Show Biznes

Halsey świętuje pierwsze urodziny ich syna: „I Am So Lucky That You Found Me”

Czas leci, ale jak mówi Halsey, są gotowi „wylądować samolot” Piosenkarka świętuje pierwsze urodziny ich małego syna Endera Ridleya w tym tygodniu, a aby upamiętnić wielki dzień, podzielili się słodkimi zdjęciami na Instagramie. „Moje małe maleństwo ma dziś duży rok!” Napisała Halsey w czwartek. „Twój baba i ja tak bardzo cię kochamy. Jesteś inteligentny i zadziorny, zdeterminowany i słodki, ciekawy i zabawny. Jestem taka szczęśliwa, że znalazłeś mi Endera Ridleya!”

Chłopak Halsey, Alev Aydin, zamieścił hołd dla ich syna również na swoim Instagramie. Podpisał serię jeszcze bardziej rodzinnych zdjęć z: „PETIT PRINCE IS ONE TODAY!!! Mama i ja kochamy cię, Ender. Na księżyc, dziecko, na księżyc”

Kiedy ich syn urodził się rok temu, Halsey podzieliła się ich doświadczeniem na Instagramie. Wówczas nazwali to „najbardziej 'rzadkim’ i euforycznym porodem. Napędzany przez miłość.” Piosenkarka „So Good” odnosiła się do przeszkód, które musieli pokonać, aby mieć dziecko, w tym diagnozę endometriozy i poprzednią utratę ciąży podczas trasy koncertowej.

Po narodzinach ich syna, Aydin skomentował „Heart so full, I love you, sweetness ❤️❤️”, na co Halsey odpowiedziała „I love you!!!!! A ja już kocham tego mini ludzika!”

Rok później i widać, że ich miłość tylko się wzmocniła.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button