Show Biznes

Halle Bailey jest najnowszą gwiazdą, która nosi chromowane paznokcie

LA QUINTA, CALIFORNIA - APRIL 17: Halle Bailey attends the REVOLVE x The h.wood Group Present REVOLVE FESTIVAL  at Merv Griffin Estate on April 17, 2022 in La Quinta, California. (Photo by Vivien Killilea/Getty Images for REVOLVE)

Image Source: Getty / Vivien Killilea / Stringer

Halle Bailey oficjalnie jest fanką trendu chromowanego manicure. Piosenkarka i aktor niedawno zamieściła zdjęcie swojego najnowszego wyglądu paznokci na swoim Instagram Stories, a srebrno-chromowy lakier, którego użyła, jest tak błyszczący, że widać w nim jej odbicie. Talk about chrome done right.

Podpisując zdjęcie „love a good chrome”, Bailey użyła tego samego lakieru do pedicure. Utrzymała swoje paznokcie w krótkiej, kwadratowej długości, komentując „wszystkie moje dziewczyny z krótkimi paznokciami są najlepsze” Bailey z pewnością nie jest jedyną gwiazdą Hollywood noszącą trend manicure – inne gwiazdy, takie jak Zendaya, Dua Lipa, Dove Cameron i Kylie Jenner, również zostały zauważone z różnymi odmianami metalicznego wyglądu paznokci.

Jeśli chodzi o to, dlaczego trend ten powraca z takim zapałem, manikiurzystka gwiazd i edukatorka Julie Kandalec powiedziała wcześniej POPSUGAR, że chodzi o dostęp. „Kiedy po raz pierwszy pojawił się, chromowany pigment był niezwykle trudny do znalezienia i był bardzo drogi – około 25 dolarów za bardzo małą butelkę”, powiedziała. „Teraz stał się bardziej popularny i jest łatwiejszy do znalezienia. Można go znaleźć całkiem sporo wszędzie tam, gdzie sprzedawane są produkty do paznokci, w tym większość salonów paznokci.”

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w trendzie chromowym, możliwości włączenia tego koloru do manicure są nieskończone. Od jednokolorowych paznokci po chromowane tipsy i inne skomplikowane wzory na paznokciach – Twoje możliwości są ograniczone tylko przez Twoją wyobraźnię. Zobacz, jak Bailey traktuje ten kolor paznokci.

Źródło obrazu: Użytkownik Instagrama @hallebailey

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button