Show Biznes

Horoskop tygodniowy na 8 maja zawiera wojowniczą zmianę nastrojów

May 8, 2022 weekly horoscope

Pomimo notorycznych efektów, które pojawiają się podczas retrogradacji, istnieje pozytywna strona tego kosmicznego zjawiska – to prawda, Merkury jest ponownie w retrogradacji, począwszy od tego tygodnia, i ubarwia większość Twojego horoskopu tygodniowego na 8 maja. Nie jest tajemnicą, że już samo przeczytanie słowa „retrogradacja” może wywołać stres, ale warto spojrzeć na to astrologiczne zdarzenie z szerszej perspektywy.

Related Articles

Merkury, planeta komunikacji i transportu, wkrótce pójdzie w ślady Plutona, oficjalnie stacjonując 10 maja w Gemini. Pluton jest planetą władzy i transformacji, a jego tranzyty wsteczne nie są bez znaczenia, ale jego powolne tempo i wpływ pokoleniowy falują w czasie i na poziomie makro. Merkury natomiast jest planetą osobistą; rządzi wszystkim, od sposobu, w jaki przetwarzasz informacje, po dynamikę Twojego najbliższego otoczenia – od wysyłania SMS-ów na czatach grupowych po wysyłanie e-maili do szefa i przemieszczanie się z punktu A do punktu B. Widzisz różnicę? Merkury będzie również retrogradując przechodził przez swój znak władcy, Gemini, który już reprezentuje tematy związane z rtęcią, a mianowicie procesy umysłowe i style komunikacji. Można więc śmiało powiedzieć, że będzie to bardziej „skoncentrowany” tranzyt retrogradacji Merkurego, że tak powiem. Należy pamiętać, że Merkury retrogradujący ponownie wejdzie w znak Taurusa 22 maja, zanim 3 czerwca znajdzie się na pozycji bezpośredniej.

Retrogradacja Merkurego nie jest jedynym godnym uwagi wydarzeniem astrologicznym w tym tygodniu. 10 maja szczęśliwy Jowisz po raz pierwszy od ponad dekady zadebiutuje w Baranie, dołączając do uwodzicielskiej Wenus, która kontynuuje swój taniec przez kardynalny znak ognia. Przyznajmy, że jesteśmy teraz pomiędzy zaćmieniami, ale nie da się zaprzeczyć zmianie tempa, gdy Jowisz opuści mistyczne Ryby i wejdzie do wojowniczego Barana. Zarządzany przez rozgrzanego do czerwoności Marsa, Baran symbolizuje asertywność, walkę, przywództwo i pasję. Podobnie jak przebudzenie się ze snu, Jowisz w Baranie zbiorowo popchnie Cię na wyjątkową ścieżkę Twojej duszy. Jest coś pięknego i wyróżniającego się w Twojej boskiej misji na tej planecie i właśnie tego będzie dotyczyła Twoja podróż z Jowiszem w Baranie.

Jeśli zastanawiasz się, co ten tydzień ma dla Ciebie w zanadrzu, czytaj dalej, aby poznać swój horoskop tygodniowy na okres od 8 do 14 maja, zgodnie z Twoim znakiem zodiaku i znakiem wschodzącym. Aby spojrzeć na cały miesiąc, sprawdź swój horoskop majowy, a aby uzyskać szersze spojrzenie na cały rok, przeczytaj swój horoskop na 2022 rok.

May 8 weekly horoscope for Aries

Baran (21 marca – 19 kwietnia) Horoskop tygodniowy na 8 maja 2022

Jesteś całym pakietem, Baranie. Poza tym, że uwodzicielska Wenus olśni Twoje terytorium, szczęśliwy Jowisz powróci do Twojego znaku 10 maja po raz pierwszy od ponad dekady. Zdrowie za bycie niebiańskim faworytem! Pamiętaj, że Jowisz to planeta obfitości, ekspansji i duchowej mądrości. Oznacza to, że kosmos daje Ci silny impuls do realizacji Twoich celów i będzie wspierał Twoje nadzieje i marzenia na każdym kroku. Jednak tego samego dnia, bystry Merkury będzie również stacjonował wstecznie w Gemini i Twoim ciekawym trzecim domu komunikacji.

