Show Biznes

Horoskop tygodniowy na 22 maja może urozmaicić Twoje życie na więcej niż jeden sposób

weekly horoscope for May 22, 2022

Jeśli czułeś się niejednoznacznie lub niepewnie w odniesieniu do swoich osobistych celów i aspiracji, to zamieszanie nie potrwa już zbyt długo. W rzeczywistości Twój horoskop tygodniowy na 22 maja zmienia bieg i przedstawia Ci jaśniejsze i bardziej stymulujące tło. Co prawda jesteśmy w trakcie retrogradacji Merkurego, ale przesunięcie Słońca w kierunku prowokującego do myślenia Gemini w naturalny sposób zwiększy tempo. (To znaczy, w porównaniu z powolnym i jednostajnym tempem, które znosiliśmy przez cały sezon Taurusa) Czy jesteś gotowy do startu?

Tydzień rozpoczyna się ostatnią kwadrą Księżyca w Rybach, co ma wszystko wspólnego z wychodzeniem z energii przeszłości, która nie jest już w zgodzie z prawdą Twojej duszy. Tak się składa, że Mars również wychodzi z Ryb przed wejściem w Barana (swój znak władcy) 24 maja. Mając to na uwadze, poświęć chwilę na zastanowienie się nad wszystkim, od swoich motywacji po cielesne pragnienia. Mars, znany również jako bóg wojny, jest planetą asertywności, walki, pasji i witalności; to ten przypływ adrenaliny, który czujesz zawsze, gdy jesteś zainspirowany. Ten rozgrzany do czerwoności tranzyt doładuje Wenus i Jowisza i wprawi plany w ruch. Jeśli się uziemisz i pomedytujesz nad obecnymi energiami, prawdopodobnie poczujesz, że zmiana tempa zaczyna się budować, powoli, ale pewnie.

25 maja retrogradujący Merkury zharmonizuje się z Plutonem, co może być zarówno pouczające, jak i tabuizujące. Zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, ta niebiańska synergia może przynieść znaczną ilość jasności. Merkury jest profesjonalistą w zbieraniu faktów, ale jego pajęcze zmysły są bardzo czujne podczas retrogradacji. Podprogowo, ale głośniej niż słowa, jego połączenie z cienistym Plutonem dodaje do naszej wymiany zdań warstwę intensywności, a może nawet podejrzliwości. Nie ma potrzeby nadmiernego analizowania spraw, ale miej oczy szeroko otwarte. 27 maja Wenus zmierzy się z Plutonem, powodując tarcia i intensywność w dynamice naszych związków, poczuciu bezpieczeństwa i pragnieniu autonomii.

Ostrzeżenie: trzymaj się teraz z dala od gier siłowych i taktyk manipulacyjnych. Mars będzie już w swoim znaku władcy, więc sprawy mogą przybrać obrót od zera do stu. Właśnie nastąpiło całkowite zaćmienie Księżyca w Skorpionie, więc sprawy na pewno zaczną się zmieniać, zwłaszcza teraz, gdy Mars jest w Baranie na pełnych obrotach. 28 maja Wenus powróci również do swojego znaku władcy – Taurusa, co zawsze jest plusem. Pamiętaj, że Wenus rządzi tym stałym znakiem ziemskim, który symbolizuje obfitość, przyjemność i zmysłowość. Nieźle, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę pełne adrenaliny tranzyty w tym tygodniu. To świetny czas, aby zatrzymać się i powąchać róże, dosłownie.

Jeśli zastanawiasz się, co czeka Cię w tym tygodniu, przeczytaj horoskop tygodniowy na okres od 22 do 28 maja, zgodnie z Twoim znakiem zodiaku i znakiem wschodzącym. Aby spojrzeć na cały miesiąc, sprawdź swój horoskop na maj, a aby uzyskać szersze spojrzenie na cały rok, przeczytaj swój horoskop na 2022 rok.

