Show Biznes

Horoskop tygodniowy na 15 maja zapowiada rozwój i transformację

Weekly Horoscope for May 15, 2022

Źródła zdjęć: Shutterstock, Unsplash, Getty / coffeekai i Photo Illustration: Becky Jiras

Nie jest tajemnicą, że przed nami ważne punkty zwrotne, ale są też energie, które musimy dopiero rozwikłać i naprawdę zrozumieć. Twój horoskop tygodniowy na 15 maja jest naładowany transformacyjnymi zmianami, z których część już rozważałeś za kulisami. Jest to bardzo odpowiednie, jeśli weźmiemy pod uwagę aktywacje zaćmienia Taurus-Scorpio, biorąc pod uwagę, że te dwa stałe znaki reprezentują to, co cenimy i posiadamy, zarówno w wymiarze fizycznym, jak i duchowym.

Prawdę mówiąc, w tym tygodniu nie ma mowy o zamiataniu spraw pod dywan. Księżyc już 15 maja będzie tranzytował przez Skorpiona, przygotowując nas na bardzo oczekiwane w tym miesiącu zaćmienie Księżyca 16 maja, które znajduje się kilka stopni od Węzła Południowego. W astrologii Węzeł Południowy symbolizuje to, do czego zostaliśmy wezwani, aby uwolnić się, oczyścić i wyzwolić z naszej obecnej rzeczywistości. Jest to jeden z wielu powodów, dla których nadchodzące zaćmienie jest tak potężne; poza alchemizującą i transformującą energią Skorpiona, zaćmienia zwiastują wydarzenia zmieniające życie. Jest to jeszcze silniejsze podczas całkowitego zaćmienia Księżyca, które ma wszystko wspólnego z zakończeniem.

Pomimo niezaprzeczalnej intensywności tego wszystkiego, ważne jest, aby pamiętać, że pełnia księżyca jest wezwaniem do równowagi, więc to do nas należy jednoczesne uziemienie naszej energii. Czy Twoje obecne środowisko pozwala Ci żyć w pełni swoim potencjałem? Co musisz kultywować w swoim fizycznym otoczeniu, aby Twoja dusza mogła rozkwitać i kwitnąć? Możliwe, że jesteś już świadomy tego, co powinno się zmienić – jeśli nie, to właśnie na to zwróci Twoją uwagę zaćmienie Księżyca w tym tygodniu. W harmonii z nieuchwytnym Neptunem i współczesnym władcą Skorpiona, Plutonem, więcej niż zdajesz sobie sprawę jest już katalizowanych za kulisami. Nie wątp w swoją wewnętrzną wiedzę.

Jeśli zastanawiasz się, co czeka Cię w tym tygodniu, przeczytaj horoskop tygodniowy na okres od 15 do 21 maja, zgodnie z Twoim znakiem zodiaku i znakiem wschodzącym. Aby spojrzeć na cały miesiąc, sprawdź swój horoskop majowy, a aby uzyskać szersze spojrzenie na cały rok, przeczytaj swój horoskop na 2022 rok.

May 15 weekly horoscope for Aries

Źródła obrazów: Shutterstock; Unsplash; Getty / Burazin, Judy Unger; oraz Photo Illustration: Becky Jiras

Baran (21 marca – 19 kwietnia) Horoskop tygodniowy na 15 maja 2022

Tematy „dawania i brania” oraz „ja kontra my” są dla Ciebie niezwykle ważne w tym okresie, Baranie. Na przykład, Twój horoskop tygodniowy na 15 maja rozpoczyna się od szukającej przyjemności Wenus w koniunkcji z rannym uzdrowicielem, Chironem, w Twoim znaku, co nie zawsze jest najłatwiejszą energią do zniesienia. Niezależnie od tego, czy dotyczy to Twojego poczucia własnej wartości, czy też poczucia własnej wartości, kombinacja ta może wywołać uczucie niepewności i smutku. Jednak zamiast rozwodzić się nad ranami z przeszłości lub czymś, czego nie możesz naprawić, weź sobie do serca, że ta niebiańska synergia może być niezwykle uzdrawiająca, jeśli zostanie właściwie wykorzystana. Na przykład Twoja wrażliwość nie jest czymś, czego należy się wstydzić. Wręcz przeciwnie, to, gdzie byłeś i dokąd zmierzasz, jest częścią podróży Twojej duszy.