Upewnij się, że dwukrotnie i trzykrotnie sprawdzisz plan podróży i wykonasz kopię zapasową swoich danych. W końcu retrogradacja Merkurego jest szczególnie silna, gdy planeta posłańca przechodzi przez swój znak władcy, więc nie prześpij swoich spraw. 11 maja, po wejściu Księżyca do Panny i Twojego odpowiedzialnego szóstego domu codziennych rytuałów, uaktywni on wielki trygon Ziemi ze Słońcem i Plutonem, co sprawi, że będzie to doskonała okazja, aby uziemić swoją energię i być bardziej produktywnym w codziennych zadaniach. Znajdujemy się teraz pomiędzy zaćmieniami, więc zrób sobie przysługę i wykorzystaj stabilizującą esencję tej niebiańskiej synergii.

May 8 weekly horoscope for Taurus

Taurus (20 kwietnia – 20 maja) Horoskop tygodniowy na 8 maja 2022

Czy czujesz zmianę tempa, Taurus? Ironia tego, że znajdujesz się pomiędzy zaćmieniami i intensywnością, która im towarzyszy, polega na tym, że tydzień 8 maja rozpoczyna się z Twoją planetarną władczynią, Wenus, która migocze w Twoim 12 domu zamknięcia, marzeń i zahamowań. Zawsze możesz wykorzystać te uroki w bardziej odosobnionej lub cichej atmosferze, ale właśnie teraz jesteś wezwany do odosobnienia, refleksji i odpoczynku. Oprócz tego, że będziesz mógł się wyspać, 10 maja Jowisz połączy się z Wenus w Baranie, co z kolei zachęci Cię do zagłębienia się w siebie i zbadania swojej duchowej strony. Wiesz co nieco o oddawaniu się zasłużonemu odpoczynkowi, więc nie musisz się o to martwić.

Merkury posłaniec będzie również stacjonował wstecz w Gemini tego samego dnia, więc tematy z drugiego domu (wygoda, finanse, stabilność i system wartości) będą prawdopodobnie ponownie poruszane od teraz do początku czerwca. Jak zawsze zachowaj rozwagę przy zawieraniu umów finansowych i inwestowaniu. A co ważniejsze, upewnij się, że jesteś świadomy swojej wartości. 11 maja Księżyc zadebiutuje w Pannie i Twoim romantycznym piątym domu miłości, pasji i przyjemności, jednocześnie aktywując stabilizujący ziemski trygon ze Słońcem w Twoim znaku i Plutonem retrogradującym przez Twój dziewiąty dom systemów wierzeń. Kolejne kroki stają się coraz bardziej jasne, zwłaszcza jeśli chodzi o Twoje zobowiązania i relacje jeden na jeden – ale bądź czujny na przyszłotygodniowe zaćmienie Księżyca.

May 8 weekly horoscope for Gemini

Gemini (21 maja – 20 czerwca) Horoskop tygodniowy na 8 maja 2022

Czy jesteś gotowy na swoje zbliżenie, Gemini? Prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę z nadchodzącej retrogradacji Merkurego, ale skupmy się na tym, na co masz nadzieję. Oprócz zmysłowej Wenus, która przemierza Barana i Twój społecznie świadomy 11 dom spraw społecznych i poczucia przynależności do świata, szczęśliwy Jowisz (niebiański władca Twojego sektora związków) dołączy do planety miłości w tym obszarze Twojego wykresu 10 maja. Obie te życiodajne planety chcą poszerzyć Twoje horyzonty i ozdobić Twoje sieci społeczne dobrobytem i obfitością.