Aries weekly horoscope for May 22

Baran (21 marca – 19 kwietnia) Horoskop tygodniowy na 22 maja 2022

Czeka Cię nie lada gratka, Baranie. Zanim jednak zaczniesz czerpać korzyści, tydzień 22 maja rozpocznie się od ostatniego ćwierćwiecza Księżyca w Rybach, który uaktywni Twój 12 dom zamknięcia, marzeń i nieświadomych wzorców. To – wraz z faktem, że Twój władca, Mars, znajduje się obok bezgranicznego Neptuna – testuje Twoją wiarę we wszechświat w to, co przyniesie przyszłość. Czy ufasz temu procesowi? Po koniunkcji Księżyca z Marsem i Neptunem 24 maja, żądny sukcesów Mars powróci do Twojego znaku po raz pierwszy od 2020 roku – i, cóż, powiedzmy, że ta zmiana tempa całkiem Ci się spodoba. Spodziewaj się również ciekawych wydarzeń 25 maja, kiedy to retrogradujący Merkury zharmonizuje się z potężnym Plutonem; może to mieć wpływ na Twoje dochody lub ogólne poczucie bezpieczeństwa.

Tego samego dnia Księżyc połączy siły z Marsem, Jowiszem i uzdrowicielem ran, Chironem, w Twoim znaku, doładowując Twój świat emocjonalny i dając Ci możliwość wejścia do środka i skonfrontowania się z tą częścią siebie, która potrzebuje więcej Twojej uwagi. Mówiąc o konfrontacji, przed zakończeniem swojej podróży przez Twój znak, Wenus będzie szła łeb w łeb z Plutonem, tworząc tarcia i intensywność w Twoich związkach, czy to z osobą z autorytetem, czy z kimś znaczącym. Z pewnością pojawią się problemy z kontrolą, więc postaraj się unikać pojedynków i małostkowych gier o władzę. 28 maja Wenus wejdzie w znak Taurusa, co uzupełni Twój drugi dom, w którym poszukujesz stabilności, komfortu, finansów i poczucia bezpieczeństwa. Zastanów się nad swoimi błogosławieństwami, wyraź wdzięczność i rozkoszuj się swoją obfitością.

Taurus weekly horoscope for May 22

Taurus (20 kwietnia – 20 maja) Horoskop tygodniowy na 22 maja 2022

Przygotowujesz się do zamknięcia ważnego rozdziału w swoim życiu i wszystko to wychodzi Ci na dobre, Taurusie. Oprócz tego, że w tym tygodniu Księżyc w Rybach (który ma wszystko wspólnego z poddaniem się) oświetla Twój 11 dom spraw społecznych, 24 maja Księżyc połączy siły z Marsem i Neptunem – co może być równie nieuchwytne, co pociągające. Haczyk? Ta niezwykle marzycielska synergia może zmącić Twój osąd, stworzyć iluzje i wywołać uczucie niepokoju. Jak na ironię, twój niebiański władca, Wenus, będzie również w harmonii z Saturnem, co może pomóc uziemić twoją energię, szczególnie w porównaniu z rozmyciem Neptuna. Ważniejsze jest jednak to, że jest to dla Ciebie okazja do umocnienia więzi, ponieważ przypomni Ci to o ludziach, na których możesz polegać.

Tego samego dnia Mars wkracza w Barana, wślizgując się do Twojego 12 domu zamknięcia, co potwierdza potrzebę naładowania baterii i zakończenia spraw. Z drugiej strony, retrogradujący Merkury (w Twoim znaku) połączy się z cienistym Plutonem 25 maja, co może potencjalnie przywrócić przeszłość do ponownego rozpatrzenia, szczególnie dla tych, którzy unikają ważnej rozmowy lub oczekującej umowy. Konfrontacja nie zawsze jest łatwa, ale wciąż konieczna, jeśli weźmiemy pod uwagę kwadraturę Wenus do Plutona 27 maja. Czy w partnerstwie lub współpracy utrzymywałeś jakąś tajemnicę? Niewykluczone, że dojdzie do walki o władzę, zwłaszcza jeśli chodzi o Twoje i czyjeś systemy przekonań. Z kolei 28 maja do Twojego znaku powróci Wenus, władczyni Twojej wspaniałej planety, co zawsze jest nie lada gratką. Postaw na dbałość o siebie, ale pamiętaj też o oddawaniu się zmysłowym przyjemnościom.