Jeśli chodzi o zaćmienie Księżyca w tym tygodniu, możesz zacząć od zastanowienia się nad tym, gdzie odczuwasz brak bezpieczeństwa, czy to w sferze osobistej, czy zawodowej. Czy Twój umysł, ciało i dusza są w pełni zaangażowane w to zobowiązanie? Na pierwszy plan wysuwa się sposób, w jaki współpracujesz z innymi oraz ludzie, którym ufasz. W tym tygodniu powinieneś pamiętać, że władca Twojej planety, Mars, połączy siły z Neptunem w Rybach 17 maja. Bądź rozważny w swoich działaniach i pragnieniach; oddaj się fantazji, ale nie trać z oczu szerszego obrazu sytuacji.

May 15 weekly horoscope for Taurus

Źródła zdjęć: Shutterstock; Unsplash; Getty / Songsak Paname / EyeEm, Brian Hagiwara; oraz Photo Illustration: Becky Jiras

Taurus (20 kwietnia – 20 maja) Horoskop tygodniowy na 15 maja 2022

Uzdrawiasz się od wewnątrz, Taurus. 15 maja Twój niebiański władca, Wenus, spotka się z uzdrowicielem ran, Chironem, w Baranie, w Twoim 12 domu zamknięcia, marzeń i wszystkich rzeczy za kulisami. Będzie to dla Ciebie okazja, aby wejść w głąb siebie i pogodzić się z przeszłością. W tym tygodniu zaćmienie Księżyca w Skorpionie ma z tym wiele wspólnego. W tym tygodniu zaćmienie Księżyca w Skorpionie ma z tym wiele wspólnego. Wstrząsając Twoim siódmym domem małżeństwa, kompromisu i innych ludzi, kosmos nakłania Cię do skonfrontowania się z przestarzałym systemem przekonań dotyczących partnerstwa lub, w przypadku niektórych z Was, ze związkiem, który już Ci nie służy.

Pamiętaj, że Merkury retrograduje w Gemini w Twoim poszukującym stabilności drugim domu komfortu, finansów i systemów wartości – co oznacza, że jesteś również wzywany do refleksji, rewizji i ponownej oceny tematów dotyczących wszystkiego, od Twoich zdolności do zarabiania pieniędzy po poczucie własnej wartości. Jak zawsze, wszystko to jest połączone i dzieje się w boskim czasie. 17 maja Mars zderzy się z nieuchwytnym Neptunem w Rybach, ozdabiając Twój 11 dom wspólnoty, przyszłych wizji i poczucia przynależności do świata marzycielskim odcieniem, który może być równie inspirujący, jak i bezgraniczny, więc upewnij się, że uziemiasz swoją energię. Prawdopodobne są również niepewności związane ze status quo i oczekiwaniami społecznymi, ale to od Ciebie zależy, czy odzyskasz władzę.

May 15 weekly horoscope for Gemini

Źródła zdjęć: Shutterstock; Unsplash; oraz Photo Illustration: Becky Jiras

Gemini (21 maja – 20 czerwca) Horoskop tygodniowy na 15 maja 2022

Jeśli czujesz brak inspiracji lub niepewność co do kolejnych kroków, nie zniechęcaj się, Gemini. Tydzień 15 maja rozpocznie się od kwadratury Słońca z Saturnem, co może podkreślić wyzwania i/lub ograniczenia, które obecnie testują Twoją wiarę. Jednak zamiast wywierać na sobie większą presję, ważne jest, abyś znalazł sposób na przekształcenie tej energii w akty uważności, dzięki którym każdy dzień będzie jaśniejszy. Wenus znajdzie się w koniunkcji z Chironem w Baranie przez Twój 11 dom wspólnoty, więc jeśli czujesz się niepewnie w związku z konkretną grupą przyjaciół, z której wyrosłeś, lub z przyszłym celem, nad którym pracujesz, nie bój się wyrazić swojej wrażliwości. Przede wszystkim jesteście ludźmi.