Zanim jednak rzucisz się w wir ekscytujących możliwości, ważne jest, abyś przeczytał to, co jest napisane drobnym drukiem, zwłaszcza, że Twój bystry władca planetarny, Merkury, będzie tego samego dnia stacjonował wstecz w Twoim znaku. Podwójne stuknięcie, przesunięcie w prawo i wysyłanie ostrożnie, ponieważ wszyscy jesteśmy teraz podatni na więcej nieporozumień i nieporozumień. Następnego dnia, po przesunięciu się Księżyca do metodycznej Panny i Twojego emocjonalnie napędzanego czwartego domu domu domu, rodziny i najskrytszych uczuć, Księżyc dołączy do Słońca i Plutona retrogradującego w wielkim ziemskim trygonie. Poświęć chwilę, aby zebrać myśli i porozmawiać z samym sobą. Nic nie jest jeszcze przesądzone, ale nadchodzące zaćmienie Księżyca z pewnością przyniesie zmianę perspektywy.

May 8 weekly horoscope for Cancer

Rak (21 czerwca – 22 lipca) Horoskop tygodniowy na 8 maja 2022

Nie bój się być w centrum uwagi, Raku. Tydzień 8 maja rozpocznie się od pierwszej kwadry Księżyca w Lwie, która przyniesie impet Twojemu szukającemu stabilności drugiemu domowi, jednocześnie kwadraturując buntowniczego Urana przez Twój 11 dom sieci społecznych. Otrzymujesz szereg ekscytujących ofert i możliwości, ale prawdopodobnie na razie postanowisz trzymać się swoich racji. Nie jest to zły pomysł, ponieważ 11 maja Merkury wchodzi w retrogradację, a od teraz do początku czerwca ważne jest, abyś był ostrożny w komunikacji. W tym samym dniu Jowisz połączy się z Wenus w Baranie, przynosząc obfitość i ekspansję do Twojego 10. domu, w którym znajduje się kariera, reputacja i poczucie władzy.

W okresie między zaćmieniami możesz czuć się rozdarty w swoich decyzjach. To wszystko jest częścią podróży, więc nie ma potrzeby przyspieszać tego procesu. W momencie przejścia Księżyca do Panny i Twojego ciekawego sektora komunikacji, pojawi się stabilizujący wielki trygon Ziemi ze Słońcem (w Twoim 11 domu wspólnoty) i Plutonem retrogradującym (w Twoim sektorze związków). Tak więc, oprócz produktywnej autorefleksji, odzyskasz również swoją władzę, jeśli chodzi o konkretne partnerstwa. Luna znajdzie się w opozycji do Marsa i Neptuna, co z kolei zachęci Cię do wyłączności w dysponowaniu swoją energią. Możesz zacząć widzieć rzeczy z innej perspektywy, gdy Księżyc wejdzie do Libry 12 maja, ale nadchodzące zaćmienie Księżyca przyniesie potężne objawienia.

May 8 weekly horoscope for Leo

Lew (23 lipca – 22 sierpnia) Horoskop tygodniowy na 8 maja 2022

Kiedy wszystko inne zawiedzie, oprzyj się na swoich najlepszych przyjaciołach, Leo. Jeśli czujesz się przytłoczony w tym tygodniu, pamiętaj, aby uziemić swoją energię i być delikatnym dla siebie. Jesteśmy przecież pomiędzy zaćmieniami – a jakby tego było mało, pierwszy kwadrans Księżyca w Twoim znaku 8 maja może wstrząsnąć Twoim światem emocjonalnym, ponieważ ostatecznie doprowadzi do istotnego punktu kulminacyjnego. (Może to mieć związek z pracą, ponieważ Księżyc zmierzy się z buntowniczym Uranem w Twoim sektorze kariery) Podsumowując, ciesz się wolnością, ale nie odrzucaj autorytetów – zwłaszcza teraz. To nie jest tego warte.