Gemini weekly horoscope for May 22

Gemini (21 maja – 20 czerwca) Horoskop tygodniowy na 22 maja 2022

To Twój sezon urodzinowy, Gemini. Uroczysta wycieczka? Tydzień 22 maja rozpocznie się od ostatniej kwadry Księżyca w Rybach, który oświetli Twój 10. dom kariery, reputacji i poczucia władzy, co oznacza, że najprawdopodobniej będziesz się zastanawiać nad dodatkowymi dniami urlopu. Co więcej, Twój niebiański władca, Merkury retrogradujący, ponownie wkroczy dziś do znaku Taurusa i do Twojego sennego 12 domu zamknięcia, marzeń i wszystkich spraw zakulisowych, więc potraktuj to jako okazję do odpoczynku i naładowania baterii. Słońce będzie również współgrać ze szczęśliwym Jowiszem w sektorze przyjaźni, co jest równie energetyzujące, co inspirujące. Zabierz swoich najlepszych przyjaciół na urodzinowy weekend – zasługujesz na to. 24 maja, pośród olśnienia w Twoim 11 domu wspólnoty, Wenus zharmonizuje się z Saturnem w Twoim dziewiątym domu podróży, ekspansji i systemów wierzeń.

Niezależnie od tego, czy chodzi o ekscytującą logistykę związaną z nadchodzącą przygodą, czy o przedsiębiorcze przedsięwzięcie, nad którym zastanawiasz się wspólnie ze współpracownikami, kosmos ma Twoje wsparcie. Dobrze wiesz, na kogo możesz dziś liczyć i to jest dar. Księżyc spotka się również z Marsem i Neptunem w sennym Rybach, co z kolei przypomni Ci, abyś podążał za swoimi marzeniami i pozwolił, aby wióry spadły tam, gdzie mogą. (Kolejna wymówka, by porzucić pracę i udać się na plażę?) Asertywny Mars również zadebiutuje w Baranie, wnosząc energię, pasję i wiele do Twojego życia towarzyskiego. 25 maja retrogradujący Merkury (przez Twój 12. dom tajemnic) potknie się o Plutona, dodając do Twoich rozmów warstwę intensywności i tabu. Czytaj między wierszami i podążaj za swoją intuicją. To może być to, co zainspiruje Cię do podjęcia współpracy w nowym kierunku.

Cancer weekly horoscope for May 22

Rak (21 czerwca – 22 lipca) Horoskop tygodniowy na 22 maja 2022

Twoje postrzeganie świata zmienia się na więcej sposobów, niż zdajesz sobie sprawę, Raku. A Księżyc w Rybach w ostatniej kwadrze tego tygodnia zachęca Cię do oderwania swoich emocji od konkretnego wyniku. Sekstyl Słońca ze szczęśliwym Jowiszem również inspiruje Cię do przejęcia inicjatywy i uwolnienia się od poczucia zwątpienia w siebie. Merkury retrogradując ponownie wkroczy do znaku Taurusa i Twojego świadomego społecznie 11 domu wspólnoty. Czy jest jakieś marzenie lub dążenie, które odkładasz na później? Być może jest to coś tak prostego, jak spotkanie się ze współpracownikami z przeszłości. W sferze zawodowej może to sprawić, że niektóre projekty i współpracownicy powrócą, ponieważ Merkury spotka się z Marsem 23 maja.

Mówiąc o Twojej wymarzonej pracy, to nowe zajęcie lub współpraca może doprowadzić do czegoś większego w odpowiednim czasie, szczególnie jeśli weźmiesz pod uwagę słodki sekstyl Wenus z ustrukturyzowanym Saturnem 24 maja. Zacieśniają się związki partnerskie z osobami, na których możesz polegać. Pamiętaj, że tego dnia Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Marsem i Neptunem w Rybach, co oznacza, że możesz mieć wątpliwości co do samego siebie lub możliwości, które są Ci przedstawiane. Nie lekceważ siebie; rozwój zawsze będzie wymagał wyjścia poza swoją strefę komfortu. Poza tym, gdy Mars zadebiutuje w Baranie (w sektorze kariery), będziesz miał energię i pewność siebie, aby wykonać swoją pracę. Jednak 25 maja Merkury w retrogradacji znajdzie się w trygonie do Plutona, co oznacza, że ta nowa współpraca może mieć interesujący zwrot akcji. Zwróć uwagę i pamiętaj, aby przeczytać to, co jest napisane drobnym drukiem.