Następnego dnia całkowite zaćmienie Księżyca w Skorpionie dotknie Twojego odpowiedzialnego szóstego domu zdrowia, codziennych rytuałów, rutyny pracy i aktów służby, więc jeśli do tej pory nadmiernie się przemęczałeś lub nie dbałeś o swój poziom produktywności, to wraz z kwadraturą do Saturna będzie to wymagało od Ciebie przygotowania praktycznego planu. Może to mieć coś wspólnego z Twoim życiem zawodowym, zwłaszcza że 17 maja Mars znajdzie się w koniunkcji z Neptunem w Rybach przez Twój 10. dom kariery i władzy. Jednak połączenie tych dwóch planet może wywołać uczucie zamieszania, niepokoju i jeszcze większej niepewności. Nie ma potrzeby przyspieszania biegu spraw. Twój niebiański władca, Merkury, jest w retrogradacji.

May 15 weekly horoscope for Cancer

Źródła zdjęć: Shutterstock; Unsplash; Getty / Robert Och; oraz Photo Illustration: Becky Jiras

Rak (21 czerwca – 22 lipca) Horoskop tygodniowy na 15 maja 2022

Jeśli w pracy lub w kontaktach z ważną osobistością nie wszystko idzie zgodnie z planem, wycofaj się na razie, Raku. Nadmierne myślenie i rozwodzenie się nad tym, czego nie możesz kontrolować, nie jest produktywne. Rozważając koniunkcję Wenus z uzdrowicielem ran, Chironem, 15 maja, najważniejszą rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że sam jesteś w pełni sił. Cała Twoja ciężka praca nigdy nie może pójść na marne, więc nie tłum swoich uczuć wrażliwości. Słońce znajdzie się również w koniunkcji z Saturnem, co wywoła uczucie ograniczenia w stosunku do nowych możliwości i lojalności wobec wcześniejszych zobowiązań.

Następnego dnia całkowite zaćmienie Księżyca w Skorpionie wstrząśnie Twoim ekspresyjnym piątym domem miłości, pasji, przyjemności i wyrażania siebie, uwydatniając wszystko, od ciemnej strony Twojego języka miłości do tego, jak zmieniła się Twoja autentyczność. Czy twoje obecne zobowiązania – osobiste lub zawodowe – obciążają cię lub tłumią twoją kreatywność? Jak na ironię, Mars znajdzie się w koniunkcji z Neptunem następnego dnia, ozdabiając twój dziewiąty dom przedsiębiorczości, systemów wierzeń i osobistej filozofii fantazją, zamieszaniem i ogólną nieuchwytnością. Sprawy nie są takie, jak się wydają, więc nie trać z oczu swoich celów. Kiedy 19 maja retrogradujący Merkury spotka się ze szczęśliwym Jowiszem, może to sprawić, że przeszłe okazje zostaną ponownie przeanalizowane.

May 15 weekly horoscope for Leo

Źródła zdjęć: Shutterstock; Unsplash; i Ilustracja fotograficzna: Becky Jiras

Lew (23 lipca – 22 sierpnia) Horoskop tygodniowy na 15 maja 2022

Jeśli się do czegoś zobowiązujesz, to jesteś nieugięty bez względu na wszystko, Leo. Tydzień 15 maja zacznie się od tego, że Twój niebiański władca, Słońce, pójdzie łeb w łeb z władcą Saturnem, co niekoniecznie jest przyjemne. Ponieważ Słońce energetyzuje Twój 10 dom sławy, a Saturn wyznacza granice w sektorze związków, bardziej prawdopodobne jest, że będziesz doświadczać tarć z przełożonym w pracy lub ze swoim partnerem. Tak czy inaczej, koniunkcja Wenus z Chironem, uzdrowicielem ran, będzie jednocześnie wyzwaniem dla Ciebie, abyś zastanowił się nad swoimi przekonaniami i ogólnym spojrzeniem na poczucie władzy. Czy coś powstrzymuje Cię przed wyruszeniem w nieznane?

