Show Biznes

J Lo mówi, że chciała opuścić Hollywood po żartach na temat jej zielonej sukienki od Versace

Dokument „Halftime” Jennifer Lopez właśnie spadł na Netflix, oferując ekskluzywne spojrzenie na życie supergwiazdy w szczególnie pracowitym czasie. Film skupia się głównie na tym, jak przygotowywała się do poprowadzenia halftime show podczas Super Bowl w 2020 roku w miesiącach następujących po premierze jej hitowego filmu „Hustlers” Nazwała wydarzenie NFL „niesamowitą okazją, aby pokazać światu, kim jestem” Do występu Lopez założyła kilka niestandardowych strojów Versace, w tym, przede wszystkim, przezroczyste body z odblaskowymi srebrnymi haftami, które wyściełały jej nogi i tworzyły top z halter-neck.

Wchodząc za kulisy próby, Lopez wita widzów w swoim wewnętrznym świecie, dzieląc się swoimi przemyśleniami na temat ikonicznej sukni Versace o tematyce dżungli, którą założyła na Grammy 2000. Zdradza, że wybrała ją w ostatniej chwili, wbrew ludziom, którzy mówili jej, że nie da rady jej ściągnąć. Zielona suknia J Lo od Versace była natychmiastowo ikonicznym momentem czerwonego dywanu – tak bardzo, że w zasadzie doprowadziła do powstania Google Images.

Ale przy całym uznaniu, jakie towarzyszyło tej stylizacji, Lopez była również obiektem negatywnych komentarzy. Projekt bez rękawów zawierał dekolt w szpic, otwarte plecy i spódnicę maxi, którą trzymała otwartą, aby ujawnić jej olśniewające majtki. Dokument pokazuje serię klipów zawierających żarty na temat jej ciała. „Kiedy zaczęłam pracować, ideał piękna był bardzo szczupły: blondynka, wysoka, bez większych krągłości” – mówi Lopez. „Dorastałam wokół kobiet z krągłościami, więc nie było to nic, czego kiedykolwiek się wstydziłam. To było trudne, kiedy myślisz, że ludzie myślą, że jesteś żartem, jakbyś był puentą” Gwiazda ujawnia, że kpiny prawie skłoniły ją do odejścia z Hollywood. Ostatecznie jednak Lopez powrócił do niesławnego wyglądu i nosił iterację zielonej sukienki bez rękawów, aby zamknąć pokaz Versace podczas Milan Fashion Week w 2019 roku. Sukienka zainspirowała również kilka celebrytów do noszenia dokładnie tej samej sukienki na różne okazje. Przewiń dalej, aby zobaczyć więcej strojów Lopez w jej nowym dokumencie „Halftime”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button