Leo weekly horoscope for May 22

Lew (23 lipca – 22 sierpnia) Horoskop tygodniowy na 22 maja 2022

Jak możesz poprawić fundamenty swoich osobistych i zawodowych relacji partnerskich, Lwie? Tydzień 22 maja rozpocznie się wraz z ostatnim ćwierćksiężycem w Rybach, który przejdzie przez Twój ósmy dom fuzji i związków bratnich dusz, co sugeruje możliwość uleczenia rany związanej z intymnością lub oderwania się od związku, który drenuje Twoją energię. Tematy związane z Twoimi nawykami zdrowotnymi i ogólną świadomością również mogą być na pierwszym miejscu, więc pamiętaj, aby nadać priorytet swojemu dobremu samopoczuciu. 24 maja, podczas gdy Wenus będzie olśniewać w Twoim egzotycznym dziewiątym domu ekspansji, zharmonizuje się z Saturnem w Twoim sektorze związków, dając Ci możliwość połączenia i współpracy z godnymi zaufania zalotnikami. Czy to w życiu osobistym czy zawodowym, nie pozwól, aby gwiaździste energie rozświetlające Twój ósmy dom fuzji zaszczepiły w Tobie strach.

Przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy przeczytaj drobny druk i upewnij się, że ustalasz niezbędne granice. Poza tym tego samego dnia Mars połączy się z Jowiszem i Wenus w Baranie, co oznacza, że prawdopodobnie będziesz jak zawsze zainspirowany do wyruszenia w nieznane. 25 maja Merkury w retrogradacji w Byku (sektor kariery) zharmonizuje się z Plutonem przez Twój szósty dom codziennych obowiązków. Być może będziesz powracać do poprzedniego pracodawcy lub zastanawiać się nad logistyką swojego nowego przedsięwzięcia. Tak czy inaczej, spodziewaj się w tym czasie rozwoju sytuacji i istotnych spostrzeżeń. Twoje wyzwanie w tym tygodniu może jednak wynikać z kwadratury Wenus do Plutona 27 maja. Niezależnie od tego, czy chodzi o konkretny system wierzeń, czy też o nową okazję, która przeszkodzi Ci w wykonywaniu codziennych obowiązków, uważaj na dynamikę władzy i ego. Związki również mogą zostać wystawione na próbę, więc postaraj się wybrać drogę, która będzie mniej stresująca.

Virgo weekly horoscope for May 22

Panna (23 sierpnia – 22 września) Horoskop tygodniowy na 22 maja 2022

Nie ma nic złego w mówieniu swojej prawdy, ale trzymanie urazy nigdzie Cię nie zaprowadzi, Panno. Jest to coś, co należy rozważyć w tym tygodniu, ponieważ rozpocznie się on z Księżycem w ostatniej kwadrze (symbolizującym uwolnienie) w Rybach przez Twój siódmy dom umów, kompromisów i znaczących osób. Czy ostatnio skończyło Ci się jakieś zobowiązanie? Niezależnie od tego, czy chodzi o sprawy osobiste, czy zawodowe, sekstyl Słońca do szczęśliwego Jowisza może przynieść Ci prezenty – zwłaszcza jeśli nie byłeś pewien, czy przejąć inicjatywę w związku, czy też czekałeś na wiadomość o awansie. Pamiętaj, że Twój niebiański władca, Merkury, wciąż jest w retrogradacji, ale dziś ponownie wejdzie w znak Taurusa i Twojego ekspansywnego dziewiątego domu przygód. Czy jesteś gotowy i chętny, by włożyć w to pracę?

W dniu 24 maja Wenus zharmonizuje się z Saturnem w Twoim odpowiedzialnym szóstym domu codziennych obowiązków, sugerując możliwość nawiązania współpracy, być może takiej, która przyniesie korzyści Twojemu dobremu samopoczuciu. Jednak z Księżycem w koniunkcji z Marsem i Neptunem w twoim sektorze związków, jesteś bardziej skłonny do zwątpienia w siebie i cały związek. Uziemić swoją energię i być roztropnym. Komunikacja jest kluczem. Z Merkurym z powrotem w dziewiątym domu, może to również obracać się wokół unikalnego systemu wierzeń. Merkury retrogradujący zharmonizuje się z transformującym Plutonem następnego dnia, przynosząc jasność i wgląd w projekt pasji lub romantyczny związek. Czy ktoś jest gotowy, aby mówić swoją prawdę? Unikaj zbyt kontrolujących związków partnerskich, gdyż 27 maja Wenus znajdzie się pod wpływem tlącej się energii Plutona. Odzyskaj swoją energię.

