie psuj. Bardzo mnie to irytuje. Lubię to czytać.

Jaka była twoja reakcja, gdy dowiedziałeś się, że zamierza kogoś zabić?

Dla mnie chodzi o powody, dla których ktoś musi zrobić coś takiego. Superman nie może tego zrobić. Jest to tak zakorzenione w etosie postaci, a także w tym, kim jest i za czym się opowiada. Interesującą rzeczą, którą ustawili, jest zestawienie tego, co jest dobre, a co złe. Dlatego w momencie, gdy Superman ląduje za nim, John Henry nawet na niego nie patrzy i mówi: „Nie miałem wyboru” On naprawdę w to wierzy.

Jedną z najlepszych cech Clarka jest to, że widzi w ludziach to, co najlepsze, a to także jego pięta achillesowa, ponieważ widzi w kimś tylko dobro. Chce dać drugą szansę, trzecią szansę czy cokolwiek innego. A z Johnem jest tak: „Clark, ten człowiek chciał mnie zabić. Próbował mnie zabić wcześniej w swojej restauracji. Zabił już wcześniej jakąś wersję mnie” John nie czuje, że ma wybór. Aby drażnić się dalej, John Henry powie: „Stary, jeśli to wymknie się spod kontroli, mogliśmy to rozwiązać wcześniej. Można to było zrobić o wiele łatwiej, ale teraz musi to zebrać swoje żniwo”

  Najlepsze ekspresy do kawy 2023

Jak to wpłynie na jego przyjaźń z Clarkiem w przyszłości?

Muszą znaleźć wspólną płaszczyznę. Modlę się, aby Clark zrozumiał jego perspektywę, nawet jeśli się z nią nie zgadza. W tym odcinku w zasadzie widzieliśmy, jak Clark przychodzi do niego, Natalie przychodzi do niego, Lana, generał Lane, wszyscy przychodzą do niego, mówiąc: „Stary, odchodzisz od głębin” A on na to: „Chłopaki, co jeszcze chcecie, żebym zrobił? Próbuję chronić moją rodzinę”

Co sądzisz o tym, że walka Johna Henry’ego z Atom-Manem jest tak publiczna?

Wiesz co jest interesujące, to było napisane w inny sposób. Miał uderzyć go kilka razy młotkiem, a ja rozmawiałem z naszą scenarzystką Kristi [Korzec] i była naprawdę otwarta na pomysł, że to tylko raz. On nie robi tego umyślnie. To pochodzi z miejsca obrony. Dlatego nawet nie chce patrzeć na Supermana, kiedy mówi to zdanie, ponieważ wie, jak Superman go osądzi, a część jego wierzy, że to prawda. Ale jeśli w końcu naprawdę uwierzy, że miał wybór, to nie będzie mógł ze sobą żyć. Musi wmówić sobie tę narrację, aby wszystko było w porządku. Kristi jest świetną pisarką i jest tak dobra w wydobywaniu tych emocjonalnych momentów i sprawianiu, by naprawdę wylądowały. To wszystko dzięki słowom na stronie.

  Ośmiostronny remis w serii karaibskiej po dniu 2

Czy John Henry będzie tego żałował?

Nie może sobie na to pozwolić. Myślę, że zrobi to sam. Tak, to straszne, że to zrobił, ale jeśli spojrzeć na to całościowo, ile osób zabił Bruno? To jest jego uzasadnienie. Musi się tego trzymać. Może kwestionować to przed samym sobą, ale nie zrobiłby tego z nikim innym.

Czy zobaczymy, jak John Henry jeszcze bardziej podąża mroczną ścieżką teraz, gdy kogoś zabił?

Mam nadzieję, że to najdalej, dokąd się posunie, ponieważ jest to tak ekstremalne. To w pewnym sensie przywraca starego Johna Henry’ego z sezonu 1, w którym myśleliśmy, że jest Lexem Luthorem. Nie robił tego, ponieważ był mściwą osobą. Próbował pomścić swój świat i swoją żonę i robił to z miejsca, w którym próbował ratować ludzi i chronić ludzi. Naprawdę nie wierzę, że John jest brutalny. To po prostu coś, co musiał zrobić.

