Strona główna Show Biznes Harrison Ford i Helen Mirren wystąpią w prequelu filmu Yellowstone, 1932

Harrison Ford i Helen Mirren wystąpią w prequelu filmu Yellowstone, 1932

Jak mówi przysłowie, jeśli coś nie jest zepsute i działa naprawdę dobrze, to powinieneś zrobić prequel, sequel i jeszcze jeden prequel. Może to nie jest dokładnie to samo powiedzenie , ale jest to strategia, którą Paramount+ stosuje przy tworzeniu nowych treści Yellowstone. W lutym Paramount+ ogłosił, że oprócz 1883 i nadchodzącego spinoffu Yellowstone, 6666, Taylor Sheridan i spółka stworzą także kolejny prequel Yellowstone, zatytułowany 1932.

Teraz wreszcie wiemy, kto będzie głównym bohaterem prequeli: Harrison Ford i Helen Mirren. Niestety nie wiemy, w jakie role wcielą się obie legendy, ale w Yellowstone-verse naprawdę nie szczędzi się środków. Nadchodzący serial, którego premiera planowana jest na grudzień, będzie śledził losy kolejnego pokolenia rodu Duttonów, zmagających się z trudnościami związanymi z ekspansją na zachód, Wielkim Kryzysem i prohibicją. (Niech Bóg ma w opiece kogokolwiek, od kogo pochodzi Beth, bo Dutton bez alkoholu? To nie będzie przyjemne!!!) W lutowym oświadczeniu Chris McCarthy, prezes i dyrektor generalny ViacomCBS Media Networks i MTV Entertainment Studios, powiedział: „Podczas gdy większość seriali przechodzi na franczyzę pod koniec swojej emisji, my skorzystaliśmy z możliwości franczyzy w czasie rzeczywistym, aby osiągnąć rekordowy wzrost zarówno w przypadku transmisji strumieniowej, jak i własności liniowych, udowadniając siłę zróżnicowanego modelu ViacomCBS.”

O ile wiele innych informacji na temat obsady nie jest już znanych, 1932 jest już czwartym serialem w uniwersum Yellowstone i szóstym, w który Paramount zainwestował wraz z Sheridanem. Oprócz seriali, które bezpośrednio łączą się z Yellowstone, Sheridan wyprodukował Mayor of Kingstown z Jeremym Rennerem w roli głównej, a także nadchodzący serial zatytułowany Tulsa King, w którym wystąpi Sylvester Stallone.

Przypominamy, że to świat Yellowstone – my tylko w nim żyjemy i mamy nadzieję, że nie zostaniemy zastrzeleni.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Najchętniej czytane

Pozostałe newsy