Libra weekly horoscope for May 22

Libra (23 września – 22 października) Horoskop tygodniowy na 22 maja 2022

Leczysz się, więc traktuj to dzień po dniu, Libra. Tydzień 22 maja zaczyna się od ostatniej kwadry Księżyca w Rybach, który podkreśla Twój odpowiedzialny szósty dom codziennych rytuałów, co oznacza, że jesteś wezwany do porzucenia przestarzałych rutyn, które już Ci nie służą. A ponieważ Merkury retrogradując ponownie wkracza w znak Taurusa (Twój intymny ósmy dom fuzji i związków dusz), może to mieć coś wspólnego z romantycznym uwikłaniem, które sprawiło, że poczułeś się słabiej, albo z inwestycją, której już nie jesteś oddany. Uwolnij się. Słońce będzie również harmonizować ze szczęśliwym Jowiszem w Twoim sektorze związków, co oznacza, że możesz mieć okazję do odkrywania różnych horyzontów. Czy to w sferze twórczej, czy romantycznej, twój niebiański władca, Wenus, zharmonizuje się 24 maja z Saturnem, co oznacza, że prawdopodobnie przeniesiesz partnerstwo na wyższy poziom.

Pamiętaj, że Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Marsem i Neptunem przez Twój szósty dom codziennych obowiązków, co oznacza, że możesz czuć się niezdecydowany lub niespokojny – ale to nie powód, by wchodzić sobie w drogę. Mars wejdzie następnego dnia w Barana (twój sektor związków), a Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem i uzdrowicielem ran, Chironem. W tym czasie Księżyc będzie łączył się z Jowiszem i uzdrowicielem ran, Chironem. Niektórzy z Was mogą nawet zdecydować się na sprzedaż lub wynajem wspólnego miejsca zamieszkania, zwłaszcza że tego samego dnia Merkury retrogradujący będzie trymował Plutona. Ostrzeżenie: 26 maja sytuacja może okazać się burzliwa, ponieważ władca Twojej planety poszukującej harmonii zderzy się z Plutonem w Twoim czwartym domu, gdzie znajduje się dom, rodzina i fundamenty emocjonalne. Prawdopodobne są również nieporozumienia, próby sił i kontrolowanie zachowań. Nie przeciążaj się próbami utrzymania pokoju. Dbaj o siebie.

Scorpio weekly horoscope for May 22

Skorpion (Oct. 23-Nov. 21) Horoskop tygodniowy na 22 maja 2022

Czy podążasz za swoim sercem, Skorpionie? Księżyc w Rybach zapali 22 maja Twój piąty dom miłości, pasji, przyjemności i autoekspresji, zachęcając Cię do pogodzenia się z tym, co nie jest już emocjonalnie satysfakcjonujące, czy to pod względem twórczym, czy romantycznym. Ma to sens, ponieważ tego samego dnia Merkury retrogradując ponownie wejdzie w znak Taurusa i do Twojego poszukującego harmonii siódmego domu umów, kompromisów i znaczących osób. Oznacza to, że zostaniesz wezwany do ponownego przeanalizowania czekającej Cię rozmowy lub umowy, czy to osobistej czy zawodowej. Słońce (niebiański władca 10. domu władzy) będzie również w harmonii ze szczęśliwym Jowiszem, co oznacza, że możesz nawet załapać się na szczęśliwą przerwę w pracy.

24 maja Wenus, podczas gdy olśni Twój odpowiedzialny szósty dom codziennych rytuałów, utworzy słodki sekstyl z Saturnem, co z kolei da Ci okazję do zbudowania solidnych podstaw, czy to w kwestii rodziny, czy codziennej rutyny w pracy. Haczyk? Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Marsem i Neptunem w Rybach przez Twój piąty dom miłości, pasji, przyjemności i autoekspresji; pomimo Twojej pasji i entuzjazmu, bardziej prawdopodobne jest, że zwątpisz w swoje talenty i zdolności. Nie daj się zwieść – jesteś siłą, z którą należy się liczyć. Mówiąc o tym, Merkury retrogradujący połączy się z Twoim współczesnym władcą, Plutonem, 25 maja, co oznacza, że były kochanek lub partner biznesowy może powrócić, aby omówić z Tobą pewne sprawy. Potraktuj to jako okazję do zamknięcia sprawy. Poza tym, gdy 28 maja Wenus wejdzie do poszukującego stabilności Taurusa, zrobienie wrażenia na przyjaciołach, rówieśnikach i romantycznych zalotnikach będzie najmniejszym z Twoich zmartwień.