Następnego dnia całkowite zaćmienie Księżyca w Skorpionie rozpali Twój czwarty dom – dom, rodzinę i najskrytsze uczucia, uwydatniając sprawy prywatne, jak również sposób, w jaki pielęgnujesz swoją przestrzeń osobistą. Jeśli emocje zaczną niespodziewanie powracać, nie lekceważ ich; jest to okazja do ponownego nawiązania kontaktu z Twoim cienistym „ja”. Co ważniejsze jednak, jest to również przypomnienie o konieczności pielęgnowania równowagi pomiędzy ciałem emocjonalnym i fizycznym. Mars połączy się z Neptunem w Rybach 17 maja, co może być równie pociągające, co zwodnicze, więc bądź ostrożny w swoich zobowiązaniach. W razie potrzeby ustal granice.

May 15 weekly horoscope for Virgo

Źródła zdjęć: Shutterstock; Unsplash; i Ilustracja fotograficzna: Becky Jiras

Panna (23 sierpnia – 22 września) Horoskop tygodniowy na 15 maja 2022

Wysokie oczekiwania zazwyczaj nie kończą się dobrze, ponieważ nic nigdy nie jest gwarantowane, Panno. Zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę, że w tym tygodniu Słońce w Twoim ekspansywnym dziewiątym domu samopoznania znajdzie się w kwadraturze z Saturnem w Twoim szóstym domu nużących rutynowych czynności, przywiązywanie się do konkretnego wyniku nie jest zalecane. Co więcej, Wenus znajdzie się w koniunkcji z uzdrowicielem ran, Chironem, w Twoim ósmym domu fuzji i związków dusz – co z kolei może wywołać uczucie całkowitej rozpaczy i niepewności, szczególnie jeśli chodzi o sprawy intymności i wspólnych zasobów. Jednak zamiast tłumić swoje emocje i poczucie bezbronności, kosmos zachęca Cię do nadania priorytetu swojemu uzdrowieniu.

Następnego dnia całkowite zaćmienie Księżyca w Skorpionie uaktywni Twój znajomy trzeci dom komunikacji, procesów myślowych i najbliższego otoczenia, jednocześnie harmonizując z Marsem, Plutonem i Neptunem. Której części siebie zaprzeczasz dla dobra partnerstwa? Czy poświęcasz swoją prawdę z powodu strachu? Twój styl komunikacji z pewnością zostanie teraz poddany próbie. Mars znajdzie się w koniunkcji z bezgranicznym Neptunem w Rybach 17 maja, dodając nieuchwytny i tajemniczy odcień do Twoich umów, jak również do Twojego związku z ważną osobą. Oprócz uwzględnienia skutków retrogradacji Merkurego, ważne jest, abyś chronił swoją energię i unikał zobowiązań, które wydają się zwodnicze lub manipulacyjne.

May 15 weekly horoscope for Libra

Źródła zdjęć: Shutterstock; Unsplash; Getty / arturbo; oraz Photo Illustration: Becky Jiras