10 maja Merkury przejdzie w retrogradację w Gemini, co z kolei zmusi Cię do ponownego przeanalizowania i zastanowienia się nad wszystkim – od wizji przyszłości po poczucie przynależności do świata. Tego samego dnia szczęśliwy Jowisz połączy się z Wenus w Baranie, przynosząc obfitość, ekspansję i dobrobyt do Twojego dziewiątego domu przygód, systemów wierzeń i nieznanego terytorium. Jednak w związku z tym, że Merkury będzie w retrogradacji aż do końca czerwca, warto rozważyć kilka spraw przed podjęciem decyzji o skoku w wiarę. 11 maja, po przesunięciu Księżyca do Panny i Twojego poszukującego stabilności drugiego domu wartości, Luna uaktywni wielki trygon Ziemi z Twoim niebiańskim władcą, Słońcem, wraz z retrogradującym Plutonem. Uporządkuj swoje sprawy, nadaj priorytet swoim codziennym rytuałom i spokojowi ducha.

May 8 weekly horoscope for Virgo

Panna (Aug. 23 – Sept. 22) Horoskop tygodniowy na 8 maja 2022

Uspokój swoje myśli i zrelaksuj umysł, Panno. Przyznaj, że łatwiej powiedzieć niż zrobić, zwłaszcza w okresie między zaćmieniami, ale tydzień 8 maja rozpocznie się od pierwszej kwadry Księżyca w Lwie, dotykając Twojego 12 domu zamknięcia, marzeń, zahamowań i nieświadomych wzorców. Jeśli czujesz potrzebę, aby się wyciszyć i naładować baterie, nie wahaj się tego zrobić. W końcu po przesunięciu Księżyca do Twojego znaku 11 maja, Luna uaktywni wielki trygon Ziemi ze Słońcem i Plutonem retrogradującym. Podążanie za głosem serca nie jest spacerkiem po parku, zwłaszcza gdy przeszłe doświadczenia wciąż prześladują Cię z tyłu głowy, ale fale naprawdę się odwracają.

10 maja Twój władca planetarny, Merkury, będzie stacjonował wstecznie w Gemini, co sprawi, że przeszłość wróci do Twojego 10 domu władzy, kariery i reputacji. Czy Twoje obawy lub zahamowania wynikają z tematów związanych z Twoim dziedzictwem i publiczną osobowością? Szczęśliwy Jowisz dołączy do Wenus w Baranie tego samego dnia, ozdabiając Twój erotyczny ósmy dom fuzji, wspólnych zasobów i związków z duszą obfitością, ekspansją i pomyślnymi możliwościami. Mówiąc o tym, przesunięcie Księżyca do Libry 12 maja prawdopodobnie przyniesie wyjaśnienie tematów związanych z Twoim poczuciem stabilności i karierą. Spodziewaj się znaczących zmian, ale pamiętaj, aby czytać drobny druk podczas retrogradacji Merkurego.

May 8 weekly horoscope for Libra

Libra (23 września – 22 października) Horoskop tygodniowy na 8 maja 2022

Twoja wymiana i energetyczne inwestycje nadal będą na pierwszym miejscu, Librze. Tymczasem pierwszy kwadrans Księżyca w Lwie przyniesie impet do Twojego 11 domu stowarzyszeń, społeczności i wolności osobistej, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że właśnie zastanawiasz się nad kolejnymi krokami związanymi z nawiązywaniem kontaktów i współpracą społeczną. Co więcej, 10 maja Merkury będzie stacjonował w Gemini, co z kolei zachęci Cię do ponownego przeanalizowania merkurialnych tematów (np. rozmowy, logistyka, transport) dotyczących wszystkiego, od przedsiębiorczych przedsięwzięć po unikalną filozofię. Jeśli więc zdecydujesz się na podróż, pamiętaj, aby potrójnie sprawdzić plan podróży i przygotować zapasowy plan na wszelki wypadek.

