Show Biznes

„I Just Want to Do a Good Job”: Hannah Dodd opowiada o dołączeniu do „Bridgerton”

Hannah Dodd zastąpi Ruby Stokes w nadchodzącym trzecim sezonie „Bridgerton”, wchodząc w buty Franceski, trzeciej najmłodszej członkini rodziny Bridgerton. W wywiadzie z TVLine z 30 lipca, aktorka podzieliła się kilkoma swoimi przemyśleniami na temat przyjęcia roli. „Jestem bardzo podekscytowana,” powiedziała Dodd. „Wszyscy byli tacy uroczy. Chcę po prostu dobrze wykonać swoją pracę”, powiedziała dodając, że przeczytała sześć z ośmioksiąg serii „Brigerton” Julii Quinn, zaczynając od Franceski. W serii książka Franceski nosi tytuł „When He Was Wicked.”

„Nie wiedziałam, w co się wpakowałam, ale musiałam to przeczytać jak najszybciej”, powiedziała. „To tak piękna książka, a ona sama jest tak piękną postacią. Nie mogę naprawdę uwierzyć, że dostanę możliwość zagrania jej. Wiem też, co czują o niej ludzie, więc postaram się zrobić wszystko, co w mojej mocy”

Zanim Dodd będzie miała okazję wystąpić w swoim własnym sezonie, pojawi się w trzecim sezonie, który kręci się wokół postaci Nicoli Coughlan, Penelope. W wywiadzie Dodd dodała, że „naprawdę podobała jej się historia Colina i Penelopy” i „naprawdę nie może się doczekać, aby zobaczyć jak to się rozwinie w naszej wersji.”

Pinning down ich Francesca była wyzwaniem dla zespołu „Bridgerton”. Stokes, oryginalna Francesca, pojawiła się na ekranie w tej roli tylko kilka razy, ale odchodzi z serialu, by wystąpić w serialu Netflixa „Lockwood & Co.” „Kocham Francescę, ale straciliśmy ją w połowie drugiego sezonu” – powiedział twórca i showrunner „Bridgerton” Chris Van Dusen w marcu TVLine o odejściu Stokes. „Po wyczerpaniu wszystkich innych opcji, niestety musiała wyjść z powodów niezależnych od nas” Przekształcenie Franceski sygnalizuje, że jej postać będzie miała, miejmy nadzieję, więcej czasu ekranowego w nadchodzących sezonach.

Z Francescą, Dodd z pewnością ma interesującą postać do zagłębienia się, zwłaszcza jeśli będzie mogła wystąpić w swoim własnym sezonie. Francesca jest „trochę tajemnicą w jej gadatliwej, ekstrawertycznej rodzinie”, czytamy w opisie wydanym przez serial. „Pomimo swojej powściągliwej natury, udaje się jej dogadać, gdy chodzi o sprawy społeczne, obwarowane suchym dowcipem i pragmatyzmem, które wprawiają w zakłopotanie i przyciągają uwagę, gdy najmniej tego pragnie Dodd, która wcieli się w rolę, również jest względną tajemnicą – przynajmniej na razie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o niej więcej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button