Show Biznes

I’m Pretty Sure Comic-Con’s Severance Experience Revealed Season 2 Details

preview for Severance - Official Trailer (Apple TV)

What’s good, fellow innies? (Albo outies, w zależności od tego, kiedy was złapię.) Jeśli nie słyszeliście, Esquire trolluje po San Diego Comic-Con w tym tygodniu, pracując bardzo, bardzo ciężko, pompując istotne kawałki dziennikarstwa magazynowego. Po drodze zatrzymałem się w Apple TV+’s Severance activation, które, I shit you not, odtwarza zadziwiającą część biur Lumona. W tym doświadczeniu – które ma być twoim pierwszym dniem w Lumon – poruszasz się przez takie miejsca jak sala zarządu, dział rafinacji makrodanych, a nawet pokój kontrolny, jeśli czujesz się niebezpiecznie. Aktorzy krążą po całym obiekcie, trollując cię jak diabli. Jeden z nich powiedział mi, że mam na imię Tobias! Mogę je zachować.

Jedną rzeczą, którą zauważyłem chodząc po IRL Lumon, jest to, że było sporo szczegółów, które podejrzewałem, że są nowe. Teraz, to jest to co zauważyłem i/lub usłyszałem, że myślę jest świeże do tajemniczego Severance kanonu, który możesz dostać kopa z. Oczywiście, to wszystko może być spisane poza, wiesz, rzeczywistym show w Season Two. Ale biorąc pod uwagę ilość szczegółów w doświadczeniu – dostaniesz poczucie tego poniżej – wątpię w to. Zaczynamy.

Lunchtime: W kolejce do doświadczenia, Apple TV+ miało te małe stojaki na telewizory rozrzucone po całym pomieszczeniu. Pomiędzy ekranami z logo Lumon i cytatami Kier, zauważyłem jeden zabawny fakt: ekran czytał małą kartę, która mówiła, że outies wybierają, co ich innies jedzą na lunch. Najwyraźniej musi to wykluczać solidny wybór rodzynek i precli z automatu do sprzedaży doświadczeń. Kto to wiedział!

Wiadomość od Pana Milchicka: Oto jak wyjątkowe było to wydarzenie – organizatorzy w jakiś sposób zdołali nakłonić Tramella Tillmana, który gra Pana Milchicka w Severance, do nakręcenia specjalnej, powitalnej dla uczestników imprezy wiadomości wideo. Nie ma tu nic szczególnie nowego, ale jest to ogromna wskazówka, że Severance zespół kreatywny prawdopodobnie miał rękę w aktywacji.

There’s Might Be a Newsletter: Teraz, szczerze nie pamiętam, czy Severance odnotowuje szeroko rozprowadzany newsletter Lumonu. Ale kiedy byliśmy na wystawie „Creepy smile”, jeden z aktorów wymądrzał się, że przeczytał w biuletynie żart o tym, co Kier je na śniadanie. Czy to oznacza, że pracownicy Lumon mają jakąś formę poczty elektronicznej lub wewnętrznych wiadomości?

Pokój fabryczny: Drzwi do niego były zamknięte, ale jeden z aktorów opisał pokój fabryczny – gdzie widzimy Burta i Irvinga romansujących ze sobą – jako atut za ponadprzeciętną wydajność pracy. Czy to oznacza, że większość przypadkowych miejsc na korytarzu to różne kompensacyjne doświadczenia dla pracowników Lumon? Może kozi pokój to coś, co powinno ci się spodobać?

Kilka nowych afirmacji z pokoju odnowy biologicznej, specjalnie dla ciebie: Tak, to też odtworzyli. „Twoja siostra zna się na cenach antyków” „Twoja koleżanka zna różnicę między twoim a twoim.” To moje nowe ulubione.

Ta zawartość jest importowana z OpenWeb. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Advertisement – Continue Reading Below

Advertisement – Continue Reading Below

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button