Tego dnia szczęśliwy Jowisz połączy się z Twoją niebiańską władczynią Wenus w Baranie, przynosząc obfitość, dobrobyt i ekspansję we wszystkim, od romantycznych związków jeden na jeden po współpracę zawodową. Oczywiście idzie to w parze z nadchodzącym zaćmieniem Księżyca w Skorpionie, ponieważ wywoła ono potężny finał, jeśli chodzi o tematy związane z drugim domem (tj. komfort, pieniądze i stabilność). W międzyczasie jednak przesunięcie Księżyca do Panny 11 maja – w Twoim 12 domu zamknięcia, marzeń i zahamowań – uaktywni wielki ziemski trygon ze Słońcem i Plutonem retrogradującym. Ponownie zostaniesz wezwany do zastanowienia się nad swoimi wartościami i priorytetami, ponieważ jesteś w trakcie budowania fundamentów na dłuższą metę. Luna wejdzie w Twój znak 12 maja, przynosząc równowagę Twojemu wewnętrznemu światu w samą porę przed kolejnym zaćmieniem.

May 8 weekly horoscope for Scorpio

Skorpion (Oct. 23-Nov. 21) Horoskop tygodniowy na 8 maja 2022

Jeśli czujesz rosnące napięcie, nie jesteś sam, Skorpionie. Chociaż, biorąc pod uwagę nadchodzące zaćmienie księżyca w twoim znaku, są szanse, że odczuwasz emocjonalne nagromadzenie bardziej niż większość. Niemniej jednak, tydzień 8 maja rozpocznie się od pierwszej kwadry Księżyca w Lwie, przynosząc impet i jasność Twojemu 10. domowi kariery, reputacji i poczucia władzy. Ekscytujące (a może nawet zmieniające życie) okazje mogą nagle pojawić się u Twoich drzwi, ale ponieważ 10 maja Merkury będzie stacjonował wstecz, ważne jest, aby zastanowić się nad kolejnymi krokami i rozważyć logistykę, zanim podejmiesz jakiekolwiek ryzyko. Jak na ironię, tego samego dnia w Baranie zadebiutuje również szczęśliwy Jowisz, który połączy się z Wenus w Twoim szóstym domu codziennych rytuałów.

Korzystne okazje kierują się w Twoją stronę, ale ważne jest, abyś zaufał, że wszystko dzieje się w boskim czasie. 11 maja, po przesunięciu Księżyca w metodyczną Pannę, Luna utworzy wielki trygon Ziemi ze Słońcem w Twoim sektorze związków i Twoim współczesnym władcą, Plutonem, przez Twój trzeci dom komunikacji. Zarówno Twój kalendarz towarzyski, jak i zawodowy będzie w tym tygodniu tętnił życiem. Jeśli poczujesz potrzebę wycofania się, kiedy Księżyc wejdzie do Libry 12 maja, to dobrze trafiłeś, ponieważ kilka dni później w Twoim znaku będzie miało miejsce całkowite zaćmienie Księżyca. Księżyc zharmonizuje się również z retrogradacją Merkurego, więc ważne rozmowy prawdopodobnie powrócą w tym czasie. Nie powstrzymuj się przed mówieniem swojej prawdy.

May 8 weekly horoscope for Sagittarius

Sagittarius (Nov. 22-Dec. 21) Horoskop tygodniowy na 8 maja 2022

Niebo jest nieograniczone, Strzelcu. Jest jednak coś, czemu musisz się poddać, zanim wyruszysz w tę nową podróż, co idzie w parze z nadchodzącym zaćmieniem Księżyca w Skorpionie. Pierwsza kwadra Księżyca w Lwie 8 maja przyniesie energię i impet do Twojego ekspansywnego dziewiątego domu przygód, systemów wierzeń i osobistej filozofii, a jednocześnie zmierzy się z buntowniczym Uranem. Jeśli logistyka nie będzie miała od razu sensu, nie zniechęcaj się. To wszystko dzieje się w boskim czasie. Ponadto 10 maja Merkury będzie stacjonował w Gemini, co sprawi, że przeszłość wróci do Ciebie i zostanie przeanalizowana przez Twój zaangażowany siódmy dom umów, kompromisów i znaczących osób.