Scenarzyści wykonali niesamowitą robotę, sprawiając, że ludzie rozumieją motywacje wszystkich, nawet z przeszłością Bruno. To są ludzie, z którymi nadal można empatyzować, wiesz o co mi chodzi? Włącznie z Clarkiem. To najlepszy rodzaj opowiadania historii, kiedy możesz powiedzieć: „Nienawidzę tego, że to zrobiłeś, ale w pewnym sensie rozumiem, dlaczego to zrobiłeś” A potem zadajesz sobie pytanie, gdybym był w takiej sytuacji, co bym zrobił?

  14 bawełnianych sukienek do noszenia, gdy jest zbyt gorąco, by funkcjonować

Ale na pewno zobaczymy jakieś rozwiązanie między Johnem i Bruno, ponieważ to się warzyło i gotowało, a to po prostu się nie skończy. Albo się pozabijają, albo będą mieli jakieś rozwiązanie, w którym zobaczą się oko w oko. To są twoje opcje i jedna z nich się wydarzy.

Widzieliśmy również, że John Henry i Lana zaczynają iskrzyć w tym sezonie. Co możesz zdradzić na temat tego, co zobaczymy w tym związku w przyszłości?

[[Śmiech]To był dziwny sezon zestawień. Ma sprawy z Laną, co jest świetne i myślę, że potrzebuje tego, aby pomóc mu uziemić się emocjonalnie, ale jest to również najeżone myślą, że ma do czynienia z Bruno Mannheimem, który próbuje zabić jego i jego rodzinę. Gdyby Bruno nie był w to zamieszany, prawdopodobnie już by się zeszli. Ale dla niego jest tak emocjonalnie złamany, że boi się to zrobić. Boi się być z kimś innym, ponieważ nie wie, jak sobie z tym poradzić. W końcu zaakceptował traumę po stracie żony, ale teraz, gdy Bruno atakuje jego rodzinę, czy ktokolwiek, z kim się zwiążę, będzie bezpieczny? To coś, z czym tak naprawdę się nie uporał, ale myślę, że Lana mu w tym pomaga. To fascynująca para.

Jest to również szalone, ponieważ w 1 sezonie nikt nie mógł przewidzieć, że tak się połączą.

Tak, zaufaj mi, ja też nie wiedziałem. Myślę, że faktycznie Em [Chriqui] może żartowała na ten temat z [showrunner] Toddem [Helbing] w sezonie 1, ale nikt nie spodziewał się tego.

Jak zareaguje John Henry, gdy dowie się, że Natalie nadal spotyka się z synem Bruna w tym swoistym romansie Romea i Julii?

Cóż, sprawa wygląda tak: John zna Natalie i jeśli jest jedna rzecz, która ich łączy, to oboje są uparci.[[Śmiech]Nie sądzę, żeby był zszokowany, że ona nadal to robi, ale dla niego pochodzi to z miejsca: „To jest większe niż twoja miłość. Masz 16 lat, pójdziesz dalej. Próbuję cię chronić. To nie jest facet, w którym można się zakochać. Za rok i tak się rozstaniecie. Dlaczego nie spotkasz kogoś, kto nie jest związany z bossem przestępczym? Co ty na to?!”

On naprawdę nie prosi o wiele.

Dokładnie! Ze wszystkich, to jest tą jedyną? To miłość twojego życia, naprawdę? Daj spokój.

Ten wywiad został zredagowany ze względu na długość i przejrzystość.

Superman i Loisjest emitowany we wtorki o 20:00 ET/PT na kanale CW.

Powiązane treści:

Podsumowanie odcinka

Superman i Lois (TV Show)

Czytaj więcej

Najchętniej czytane

  Ile czasu potrzeba, aby poczuć się komfortowo w nowej pracy?

Sudańskie zawieszenie broni załamuje się, przeciągając negocjacje

Sudańczycy lojalni wobec armii narodowej uczestniczą w demonstracji poparcia dla szefa armii Abdela Fattaha al-Burhana w mieście Al-Kadarif w Sudanie, 20 kwietnia. Armia wycofała...

Co się dzieje z plastikową linijką podczas pocierania?

