Show Biznes

Hayden Christensen zagłębił się w historię Gwiezdnych Wojen, by ponownie zagrać Dartha Vadera

Pełny zwiastun nowego serialu Star Wars Disney+ „Obi-Wan Kenobi” wreszcie jest. W Dniu Gwiezdnych Wojen, 4 maja, Disney opublikował największe jak dotąd spojrzenie na serial, które pokazuje, że na Tatooine nie wszystko jest w porządku.

W kwietniu Ewan McGregor i Hayden Christensen opowiedzieli o swoich przygotowaniach do powrotu do serii. Duet wcieli się w role Obi-Wana Kenobiego i Dartha Vadera. Para powraca do odległej galaktyki po raz pierwszy od czasu filmu „Gwiezdne wojny, Epizod III: Zemsta Sithów” z 2005 roku.

W wywiadzie dla Entertainment Weekly, McGregor i Christensen ujawnili, że obejrzeli wiele filmów z serii Gwiezdne Wojny, aby przygotować się do powrotu w kosmos. McGregor powiedział o filmach: „Obejrzałem je od początku do końca. Wszystkie dziewięć filmów. Tylko po to, żeby wrócić do tego świata.” (Jak podaje EW, pominął „Rogue One” i „Solo.”) Wyznał, że nie oglądał filmów z prequeli od czasu ich premiery.

„Ciekawie było oglądać nasze filmy, ponieważ nie oglądałem ich od czasu premiery, w ogóle” – powiedział McGregor. „Więc fajnie było je zobaczyć i ciekawie było je obejrzeć i cieszyć się nimi bez tego całego szumu, który był wokół nich, kiedy się ukazały.”

Christensen poszedł o krok dalej niż jego partner. Powiedział: „Wróciłem i obejrzałem ponownie wszystkie filmy. Zająłem się też serialami animowanymi „Wojny klonów” i „Rebelianci” „The Clone Wars” śledzi losy Anakina i Obi-Wana w okresie pomiędzy „Atakiem klonów” a „Zemstą Sithów” „Rebelianci” rozgrywają się krótko po „Zemście Sithów” i przedstawiają Anakina Skywalkera w jego wczesnych latach jako Dartha Vadera.

Pierwszy teaser serialu „Obi-Wan Kenobi” ukazał się 9 marca. Po raz pierwszy serial został zapowiedziany w 2019 roku, ale w trakcie jego realizacji pojawiły się problemy z rozwojem, a następnie opóźnienia związane z COVID-19, co sprawiło, że niektórzy fani obawiali się, że serial został anulowany.

Wyreżyserowany przez Deborah Chow i napisany przez Joby’ego Harolda serial zawiera mieszankę obsady z filmów prequelowych, w tym Joela Edgertona i Bonnie Piesse jako wujka Luke’a Skywalkera – Owena i ciotkę Beru, a także zupełnie nowe postacie i aktorów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co do tej pory wiemy o serialu, w tym o obsadzie, fabule, cameosach i zwiastunach.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button