Libra (23 września – 22 października) Horoskop tygodniowy na 15 maja 2022

Czy Twoje zobowiązania stają się przeszkodą dla Twoich osobistych pragnień, Libra? 15 maja, podczas podróży Słońca przez Taurusa (i Twój ósmy dom wspólnych zasobów i intymnych związków), zmierzy się ono z Saturnem (w Twoim piątym domu miłości, pasji i autoekspresji), co z kolei może wywołać napięcie wokół Twoich zobowiązań i tego, czego naprawdę, szczerze pragniesz. Pamiętaj, że Wenus połączy również siły z uzdrowicielem ran, Chironem, w Twoim sektorze związków, więc jeśli czujesz się niepewnie lub jesteś zdradzony przez kogoś znaczącego, wiedz, że to też minie. Może to mieć coś wspólnego z Twoją autonomią lub wolnością osobistą; nie bój się postawić na swoim, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Całkowite zaćmienie Księżyca w Skorpionie dotknie Twojego poszukującego stabilności drugiego domu komfortu, finansów i systemu wartości, uwydatniając ciemną stronę Twoich inwestycji, jak również wszystko to, co znajduje się pod powierzchnią, jeśli chodzi o Twoje poczucie bezpieczeństwa. Twoje rytuały zdrowotne, codzienne obowiązki i ogólne samopoczucie również zostaną poddane ocenie w tym tygodniu, ponieważ 17 maja Mars połączy siły z Neptunem w Rybach w Twoim szóstym domu życia codziennego. Czy nie przeciążasz siebie i nie dbasz o swoje pragnienia? Bądź rozważny w zarządzaniu swoim czasem i pamiętaj, aby wyznaczyć niezbędne granice.

May 15 weekly horoscope for Scorpio

Źródła zdjęć: Shutterstock; Unsplash; Getty / Digital Zoo; oraz Photo Illustration: Becky Jiras

Skorpion (23 października – 21 listopada) Horoskop tygodniowy na 15 maja 2022

W tym tygodniu, Skorpionie, jesteś głównym bohaterem. Na przykład tydzień 15 maja może rozpocząć się od bitwy woli, kiedy to Słońce (w Twoim siódmym domu, w którym zawierasz umowy, kompromisy i znaczące osoby) zmierzy się z Saturnem (w Twoim czwartym domu, w którym rządzą emocje, sprawy rodzinne i najgłębsze uczucia). Bez względu na to, czy chodzi o rodzinę, czy o miłość, z którą się wiążesz, trzymaj się z dala od walk o władzę i niepotrzebnego uporu. Jak na ironię, dzięki koniunkcji Wenus z uzdrowicielem ran, Chironem (w Twoim odpowiedzialnym szóstym domu codziennych rytuałów), możesz zacząć rozpoznawać w swoim codziennym życiu wzorce, które Ci nie służą, zwłaszcza te, które wpływają na Twoją samoocenę i poczucie bezpieczeństwa.

Całkowite zaćmienie Księżyca w tym tygodniu w Twoim znaku uwydatni tożsamość fizyczną i wszelkie powiązania, które mogły wpłynąć na Twoje postrzeganie siebie. Jeśli coś już nie rezonuje, jest to okazja, aby pożegnać się z tymi energiami, które nie uzupełniają Twojego wyższego ja. Kiedy Twój tradycyjny władca, Mars, spotka się z Neptunem w Rybach 17 maja, ozdobi Twój romantyczny piąty dom miłości, pasji, przyjemności i wyrażania siebie fantazją i ogólną nieuchwytnością. Pomimo magii i duchowości tego tranzytu, ważne jest, aby chronić swoje serce i uziemić swoją energię.

May 15 weekly horoscope for Sagittarius

Źródła obrazów: Shutterstock; Unsplash; oraz Photo Illustration: Becky Jiras

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia) Horoskop tygodniowy na 15 maja 2022

Strzelcu, nie ma nic złego w byciu opiniotwórczym, o ile jesteś gotów wysłuchać czyjejś opinii. 15 maja Słońce zetknie się z Saturnem, co wywoła uczucie ograniczenia lub restrykcji w odniesieniu do Twojego pierwszego wrażenia, a nie rzeczywistych faktów. Może to mieć również związek z Twoim najbliższym otoczeniem i tym, czy pozwala Ci ono być produktywnym i odnosić sukcesy w codziennym życiu. Pamiętaj, że z Wenus w koniunkcji z uzdrowicielem ran, Chironem (w Twoim romantycznym piątym domu miłości, pasji, przyjemności i autoekspresji), możesz być bardziej skłonny do bycia bardzo surowym dla siebie lub nie mieć pewności siebie, jeśli chodzi o pragnienia Twojego serca.