Co się dzieje z plastikową linijką, gdy ją pocierasz?Kiedy pocierałeś plastikową linijkę wełnianą szmatką, linijka stała się ujemnie naładowana. Dwa obiekty naładowane ujemnie będą się odpychać, więc kawałki folii aluminiowej oddalą się od siebie.Czy folia aluminiowa ma ładunek dodatni czy ujemny?Folia aluminiowa jest przewodnikiem, więc ładunek ujemny (elektrony) mogą swobodnie poruszać się po całym ośrodku

Przedstawiamy zwycięzców naszego konkursu Low-Carb & Lovin’ It

Dwunastu domowych kucharzy wcina węglowodany - nie smak - w tych sycących, poprawiających samopoczucie przepisach na śniadanie, lunch, kolację, a nawet deser.1/12Read More

Trendy w marketingu cyfrowym, które ukształtują Twoją firmę w tym roku

W dziedzinie marketingu cyfrowego, jest to niezwykle krytyczne dla twojej agencji cyfrowej, aby stale aktualizować się z najnowszymi trendami i technikami, a także nauczyć się dostosowywać swoją firmę do tych zmian. Jeśli nie, będziesz nieświeży i z czasem uschnie. Twitter, Facebook, Instagram i YouTube to świetne przykłady stron internetowych, które stale zmieniają swój format, aby

Co robią wszystkie struktury? , Co robią wszystkie struktury?

Do czego służą wszystkie konstrukcje?Wszystkie struktury mają określony rozmiar, kształt i są w stanie utrzymać obciążenie. Jej kształt, rozmiar i materiały, z których jest wykonana, zależą od funkcji struktury. Określają one również jej wytrzymałość. Siły takie jak ściskanie i rozciąganie zawsze działają na struktury.Co to jest nazwa struktury?Deklaracja struktury" nazywa typ i określa sekwencję wartości

Kim był pierwszy mąż Anny Nicole Smith?

Najnowszy dokument Netflixa, Anna Nicole Smith: You Don't Know Mebada burzliwy wzrost i upadek zmarłej gwiazdy Hollywood. Film wykorzystuje ekskluzywne materiały filmowe i wywiady,...

Wojny o rynek NFT rozgrzewają się, gdy utwór Blur wkracza na pierwsze miejsce

Wojny na rynku NFT rozgorzały w wyniku agresywnej taktyki, jaką zastosował Blur, aby osiągnąć udział w rynku. W przeciwieństwie do OpenSea, Blur nie pobiera...

24 z najlepszych Stocking Stuffers For College Students

Image Source: urbanoutfitters.comJako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecony przez...

Nagrody BAFTA 2023: All The Winners

Top Gun: Maverick Eddie HamiltonProduction DesignAll Quiet on the Western Front Christian M. Goldbreck, Ernestine HipperWINNER: Babilon Florencia Martin, Anthony CarlinoThe Batman James Chinlund,...

Pozostałe newsy

Sudańskie zawieszenie broni załamuje się, przeciągając negocjacje

Sudańczycy lojalni wobec armii narodowej uczestniczą w demonstracji poparcia dla szefa armii Abdela Fattaha al-Burhana w mieście Al-Kadarif w Sudanie, 20 kwietnia. Armia wycofała...

Alabama ogranicza sportowców transpłciowych w sporcie uniwersyteckim

Gubernator Alabamy Kay Ivey podpisała we wtorek ustawę zakazującą osobom transpłciowym udziału w sporcie uniwersyteckim. Zdjęcie wykonane przez Biuro Gubernatora Alabamy/UPI | Zdjęcie licencyjne31...

French Open w tenisie: Garcia wśród porażek kobiet; Alcaraz, Tsitsipas awansują

Najwyżej rozstawiony Carlos Alcatraz z Hiszpanii gra przeciwko Taro Danielowi z Japonii podczas meczu drugiej rundy Roland Garros French Tennis Open w Paryżu w...

Stany Zjednoczone domagają się milionów niezapłaconych grzywien od syna gubernatora Wirginii Zachodniej

Departament Sprawiedliwości składa pozew przeciwko 13 spółkom węglowym należącym do Jamesa Justice'a III, syna gubernatora Wirginii Zachodniej, w celu ściągnięcia niezapłaconych kar i opłat....

Fed stoi w obliczu trudnej bitwy, ponieważ liczba wolnych miejsc pracy rośnie

W kwietniu powstało ponad 10 milionów nowych miejsc pracy, co pokazuje, że wysiłki zmierzające do schłodzenia gospodarki poprzez kolejne podwyżki stóp procentowych nie przyniosły...