Strona główna Show Biznes Hacki na kręcone włosy, które całkowicie odmienią Twoje życie

Hacki na kręcone włosy, które całkowicie odmienią Twoje życie

Jak stylizować kręcone włosy według profesjonalistki

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecony przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

 • Nauka stylizacji włosów kręconych jest kluczowa.
 • Fryzury falowane, zwijane i kręcone wymagają specyficznych technik i produktów.
 • Fryzjerzy dzielą się swoimi wskazówkami dotyczącymi stylizacji włosów kręconych, abyś mogła wyglądać jak najlepiej.

Posiadanie kręconych włosów przynosi mi wiele radości. Sprężyste pukle świadczą o mojej dużej osobowości, ale nie zawsze wiedziałam jak o nie dbać. Lata temu, nie znałam wszystkich niepisanych zasad dotyczących kręconych włosów. Na przykład, że do oczyszczania loków należy używać specjalnego szamponu. Nie wiedziałam też, dlaczego szczotkowanie włosów kręconych jest złe, ani że niektóre ręczniki mogą zaburzyć ich układ – a to dopiero początek. Nie wspominając o tym, że przykazania różnią się także w zależności od rodzaju loków. Wskazówki dotyczące stylizacji włosów falowanych różnią się od tych dla włosów kręconych

Dlatego wezwaliśmy ekspertów od włosów kręconych z Devachan Salon w Nowym Jorku, aby stworzyli biblię dla początkujących do loków. Stylistka Eladia Lebron poddała trzy kręcone redaktorki metamorfozie, zdradzając jednocześnie swoje najlepsze wskazówki dotyczące pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Wyczerpujący przewodnik wyjaśnia wszystko, od tego jak prawidłowo nakładać odżywkę do włosów, po to, jak „plopować” loki, czyli jak zmienić technikę suszenia. A co najlepsze, te wskazówki pomogą Ci uzyskać najlepsze włosy w Twoim życiu bez użycia lokówki

Aby dowiedzieć się, jak stylizować kręcone włosy raz na zawsze, wybierz swój typ włosów z listy poniżej lub przewijaj dalej, aby przeczytać wszystkie profesjonalne porady i wskazówki

How to Style:

 • Falowane włosy
 • Włosy kręcone
 • Coily Hair

Jak stylizować włosy falowane 101

Jak stylizować falowane włosy 101

Fale są klasyfikowane jako luźny kształt litery S i obejmują osoby o włosach 2A, 2B i 2C. Bez odpowiedniej pielęgnacji, niektórzy mogą pomylić je z włosami prostymi. Aby poznać wskazówki dotyczące stylizacji włosów falowanych od profesjonalisty, czytaj dalej

Wskazówka dla falujących włosów #1: Zmień sposób nakładania odżywki

Wskazówka dla falujących włosów #1: Zmień sposób nakładania odżywki

Wiemy, że kusi Cię, aby zgrabnie rozprowadzić odżywkę na świeżo umytych włosach, ale właściwym sposobem nakładania odżywki nawilżającej na loki jest strategia „press and smooth”. Wyciśnij odżywkę z włosów od połowy ich długości do końców. Następnie przeciągnij palcami po włosach, aby je rozplątać. „Otoczka włosów kręconych nie jest gładka, więc musisz ją sama wygładzić” – mówi Lebron. Po rozprowadzeniu produktu, spłucz chłodną wodą, aby całkowicie zamknąć łuskę włosa i zablokować wilgoć.

Wskazówka dla falujących włosów #2: wypróbuj technikę twirl

Wskazówka dla falujących włosów - nr 2: wypróbuj technikę kręcenia

Fale mogą być trudne do ułożenia, ale wszystko zależy od ich skrętu. Kiedy Twoje pasma są mokre (nawet przed wysuszeniem), ułóż je w fale, skręcając pasma od twarzy. Dodaj produkt, taki jak Ouidad Advanced Climate Control Gel Stronger Hold (26$), aby ograniczyć puszenie się włosów i pomóc w ich zdefiniowaniu.