Sagittarius weekly horoscope for May 22

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia) Horoskop tygodniowy na 22 maja 2022

Pielęgnowanie siebie sprawia, że łatwiej jest pielęgnować innych, Strzelcu. Na przykład, tydzień 22 maja rozpocznie się z ostatnim ćwierćksiężycem w Rybach, który będzie migotał przez Ryby i Twój emocjonalnie napędzany czwarty dom domu, sprawy rodzinne i najskrytsze uczucia, co służy jako przypomnienie, aby być bardziej delikatnym dla siebie. Podczas gdy Słońce energetyzuje sektor związków, harmonizuje z Twoim szczęśliwym władcą planetarnym, Jowiszem, przez Twój romantyczny piąty dom miłości, pasji, przyjemności i wyrażania siebie. Czy coś do kogoś czujesz? Jeśli chodzi o twórczość, to powrót Merkurego do znaku Taurusa może przynieść zupełnie nową perspektywę, więc pamiętaj, aby mieć otwarty umysł. Jest to szczególnie istotne, jeśli weźmiemy pod uwagę sekstyl Wenus z Saturnem 24 maja, który przyniesie płodność i stabilność Twoim osobistym przedsięwzięciom.

Następnego dnia Merkury retrogradujący zharmonizuje się z transformującym Plutonem (poprzez Twój poszukujący stabilności drugi dom systemów wartości), co z kolei może przynieść pewne wyjaśnienie dotyczące Twoich możliwości zarabiania pieniędzy lub codziennej rutyny. Bądź ekskluzywny w swojej energii i inwestycjach. Mars będzie skwierczał w Baranie i twoim romantycznym piątym domu miłości, więc pamiętaj, aby podążać za swoim sercem. Ostrzeżenie: Wenus zmierzy się z transformującym Plutonem 27 maja, wywołując napięcie między pragnieniami Twojego serca a poczuciem bezpieczeństwa. Uważaj na tendencje manipulacyjne i problemy z kontrolą. Myśl praktycznie i pragmatycznie, nie lekceważąc swojej muzy.

Capricorn weekly horoscope for May 22

Koziorożec (Dec. 22-Jan. 19) Horoskop tygodniowy na 22 maja 2022

Nie można się pomylić z prawdą i wiesz o tym lepiej niż ktokolwiek inny, Koziorożcu. W międzyczasie, tydzień 22 maja rozpocznie się od ostatniej kwadry Księżyca w Rybach, który aktywuje Twój trzeci dom komunikacji, procesów myślowych i najbliższego otoczenia, zachęcając Cię do nadania priorytetu spokojowi ducha. Nie zaszkodzi zmienić codziennej rutyny, ponieważ Słońce będzie współgrać z Jowiszem w Twoim czwartym domu. Co więcej, Merkury retrogradujący ponownie wkroczy do znaku Taurusa, co sprawi, że na nowo przyjrzysz się tematom związanym z Twoimi romantycznymi inwestycjami i kreatywnymi przemyśleniami. Czy jest to coś, w co jesteś gotów zainwestować na dłuższą metę?

Z Księżycem w koniunkcji z Marsem i Neptunem w Rybach (Twój sektor komunikacji), będziesz bardziej podatny na niepewność siebie lub zbytnie skupianie się na iluzji, więc upewnij się, że uziemiasz swoją energię, aby móc w pełni wykorzystać swoją obfitość. 25 maja retrogradujący Merkury potroi Plutona w Twoim znaku, co oznacza, że będziesz mieć kolejną okazję do mówienia swojej prawdy, prawdopodobnie w odniesieniu do swoich romantycznych uczuć lub kreatywnego projektu, nad którym prowadzisz burzę mózgów. Zanim jednak się ujawnisz, postaraj się zachować rozwagę i ostrożność w podejściu do sprawy, ponieważ 27 maja Wenus znajdzie się w koniunkcji z Plutonem w Twoim znaku. Oznacza to, że bardziej prawdopodobne jest, że ulegniesz zazdrości, walce o władzę i cienistej stronie swoich pragnień.