W tym tygodniu bardzo oczekiwane zaćmienie Księżyca w Skorpionie wstrząśnie Twoim 12 domem zamknięcia, marzeń i prywatności, co oznacza, że coś, co było ukryte przed Twoim świadomym umysłem, prawdopodobnie wyjdzie na światło dzienne. Być może jest to sekret, który wolisz zachować dla siebie lub ciężar z przeszłości, który żyje w głębi Twojej psychiki. Kosmos radzi Ci, abyś tak czy inaczej zadbał o swoje codzienne obowiązki i zdrowie. W rzeczywistości ma to wszystko związek z kultywowaniem przez Ciebie zdrowej równowagi pomiędzy praktyczną i duchową stroną rzeczy. Mając to na uwadze, żądny wrażeń Mars znajdzie się 17 maja w koniunkcji z Neptunem w Rybach, zachęcając Cię do szanowania swojej przestrzeni osobistej i ochrony swojej energii.

May 15 weekly horoscope for Capricorn

Źródła zdjęć: Shutterstock; Unsplash; Getty / CatLane, Daniel Grizelj; oraz Photo Illustration: Becky Jiras

Koziorożec (22 grudnia-Jan. 19) Horoskop tygodniowy na 15 maja 2022

Niezależnie od tego, czy chodzi o sprawy osobiste, czy zawodowe, wygląda na to, że jesteś gotowy, aby coś ugruntować, Koziorożcu. Więc co Cię przed tym powstrzymuje? Twój horoskop tygodniowy na 15 maja rozpoczyna się od Słońca, które energetyzuje Twój piąty dom miłości, pasji i przyjemności, jednocześnie zderzając się z władcą Saturnem w Twoim drugim domu systemów wartości, w którym poszukujesz stabilności. Ta kombinacja energii może wywołać uczucia ograniczenia lub restrykcji. Wenus znajdzie się również w koniunkcji z uzdrowicielem ran, Chironem (w Twoim czwartym domu domu domu, spraw rodzinnych i najskrytszych uczuć), co oznacza, że przeszłe energie – czy to strach, rana, czy uraza – prawdopodobnie powrócą, aby przyjrzeć się im ponownie. Twoje uzdrawianie zaczyna się teraz.

Skoro już o tym mowa, 16 maja nastąpi całkowite zaćmienie Księżyca w Skorpionie, które przyniesie intensywną transformację w Twoim 11 domu stowarzyszeń, społeczności i wolności osobistej. Niezależnie od tego, czy masz ochotę uwolnić się od atmosfery w pracy, czy od grupy przyjaciół, z której wyrosłeś, jedno jest pewne: nadszedł czas, aby uwolnić się i zacząć od nowa. 17 maja Mars znajdzie się w koniunkcji z Neptunem w Rybach (w Twoim trzecim domu komunikacji, procesów myślowych i najbliższego otoczenia), co oznacza, że Twoje słowa i wymiana zdań są nie tylko tak powabne jak zawsze, ale też łatwo je źle zinterpretować. To wszystko, wraz z efektami retrogradacji Merkurego, jest wystarczającym powodem, abyś zastanowił się dwa razy przed podjęciem zobowiązania lub wysłaniem tego tekstu.