Ouidad Advanced Climate Control Gel Stronger Hold

Kup Teraz

Wskazówka dla falujących włosów #3: Gwałtownie podkreślaj loki

Wskazówki dotyczące falowania włosów #3: Uderzenie w loki

Z przykrością musimy Ci to powiedzieć, ale źle układałaś swoje fale. Technika ta pomaga każdemu loczkowi rozdzielić się na wspaniałe wianuszki. Oto właściwy sposób: zbierz końcówki i wypchnij loki do góry. Ściśnij je tuż przy uszach, zwolnij, a następnie powoli odsuń dłonie. Ściskaj sekcję po sekcji, tak aby każdy obszar został równo ściśnięty

Wskazówka dla falujących włosów #4: Użyj ręcznika z mikrofibry

Wskazówka dla falujących włosów #4: użyj ręcznika z mikrofibry

Pocieranie głowy ręcznikiem frotte to najszybszy sposób na zniszczenie naturalnej definicji loków. Lepszym rozwiązaniem jest Aquis Lisse Luxe Hair Turban (30$), ale nie wkładaj go do suszarki. „Grzbiety otwierają się bardziej i tworzą frizz, gdy umieścisz go w suszarce”, mówi Lebron. Ponieważ włókna są gładkie, t-shirt jest jeszcze lepszą alternatywą do blotowania grzywy na sucho.

Aquis Lisse Luxe Turban do włosów

Kup Teraz

Wskazówka dla falujących włosów #5: Rozprosz swoje fale

Wskazówka dla falujących włosów #5: Rozprosz swoje fale

To urządzenie przypominające miskę, które jest dołączone do suszarki to dyfuzor i jest to jeden ze sposobów na szybkie wysuszenie kręconych włosów. Najpierw spryskaj mokre włosy lakierem, np. lakierem Amika Fluxus Touchable Hairspray (26$), dzięki czemu wszystkie czające się loki pozostaną na swoim miejscu. Kiedy używasz dyfuzora, jak Drybar The Bouncer Dyfuzor (34 $), wycisnąć loki między przystawką i ręką, dzięki czemu można poczuć, gdy włosy staje się zbyt gorąco. Po całkowitym wysuszeniu włosów, uderzaj w pasma chłodnym podmuchem, aby dodać im jeszcze więcej blasku.

Amika Fluxus Touchable Hairspray

Kup Teraz

Drybar The Bouncer Dyfuzor

Kup Teraz

Wskazówka dla falujących włosów #6: Dodaj objętości za pomocą pałeczki

Wskazówka dla falujących włosów #6: Stwórz objętość za pomocą pałeczki

Podczas gdy osoby o bardzo kręconych włosach mogą skorzystać z afro pick, osoby o falowanych i kręconych włosach mogą użyć pałeczki do tapirowania włosów. Aby uzyskać większą objętość, przesuwaj włosy od połowy ich długości do nasady (nigdy nie tapiruj końcówek, aby zachować wzór loków). Możesz również użyć tego niezwykłego narzędzia do rozdzielenia ringletów bez puszenia włosów.

Wskazówka dla falujących włosów #7: Śpij z topknotem

Wskazówka dla falujących włosów #7: śpij z topknotem

Fale mają tendencję do kruszenia się po ośmiu godzinach spędzonych w pościeli. Możesz ocalić swoje niesamowite fale, zakładając do łóżka koczek w kształcie baleriny. Nie przeczesuj włosów palcami. Chwyć pasma, skręć je i upnij spinkami. Rano możesz odświeżyć końcówki wodą i serum nabłyszczającym.

Jak stylizować włosy kręcone 101

Jak stylizować kręcone włosy 101

Do włosów kręconych zaliczamy te o lokach typu 3A-, 3B- i 3C. Stylizacja włosów kręconych wymaga trochę więcej miłości i troski. Dowiedz się więcej o stylizacji włosów kręconych.

Kręcone włosy – porada nr 1: Używaj klipsów, by uzyskać duże, pełne objętości włosy

Kręcone włosy Porady #1: Używaj klipsów, aby uzyskać duże, pełne objętości włosy

Uzyskanie niesamowitej objętości włosów zaczyna się, gdy włosy są mokre. Przed wysuszeniem włosów zastosuj klipsy Curly Girl 50 Double Prong Root Lifting Curl Clips (13$) u nasady włosów, aby uzyskać uniesione korzenie

„Klips musi być na skórze głowy, aby nie zrobić wcięcia na loku”, mówi Lebron. „Podnieś włosy ze skóry głowy palcami i podążaj za skórą głowy do środka i zwolnij” Kiedy włosy są w 75 procentach suche, wyjmij klipsy w tym samym kierunku, w którym je włożyłeś – bardzo powoli.

