Show Biznes

I Get Why the Internet Is Obsessed With This $89 Carry-On From Walmart

Hot take: bagaż może sprawić, że lub złamać twoje wakacje (cue mnie ciągnąc walizkę z uszkodzonym kołem przez lotnisko JFK circa 2017). Jako ktoś, kto doświadczył trochę kiepskiego bagażu w moim życiu, uczyniłem to moją misją w ciągu ostatnich kilku lat, aby wyrównać moje opcje. Jestem wielkim fanem marki Shay Mitchell, Beis, i superfunkcjonalnych (i ultra miękkich!) projektów Dagne Dover. Ale ostatnio natknąłem się na inną opcję, którą wiedziałem, że muszę przetestować: IFly Hardside Luggage Fibertech 20-Inch Carry-On Luggage (89 USD) z Walmart. Z prawie idealną pięciogwiazdkową oceną od prawie 23 000 kupujących, musiałem sprawdzić o co tyle szumu. Moje szczere przemyślenia, przed nami.

Co mi się podoba w tej walizce

Moje pierwsze spostrzeżenie? Jest lekki. Szokująco lekki – zmieniacz gry dla ludzi takich jak ja, którzy niebezpiecznie zbliżają się do tych strasznych opłat za nadwagę. Kiedy dotarł, objechałem go dookoła mojego mieszkania, aby poczuć jego podwójne koła, które, według słów marki, „zapewniają nawigację 360 stopni” Innymi słowy, toczy się jak marzenie i może nadążyć z szybkimi zwrotami, gdy maniakalnie pędzisz przez lotnisko.

Jeśli chodzi o wnętrze, jest ono równie funkcjonalne jak droższe torby, które wypróbowałem. Kiedy go otworzyłem, byłem zaskoczony widząc, że cała podszewka jest szkarłatnoczerwona, co nadało jej luksusowy charakter. Szybko zauważyłem też dużą i małą przegródkę z siatki na zamek błyskawiczny, a także paski do wiązania, które utrzymują ubrania na miejscu. A jeśli okaże się, że jest *bardzopełna (np. do tego stopnia, że trudno ją zamknąć), można wykorzystać zamek błyskawiczny, aby dodać dwa cale przestrzeni do pakowania.

Wewnętrzna podszewka torby otwiera się nawet z obu stron, tworząc całkowicie drugą komorę, widoczną poniżej:


Co jest warte uwagi

Wybrałem 20-calowe nosidełko, ale są też inne rozmiary. Istnieje 24-calowy (99 USD) i 28-calowy (109 USD), a także dwuczęściowy zestaw i trzyczęściowy zestaw, jeśli szukasz pełnej kolekcji. Warto również zauważyć, że jest tak wiele kolorów do wyboru. Mnie początkowo pociągał piękny kolor „Champagne”, ale był wyprzedany, więc zdecydowałam się na najbardziej ponadczasowy odcień ze wszystkich: czarny.

Podczas gdy ta torba ma przytłaczającą ilość pięciogwiazdkowych ocen, ma też sporo niższych – wiele z nich mówi, że jest podatna na zadrapania lub wgniecenia. Nie mogę powiedzieć, że jeszcze tego doświadczyłem i nie jestem do końca przekonany, że tak się stanie, ponieważ częściej będę wnosił go do samolotu niż sprawdzał. Jeśli masz oko na jedną z większych wersji, może to być ważny czynnik do rozważenia.

Dla kogo najlepsza jest ta torba?

Ten bagaż podręczny jest najlepszy dla tych, którzy szukają niedrogiego, eleganckiego projektu z przemyślanymi funkcjami, które ułatwiają podróżowanie, a tym samym czynią je przyjemniejszym.

  • 20-calowe nosidełko jest dostępne w 21 kolorach.
  • Wymiary 20-calowego bagażu podręcznego to 20 x 14 x 10 cali z możliwością poszerzenia o dwa cale.
  • 20-calowy bagaż podręczny waży 6,8 funta (3,08 kilograma).

Rating:

Image Source: POPSUGAR Photography / Marisa Petrarca

iFLY Hardside Luggage Fibertech 20 Inch Carry-on Luggage

Kup teraz

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button