Podmuch z przeszłości? Od teraz do początku czerwca to wszystko jest bardzo możliwe. Chociaż z uwagi na to, że tego samego dnia w Baranie zadebiutuje Twój niebiański władca, Jowisz, istnieje prawdopodobieństwo, że będziesz zbyt pochłonięty twórczą współpracą lub romantycznymi uczuciami do kogoś. Zwłaszcza, że uwodzicielska Wenus również znajduje się w tym obszarze Twojego wykresu. 11 maja, po wejściu Księżyca w Pannę (w Twoim 10 domu kariery, władzy i reputacji), Księżyc utworzy wielki trygon ze Słońcem i Plutonem w retrogradacji. To z kolei pomoże Ci ustabilizować coś długotrwałego w Twoim życiu zawodowym. Z drugiej strony, w związku z retrogradacją Merkurego ważne jest, aby przed podjęciem jakichkolwiek zobowiązań przeczytać to, co jest napisane drobnym drukiem. 12 maja Księżyc wejdzie do Libry i połączy się z Merkurym, co może potencjalnie przynieść jasność co do następnego kroku – ale najpierw przebrnijmy przez nadchodzące zaćmienie Księżyca.

May 8 weekly horoscope for Capricorn

Koziorożec (Dec. 22-Jan. 19) Horoskop tygodniowy na 8 maja 2022

Pytanie nie dotyczy tego, czy wiesz, czego chcesz, Koziorożcu. Jesteś w pełni świadomy tego, czego pragniesz, a tydzień 8 maja rozpocznie się od pierwszej kwadry Księżyca w Leo, przynosząc intensywność i rozmach do twojego ósmego domu intymnych związków, wspólnych zasobów i połączeń bratnich dusz. Coś tu się zdecydowanie szykuje. Księżyc ustawi się również w kwadraturze do buntowniczego Urana przez Twój piąty dom miłości, wywołując napięcie między Twoimi wcześniejszymi zobowiązaniami a pragnieniami serca. W związku z tym, że 11 maja Merkury będzie stacjonował wstecz w Gemini (szósty dom codziennych rytuałów), ważne jest, abyś uważnie zwracał uwagę na szczegóły, ponieważ od teraz do początku czerwca będziemy bardziej podatni na nieporozumienia i nieporozumienia.

W tym samym dniu szczęśliwy Jowisz dołączy do Wenus w Baranie, przynosząc ekspansję i obfitość do Twojego czwartego domu – domu rodzinnego, spraw rodzinnych i najskrytszych uczuć, co jest idealne dla wszystkiego, od upiększania Twojego skromnego domu po planowanie długo oczekiwanych wakacji. Mówiąc o planach, przesunięcie Księżyca do Panny (Twojego dziewiątego domu ekspansji i podróży) 11 maja wywoła wielki ziemski trygon ze Słońcem (w Twoim piątym domu pasji) i Plutonem retrogradującym w Twoim znaku. Twoje serce jest Twoim kompasem, który prowadzi Cię intrygującą ścieżką. Jednak biorąc pod uwagę zbliżające się zaćmienie Księżyca w Skorpionie, warto przypomnieć sobie, że zmiana to jedyna rzecz, która jest stała.