Curly Girl 50 klipsów Double Prong Root Lifting Curl Clips

Kup Teraz

Curly Hair Tip #2: Spróbuj ananasa podczas snu

Wskazówki dla kręconych włosów #2: Spróbuj ananasa podczas snu

Eladia uważa, że każdy posiadacz loków powinien posiadać satynową poszewkę na poduszkę, taką jak Slip Pure Silk Pillowcase (89$), ponieważ bawełna pochłania wszystkie naturalne oleje i wilgoć z włosów podczas snu. Aby tego uniknąć, po codziennym zwilżaniu swoich kosmyków, każdego wieczoru spryskaj końcówki ananasem. Możesz użyć luźnego krawata do włosów, aby podciągnąć włosy na szczyt głowy. Staraj się, aby włosy były jak najbliżej linii włosów. Rano wystarczy zdjąć i wstrząsnąć.

Curly Hair Tip #3: Moisturize Dry Ends

Curly Hair Tip #3: Moisturize Dry Ends

Włosy kręcone mają tendencję do przesuszania się na końcach. Dzieje się tak dlatego, że prawie niemożliwe jest, aby naturalne oleje ze skóry głowy dotarły aż do trzonu włosa, zwłaszcza gdy nie czeszesz i nie szczotkujesz swoich loków. Najpierw spryskaj końcówki ciepłą wodą, aby otworzyć łuskę włosa. Następnie, wmasuj w nie odżywczy olejek do włosów Oribe Gold Lust (57$).

Oribe Gold Lust Nourishing Hair Oil (olejek do włosów)

Kup Teraz

Jak stylizować włosy kręcone 101

Jak stylizować włosy kręcone 101

Włosy kręcone różnią się od włosów kręconych ciasnym układem loków. włosy kręcone mają strukturę 4A, 4B i 4C. Przeczytaj jak profesjonalnie stylizować włosy coily.

Wskazówka #1: Zrób czapkę z pończochy, aby rozciągnąć loki

Coily Hair Tip #1: DIY a Stocking Cap to Stretch Curls</h2>            <div>      <div>        <p>                                                      <img alt=

Masz starą parę podartych rajstop? W takim razie masz wszystko, czego potrzebujesz, aby rozciągnąć swoje loki w ciągu nocy. Odetnij nogawki i użyj góry kontrolnej jako maski DIY. Umieść rajstopy na szyi, a następnie podciągnij je nad uszami i włosami. Taka fryzura pomoże Ci uzyskać większą objętość drugiego dnia.

Włosy kręcone Wskazówka #2: Ananas na czterech odcinkach

Wskazówki dotyczące włosów kręconych: ananas w czterech odsłonach

Jeżeli Twoje krótkie włosy nie chcą się ułożyć w jeden kucyk, podziel pasma na cztery części. Nałóż luźno dwie gumki (tak, to jeden raz, kiedy można użyć tych konkretnych opasek) wokół włosów i umieść je bliżej końcówek. „Jeśli umieścisz go zbyt ciasno, będziesz miał wgniecenie gumki na włosach”, mówi Lebron. „Pozostawić go w rodzaju luźne, więc jest mniej uszkodzeń”

Jak stylizować kręcone włosy, według profesjonalistki

Najchętniej czytane

  Noah Cyrus przemierza Paryż w prześwitującej sukience i zdobionym bikini

6 najlepszych blenderów (2023), według kuchni testowej Bon Appétit

Najlepsze blendery potrafią wszystko - od blitzowania codziennego smoothie po przygotowanie dużej porcji masła orzechowego czy kruszenie kostek lodu do arbuzowej margarity. Ale jak...

Dlaczego ustawa Morrilla z 1890 roku jest ważna?

Dlaczego Ustawa Morrilla z 1890 roku jest ważna?Drugi Morrill Act, który przewidywał coroczne środki dla każdego stanu na wsparcie jego land grant college, został uchwalony przez Kongres w 1890 roku. W ten sposób ustawa z 1890 roku doprowadziła do powstania instytucji typu land grant dla Afroamerykanów.Co ustanowił Akt Morrilla z 1862 roku?Zaproponowany po raz pierwszy

Czy powinienem położyć wykończenie na moim stole warsztatowym?

Czy powinienem położyć wykończenie na moim stole warsztatowym?Rob Johnstone: Poleciłbym wykończenie olejem suszącym - coś jak duński olej Watco. Niech się całkowicie utwardzi. Kładzie cienką warstwę ochronną, która pomoże utrzymać klej, farbę i inne śmieci przed przyklejeniem się do blatu stołu warsztatowego. Tim Inman: Dla stołu warsztatowego, położyłbym rozcieńczoną warstwę lakieru poliuretanowego.Co czyni dobry stół

My Hero Academia Episode 13: Release Date, Speculations, Watch Online

Best Jeanist i Mirio Togata wchodzą w szpon w odcinku 12 My Hero Academia, zatytułowanym "Threads of Hope"Nici Best Jeanist wiszą mocno na Gigantomachii,...

