Show Biznes

Harry Styles przekazuje 1 milion dolarów na rzecz grupy Everytown zajmującej się bezpieczeństwem z użyciem broni

NEW YORK, NEW YORK - MAY 19: Singer-songwriter Harry Styles is seen performing on NBC's

W następstwie masowej strzelaniny w Robb Elementary School w Uvalde, TX, 24 maja, Harry Styles współpracuje z organizacją non-profit Everytown For Gun Safety, aby przekazać 1 milion dolarów z dochodów z jego nadchodzącej trasy koncertowej na walkę o zakończenie przemocy z użyciem broni. Organizacja ta, założona przez aktorkę Julianne Moore, jest największą w Ameryce organizacją zajmującą się zapobieganiem przemocy z użyciem broni, jak podaje jej oficjalna strona internetowa. Live Nation, które produkuje trasę koncertową Stylesa „Love on Tour 2022”, przekaże datek na rzecz wokalisty „As It Was”.

27 maja Styles dołączył do innych gwiazd i osób publicznych wysyłających wiadomości z wyrazami wsparcia dla mieszkańców Uvalde. „Podobnie jak wy wszyscy, jestem absolutnie zdruzgotany ostatnim ciągiem masowych strzelanin w Ameryce, których kulminacja nastąpiła ostatnio w szkole podstawowej Robb w Uvalde w Teksasie” – napisał na Instagramie. „Podczas naszej północnoamerykańskiej trasy koncertowej będziemy współpracować z organizacją Everytown, która pracuje nad położeniem kresu przemocy z użyciem broni palnej, przekazując datki na wsparcie ich wysiłków i dzieląc się proponowanymi przez nich działaniami.”

Trasa koncertowa Stylesa rozpocznie się 15 sierpnia w Toronto i potrwa do 15 listopada, a ostatni koncert w Ameryce Północnej odbędzie się w Los Angeles. Na początku tygodnia piosenkarz dodał 10 dodatkowych dat do trasy, a od tego czasu wszystkie 42 koncerty zostały wyprzedane. Wyprzedana trasa powinna umożliwić Stylesowi nie tylko osiągnięcie celu pieniężnego, ale także podzielenie się z liczną publicznością wskazówkami Everytown, które można zastosować w praktyce.

Od wtorku gwiazdy i osoby publiczne, w tym były prezydent Barack Obama, Amanda Gorman, Matthew McConaughey i Taylor Swift, wypowiadają się na temat potrzeby reformy systemu broni, aby zapobiec bezsensownym tragediom w przyszłości. Jeśli szukasz sposobów na zaangażowanie się w walkę o powstrzymanie przemocy z użyciem broni, Everytown i Newtown Action Alliance oferują odpowiednie materiały. Informacje o sprawdzonych sposobach przekazywania darowizn bezpośrednio na rzecz osób poszkodowanych w wyniku strzelaniny w szkole podstawowej w Robb można znaleźć tutaj.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button