Show Biznes

Issa Rae’s Rap Sh!t Is Going To Be The Hottest Show This Summer

Najnowsze przedsięwzięcie telewizyjne Issy Rae jest już na wyciągnięcie ręki. Niecały rok po tym, jak jej ostatni projekt, Insecure, zakończył swój piąty i ostatni sezon, nowy program, Rap Sh!t jest tutaj, aby zająć centralne miejsce.

Według Rae w nowym zwiastunie, Rap Sh!t jest „następnym dużym, obowiązkowym, zabawnym show tego lata” Osadzone w Miami, show będzie śledzić come-up dwóch zrażonych przyjaciół z liceum, którzy ponownie łączą się i decydują się założyć grupę rapową razem. Nowy serial stworzony przez Issę Rae dla HBO Max będzie miał Syreetę Singleton Insecure jako showrunnera i scenarzystę, a także będzie produkowany przez Yung Miami i JT z The City Girls – które również są żeńskim duetem rapowym z Miami, tak jak główne bohaterki serialu.

Pierwsze dwa z ośmiu odcinków serialu zadebiutują w czwartek, 21 lipca. Oto wszystko, co wiemy o Rap Sh!t do tej pory, w tym jak oglądać.

O czym jest Rap Sh!t ?

Jak wspomniano powyżej, serial będzie śledził losy dwóch zrażonych do siebie przyjaciółek z liceum, Shawny i Mii, które ponownie się łączą i zakładają grupę rapową. Shawna jest kierownikiem hotelu w dzień i walczy aspirujący raper w nocy, podczas gdy Mia jest makijażysta i samotna matka, która pracuje kilka miejsc pracy w celu opieki i zapewnienia dla jej czteroletniej córki. Choć kiedyś były sobie bardzo bliskie, w ostatnich latach ich życie przybrało zupełnie inny obrót, co ostatecznie doprowadziło do ich rozejścia się.

Rozmawiając z Harper’s Bazaar, prowadząca program Aida Osman otworzyła się na temat tego, o czym chciała, aby widzowie wyszli z seansu myśląc. „Znalezienie sposobu na zarobienie pieniędzy i odniesienie sukcesu oraz przekształcenie siebie w markę to coś, z czym boryka się obecnie wiele młodych czarnych kobiet. Wszystkie kobiety, tak naprawdę! Uczenie się, jak być biznesem, zwłaszcza jeśli jesteś młodym kreatywnym, jest czymś, co przychodzi teraz z pracą” – powiedział Osman. „Nie chodzi już tylko o sztukę. Chodzi też o aspekt komercyjny. Jak możesz się sprzedać? Jak sprawić, by ludzie słuchali twojej muzyki? Jak sprawić, by ludzie cieszyli się twoją sztuką? I co to dla ciebie znaczy? To jest o walce, ale o sukcesie poprzez tę walkę, i byciu w stanie na nowo zdefiniować szczęście, kiedy już je zdobędziesz.”

Kto wystąpi w Rap Sh!t?

W przeciwieństwie do Insecure, Rae nie będzie twarzą Rap Sh!t. Zamiast tego dwoma głównymi bohaterami serialu będą Osman i KaMillion. Komik, producent i pisarz Osman, który jest najbardziej znany z pracy nad Betty, Big Mouth, i Group Therapy, przyjmie rolę Shawna. W międzyczasie prawdziwy raper, zdobywca nagrody Grammy, autor tekstów i gwiazda Love and Hip Hop: Miami KaMillion zagra Mię.

W obsadzie znajdą się również Jonica „Blue” Booth, najlepiej znana z występów w Bad Girls Club , komik Jaboukie Young-White, Devon Terrell i inni.

Za kulisami, wydaje się, że możemy być ustawieni, aby zobaczyć pewien Insecure alum zająć fotel reżysera. W listopadzie 2021 roku, Jay Ellis, który grał Lawrence’a w byłym hicie Rae, opublikował na Twitterze kopię scenariusza z napisem „Director sh!t” Tweet został retweetowany przez Rae i wydaje się, że dotyczy odcinka o tytule, który wciąż był „TBD.”

To nie będzie pierwsze reżyserskie przedsięwzięcie Ellisa. Top Gun: Maverick gwiazda wcześniej wyreżyserowała Insecure odcinek „Lowkey trippin'” z 4 sezonu serialu.

Kiedy Rap Sh!t ma premierę?

No to teraz najważniejsze pytanie: kiedy właściwie możemy to oglądać? Nominowany do Złotego Globu serial po raz pierwszy został zapowiedziany w lutym ubiegłego roku, zanim jeszcze ruszył ostatni sezon Insecure, a teraz jest wreszcie gotowy, by trafić na nasze ekrany.

Premiera serialu odbędzie się 21 lipca na HBO Max. Pierwsze dwa odcinki będą dostępne od razu, a kolejne sześć epizodów będzie ukazywać się co tydzień. Sprawdźcie pełny zwiastun poniżej.

Ta zawartość jest importowana z OpenWeb. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button