10 filmów takich jak ” Szklana cebula

Scenarzysta i reżyser Rian Johnson to mistrz morderczych zagadek. Udowodnił to już swoim hitem z 2019 roku Knives Out, i zrobił to ponownie przy...

Wysoka liczba zgonów na COVID-19. Koronawirus nie ustępuje

Ministerstwo Zdrowia przekazało opinii publicznej codzienny raport z rozwoju pandemii koronawirusa w Polsce. Wyniki na obecność koronawirusa dały pozytywny wynik w przypadku...

Jak powstaje próżnia w destylacji próżniowej?

Jak powstaje próżnia w destylacji próżniowej?To obniżenie ciśnienia i rozszerzenie do przepływu naddźwiękowego jest tym, co tworzy próżnię. Obszar niskiego ciśnienia wychodzący z dyszy zbieżno-rozbieżnej jest niższy niż ciśnienie w kolumnie destylacyjnej, co powoduje przepływ z kolumny i wciągnięcie pękniętych gazów i składników oraz nasyconych par do eżektora.Jaka zasada jest wykorzystywana w destylacji?W destylacji prostej

Narzędzia SEO, które pomogą w optymalizacji SEO Twojej strony internetowej

Firmy SEO, takie jak UpCity i HubSpot, doszły do wieku szybko jak ich narzędzia SEO, które mogą przeciwdziałać google algorithm tweaks, aby zwiększyć wiarygodność marki, więcej sprzedaży ołowiu, zwiększony ruch i lepsze rankingi dla Twojej firmy. Algorithm tweaks są gwałtowne i będą cię zniekształcać, ale wynik jest wart kłopotów.Aby Twoja strona internetowa przeszła krytykę Google

Co było największą słabością Artykułów Konfederacji quizlet?

Jaka była największa słabość Artykułów Konfederacji quizlet?Największą słabością Artykułów Konfederacji jest to, że Kongres nie mógł ustanowić wspólnej waluty, ani regulować handlu międzystanowego i nakładać podatków.Jakie są trzy największe słabości Artykułów Konfederacji?Trzy godne uwagi słabości to brak uprawnień rządu narodowego do nakładania podatków, brak narodowej armii lub marynarki oraz zdolność każdego stanu do emitowania własnych

Które stwierdzenie opisuje główny powód, dla którego Konstantyn przeniósł swoją stolicę do Bizancjum?

Które stwierdzenie opisuje główny powód, dla którego Konstantyn przeniósł swoją stolicę do Bizancjum?Poprawna odpowiedź to B) wybrał Bizancjum ze względu na jego strategiczne położenie. Głównym powodem, dla którego Konstantyn przeniósł swoją stolicę do Bizancjum było to, że wybrał Bizancjum ze względu na jego strategiczne położenie.Które zdanie opisuje kodeks Justyniana?zbiór prawKtóre z poniższych stwierdzeń nie opisuje

Pozostałe newsy

  Dlaczego Karolina Południowa chciała dokonać secesji po wyborach w 1860 roku?

6 najlepszych blenderów (2023), według kuchni testowej Bon Appétit

Najlepsze blendery potrafią wszystko - od blitzowania codziennego smoothie po przygotowanie dużej porcji masła orzechowego czy kruszenie kostek lodu do arbuzowej margarity. Ale jak...

Czym jest Cordyceps, czyli jadalny grzyb w „The Last of Us”?

Nie żeby was straszyć, ale grzyb zombie jest prawdziwy. Cordyceps, pomarańczowy, nitkowaty grzyb, rzeczywiście może zainfekować i kontrolować ciała niektórych robaków, takich jak mrówki,...

Dlaczego nazwy żywności dla psów są teraz tak popularne

Gnocchi, Tequila, Pickles. To lista pysznych rzeczy, ale także zbiór bardzo prawdziwych imion dla psów. Podczas gdy większość psów w Ameryce nadal nazywa się...

Świętuj Narodowy Dzień Tater Tot z Trailer Birds Hot Chicken

Nashville Hot Chicken Virtual Concept Offers Hot Tater Tot Deals Starting at Just $1, February 2ndDallas, TX (RestaurantNews.com) Przyjdźcie po niego, póki jest TOT!...

Naf Naf Middle Eastern Grill to Fan the Flame in Fort Mill

Szybko rosnący koncept fast-casual będzie gościł ceremonię przecięcia wstęgi 25 stycznia z ofertą dla pierwszych 50 gości w kolejce do jedzenia za darmoFort Mill,...