Show Biznes

Halsey może zrobić sobie przerwę po ostatnich zmaganiach z endometriozą

LAS VEGAS, NEVADA - APRIL 03: Halsey attends the 64th Annual GRAMMY Awards at MGM Grand Garden Arena on April 03, 2022 in Las Vegas, Nevada. (Photo by Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

Źródło obrazu: Getty/ Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Halsey wzięła wczoraj na Instagram, aby podzielić się informacją, że rozważają wzięcie wolnego czasu, aby nadać priorytet swojemu zdrowiu. „Przez ostatnie kilka tygodni byłam w szpitalu i poza nim, zmagając się z nowymi wyzwaniami” – napisała Halsey na swoim Instagram Story 24 kwietnia, prawdopodobnie odnosząc się do operacji endometriozy, którą przeszła na początku tego miesiąca. „Staram się jak mogę, aby wszystko było normalnie; Grammy, Coachella itd. Ale moje ciało mocno protestuje” Ostatecznie, 27-letnia piosenkarka powiedziała, że ich ciało „domagało się, abym zwolniła lub zatrzymała się przed tym czasem”, szczególnie po to, aby mogli być w „najlepszej formie” na ich nadchodzącą trasę Love and Power Tour, która rozpocznie się 17 maja.

„Choroba przewlekła jest złożoną zagadką” – kontynuuje Halsey. „Jeśli jestem lub byłam MIA, proszę nie brać tego do siebie. Robię wszystko, co w mojej mocy w trudnych okolicznościach”.

Post pojawił się zaledwie kilka tygodni po tym, jak Halsey opowiedziała o swojej niedawnej operacji endometriozy, która miała miejsce zaledwie kilka dni przed rozdaniem nagród Grammy 2022. To była historia powtórzona dla piosenkarki, która powiedziała, że również miała operację endo przed Grammy 2017. W swoim podpisie na Instagramie, Halsey napisała: „Ostatni raz uczestniczyłam w Grammy w 2017 roku i było to 3 dni po tym, jak miałam moją pierwszą operację endometriozy. Chodziłam po dywanie z moimi szwami 😅 Jak szczęście chciało, biorę udział w jutrzejszym koncercie po raz pierwszy od lat i miałam operację ponownie (zgadliście) 3 dni temu. Piszę to tylko po to, żeby powiedzieć, że jeśli mnie zobaczycie, bądźcie delikatni, jestem krucha. Krucha, ale podekscytowana 🙂 🤍”

Komentarze pod postem były pełne słów zachęty zarówno od gwiazd, jak i fanów. Halsey później wyjaśniła, że musiała opuścić Grammy przed końcem, pisząc na swoim Story: „Nie czuję się zbyt dobrze, więc wyszłam wcześniej. Musiałam zobaczyć BTS tho. Idę po makaron i spać. Dzięki za wszystko. Luv you all.”

Halsey nie sprecyzowała, jakiego rodzaju operację endometriozy przeszła przed Grammy, ani czy zabiegi, o których wspomniała w swojej historii z 24 kwietnia, również były z tym związane. Czas rekonwalescencji po operacji endometriozy może wynosić od kilku dni do kilku tygodni, według NYU Langone.

Halsey Instagram photo

Źródło obrazu: Użytkownik Instagrama iamhalsey

Halsey już wcześniej bardzo otwarcie opowiadała o swoich doświadczeniach z endometriozą, „zaburzeniem, w którym tkanka, która normalnie wyściela macicę, rośnie poza nią”, jak podaje Mayo Clinic. Niedawno, w lipcu, urodziły swoje pierwsze dziecko, po tym jak podzieliły się swoimi komplikacjami w ciąży.

W tweecie z 2016 r. opisała szczegółowo swoją drogę do diagnozy, wspominając momenty, kiedy w środku planu zdjęciowego „przewracała się za kulisami” i odczuwała tak silny ból, że wymiotowała lub mdlała. „Odkrycie, że mam endo, było najbardziej słodko-gorzkim momentem, ponieważ oznaczało, że nie jestem szalona! Nie byłam 'dzieckiem’! Miałam pełne prawo czuć się tak, jakby świat się zawalił” – napisała Halsey. Jeśli uważasz, że doświadczasz objawów endometriozy, oto jak je rozpoznać. Piosenkarka dodała fanom otuchy, pisząc: „Wiedzcie, że jestem tu, jeśli chcecie się wyżalić. Udało mi się przeżyć dzikie, niesamowite, nieprzewidywalne życie z Endo i jestem tu dla Ciebie!”

Jeśli któryś z moich fanów lub zwolenników ma #endometriozę 💛 Przeżywam dziś ciężkie chwile. leżę w łóżku i myślę o Was. pic.twitter.com/LOQVn5BsSg

– h (@halsey) January 29, 2016

Mamy nadzieję, że Halsey szybko wróci do zdrowia i odpocznie tak, jak tego potrzebuje.

– Dodatkowa relacja: Maggie Ryan

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button