May 8 weekly horoscope for Aquarius

Wodnik (Jan. 20-Feb. 18) Horoskop tygodniowy na 8 maja 2022

Czy jesteś gotów spotkać się z nimi w połowie drogi, Wodniku? Niezależnie od tego, czy chodzi o sprawy osobiste, czy zawodowe, łatwiej jest dać partnerowi słowo, niż to zrobić, zwłaszcza że w tym tygodniu Merkury będzie stacjonował w retrogradacji. Ale to nie wszystko. 8 maja pierwszy kwadrans Księżyca w Lwie przyniesie impet i intensywność do Twojego zaangażowanego siódmego domu umów, kompromisów i znaczących osób, jednocześnie zderzając się z Twoim współczesnym władcą, Uranem. W tym czasie prawdopodobne są emocjonalne wstrząsy, więc zachowaj ostrożność. Ponadto Merkury retrograduje w Gemini – twoim piątym domu romansu, dzieci, projektów pasji i wyrażania siebie – tematy związane z wszystkim, od języka miłości po pragnienia serca, będą musiały zostać przeanalizowane od teraz do początku czerwca.

Z drugiej strony, szczęśliwy Jowisz dołączy do Wenus w Baranie 10 maja, przynosząc obfitość, ekspansję i pomyślne możliwości do Twojego trzeciego domu komunikacji, krótkich podróży i najbliższego otoczenia. Tak więc, pomimo Twojej ultra-intelektualnej natury i niezrównanego uporu, Twoja perspektywa na pewno się rozszerzy na więcej niż jeden sposób. Może to mieć coś wspólnego z jakąś profesjonalną współpracą (zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę nadchodzące zaćmienie Księżyca), ale stabilizujący wielki trygon Ziemi 11 maja pomoże Ci ugruntować Twoje myśli, dzięki czemu będziesz mógł ostatecznie zaangażować się w coś, co przyniesie Ci długoterminowe korzyści. Następnego dnia Księżyc wejdzie w fazę Libra, gdzie zharmonizuje się z retrogradacją Merkurego, więc spodziewaj się, że pojawi się znacząca jasność.

May 8 weekly horoscope for Pisces

Ryby (19 lutego – 20 marca) Horoskop tygodniowy na 8 maja 2022

Uporządkuj swoją codzienną rutynę i zrób więcej miejsca na to, co przynosi Ci radość, Ryby. Tydzień 8 maja rozpocznie się wraz z pierwszym kwadransem Księżyca w uroczystym Lwie, przynosząc jasność i dynamikę w Twoim szóstym domu zdrowia, zadań zawodowych i należytej staranności. Księżyc zderzy się jednak z miłującym wolność Uranem, co spowoduje znaczne tarcie między chaosem panującym w Twoim najbliższym otoczeniu a zachowaniem produktywności w życiu codziennym. Jakby nie było to wystarczającym powodem do zrobienia sobie zasłużonego urlopu, 10 maja Merkury przejdzie również w retrogradację, co zazwyczaj wiąże się z serią nieporozumień – bądź więc ostrożny w swoich komentarzach i zobowiązaniach. Tego samego dnia, po mistycznej podróży przez Twój znak, Twój tradycyjny władca, Jowisz, oficjalnie zadebiutuje w Baranie i Twoim poszukującym stabilności drugim domu komfortu, finansów i systemu wartości.

Pamiętaj, że poszukująca przyjemności Wenus również olśniewa w tym obszarze Twojego wykresu, co oznacza, że dwie życiodajne planety błogosławią Cię obfitością i dobrobytem. Ka-ching! 11 maja, kiedy Księżyc przesunie się do Panny i Twojego sektora związków, wywoła wielki trygon Ziemi ze Słońcem i retrogradującym Plutonem, co z kolei przyniesie możliwość ustabilizowania lub umocnienia znaczącego partnerstwa, czy to osobistego czy zawodowego. Mimo że Merkury stacjonuje w retrogradacji (nie wspominając o zbliżającym się zaćmieniu Księżyca), najlepiej będzie, jeśli zachowasz otwarte opcje, nawet jeśli jest to tylko na razie. Możesz spodziewać się jasności po wejściu Księżyca w Librę 12 maja, ponieważ w tym czasie będzie on jednocześnie w opozycji do Jowisza i Wenus. Nie wyciągaj pochopnych wniosków, miej otwarty umysł i zachowaj spokój.

Image Source: Getty / Shutterstock / Unsplash / POPSUGAR

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button