May 15 weekly horoscope for Aquarius

Źródła zdjęć: Shutterstock; Unsplash; oraz Ilustracja fotograficzna: Becky Jiras

Wodnik (Jan. 20-Feb. 18) Horoskop tygodniowy na 15 maja 2022

Zachowanie otwartego umysłu jest łatwiejsze niż wykonanie w tym tygodniu, Wodniku. Nie martw się; w najgorszym wypadku zachowasz to dla siebie. Na przykład 15 maja Słońce ustawi się w kwadraturze do Saturna w twoim znaku, jednocześnie energetyzując twój emocjonalnie napędzany czwarty dom domu, rodziny i najskrytszych uczuć. Niezależnie od tego, czy chodzi o rodzeństwo, czy o rodziców, w tym czasie bardziej prawdopodobne jest, że będziesz doświadczać uczucia ograniczenia lub restrykcji. Być może będziesz chciał powiększyć swoją przestrzeń życiową lub całkowicie zmienić miejsce zamieszkania. Pamiętaj, że Wenus znajdzie się w koniunkcji z uzdrowicielem ran, Chironem (w trzecim domu najbliższego otoczenia, rówieśników i rodzeństwa), co oznacza, że możesz być konfrontowany z przeszłymi problemami lub urazami. Wykorzystaj to jako okazję do uzdrowienia i pójścia naprzód.

Z drugiej strony, całkowite zaćmienie Księżyca w Skorpionie 16 maja zapali Twój 10 dom kariery, autorytetu i reputacji w świecie, uwydatniając wszystko, począwszy od ciemnej strony Twoich zawodowych przedsięwzięć, a skończywszy na Twoim poczuciu autorytetu. Ogólnie rzecz biorąc, Twój wewnętrzny fundament jest w trakcie znaczącej transformacji, co odbija się na okolicznościach zewnętrznych. 17 maja Mars znajdzie się w koniunkcji z Neptunem w Rybach; ta mistyczna synergia może być równie pouczająca, co dezorientująca, więc pamiętaj, aby nie stracić gruntu pod nogami, jeśli chodzi o finanse i inwestycje. Z drugiej strony, jest to doskonały czas, aby wykorzystać swoje wyjątkowe dary i zdolności do zarabiania pieniędzy.

May 15 weekly horoscope for Pisces

Źródła obrazów: Shutterstock; Unsplash; Getty / coffeekai; oraz Photo Illustration: Becky Jiras

Ryby (19 lutego – 20 marca) Horoskop tygodniowy na 15 maja 2022

Robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby utrzymać stabilność, którą posiadasz, ale nie da się uciec od duchowej transformacji, która ma miejsce za kulisami, Rybach. Na przykład, tydzień 15 maja rozpoczyna się od Słońca, które energetyzuje Twój sektor komunikacji, jednocześnie mierząc się z Saturnem. Możesz być zafiksowany na punkcie wrażenia, jakie wywierasz na kimś lub na czymś – jednak Saturn nie daje Ci innego wyboru, jak tylko zająć się przeszłymi konsekwencjami, faktami lub uczuciami, które prawdopodobnie zamieciesz pod dywan. Nie musi to być negatywne, ale i tak zostaniesz wezwany do wykonania wewnętrznej pracy. Mówiąc o tym, Wenus znajdzie się również w koniunkcji z uzdrowicielem ran, Chironem (przez Twój poszukujący stabilności drugi dom komfortu, finansów i systemu wartości). Jeśli czujesz się niepewnie lub nie jesteś pewien co do kolejnych kroków, poświęć chwilę na refleksję nad tym, jak daleko zaszedłeś, a także nad wszystkim, co do tej pory udało Ci się osiągnąć.

Zapnijcie pasy. Następnego dnia całkowite zaćmienie Księżyca w Skorpionie zapali Twój egzotyczny dziewiąty dom przygód, ekspansji i systemów wierzeń, uwypuklając cienistą stronę Twoich światopoglądów i osobistych filozofii. Czy strach powstrzymuje Cię przed podjęciem skoku wiary? Wtedy asertywny Mars sprzęgnie się z czarującym Neptunem w Twoim znaku 17 maja, co może być niezłym paradoksem, zwłaszcza dla tych, którzy chcą się zaangażować. Upewnij się, że komunikujesz się jasno i trzymaj się z dala od zwodniczych sytuacji; iluzje są bardzo prawdopodobne w czasie tego zakłopotanego tranzytu.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button