Aquarius weekly horoscope for May 22

Wodnik (Jan. 20-Feb. 18) Horoskop tygodniowy na 22 maja 2022

Nie wątp w swoją samoocenę, Wodniku. Jest to szczególnie ważne, jeśli weźmiesz pod uwagę ostatnią kwadrę Księżyca w Rybach, która znajduje się w drugim domu komfortu, finansów i systemów wartości, ponieważ jesteś wezwany do uwolnienia i pogodzenia się ze swoimi inwestycjami i systemami wartości. Na przykład, czy zaniedbywałeś swoją stabilność emocjonalną w imię tego, aby dobrze wyglądać? Z drugiej strony Słońce (władca sektora związków) zharmonizuje się ze szczęśliwym Jowiszem w Twoim trzecim domu komunikacji, co z kolei da Ci możliwość porozumienia się – lub jeszcze lepiej – wzięcia od dawna oczekiwanego urlopu z kimś ważnym. 24 maja poszukująca harmonii Wenus znajdzie się w koniunkcji z Saturnem w Twoim znaku, sugerując możliwość nawiązania oficjalnych kontaktów z partnerem romantycznym lub biznesowym.

Pamiętaj, że 25 maja Merkury retrogradujący spotka się z Plutonem, przynosząc serię emocjonalnych rewelacji, z których niektóre będą łatwiejsze do przetworzenia niż inne. Nie obawiaj się konfrontacji ze swoim cieniem. Rozpoznanie, gdzie możesz się rozwijać i wibrować wyżej, wystarczy, aby przeprogramować swój umysł i ruszyć naprzód. W końcu po to właśnie jest retrogradacja Merkurego. Jednak biorąc pod uwagę, że 27 maja Wenus wejdzie w koniunkcję z Plutonem, istnieje prawdopodobieństwo, że rozmowy na tematy tabu będą powracać przez cały tydzień. Niemniej jednak, zamiast skupiać się na toksycznych dyskusjach i grach o władzę, wykorzystaj ten czas na uzdrowienie i alchemię poprzez rozmowy lub praktyki medytacyjne. Wszyscy jesteśmy w trakcie pracy i nie jesteś sam na tej drodze.

Pisces weekly horoscope for May 22

Ryby (19 lutego – 20 marca) Horoskop tygodniowy na 22 maja 2022

Twoje potrzeby emocjonalne mają znaczenie, Rybki. Niektóre historie w Twoim życiu dobiegają końca, ale ważne jest, abyś pamiętał, że wszystko to wychodzi Ci na dobre. Tydzień 22 maja rozpocznie się ostatnią kwadrą Księżyca w Twoim znaku, a jednocześnie będzie on harmonizował z Plutonem w Twoim 11 domu stowarzyszeń, społeczności i wizji przyszłości. Czy masz nieprzewidzianą zmianę zdania? Nie będzie to niespodzianką, jeśli weźmiemy pod uwagę sekstyl Księżyca z niekonsekwentnym Uranem 23 maja. Mimo to, najlepiej spodziewaj się niespodziewanego. Następnego dnia Wenus (przez Twój poszukujący stabilności drugi dom wartości) znajdzie się w sekstylu do Saturna (przez Twój 12 dom wspólnoty i wolności osobistej), co da Ci możliwość odzyskania swojej mocy i uzdrowienia się z przeszłych obciążeń i urazów.

Tego samego dnia do Wenus w Baranie dołączy przebojowy Mars, który doładuje Twój drugi dom bezpieczeństwa, co oznacza, że najprawdopodobniej czujesz się sobą. Bow chicka wow wow. 25 maja retrogradujący Merkury spotka się z cienistym Plutonem (przez Twój 11 dom wspólnoty i wolności osobistej), więc prawdopodobnie nawiążesz ponowny kontakt ze starym przyjacielem lub byłym kolegą albo otrzymasz odpowiedź z pracy, o którą starałeś się kilka miesięcy temu. Nie wątp w siebie i przyznaj się do swojej wartości. Okazje mogą zapukać, a Ty nie będziesz chciał ich przegapić. Kwadratura Wenus do Plutona w dniu 27 maja najprawdopodobniej podburzy Twoje ego lub poczucie własnej wartości – ale nie, jeśli możesz temu zapobiec. Uziemić swoją energię i trzymać się z dala od toksycznych środowisk, które wyczerpują Twoją dobroć. Nie musisz poddawać się rozgrywkom o władzę.

Image Source: Getty / Shutterstock / Unsplash / POPSUGAR

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button