Show Biznes

Jack Harlow wypuścił oficjalny posiłek KFC, a my jesteśmy zakochani w opakowaniu

Dwa najlepsze towary eksportowe Kentucky łączą siły, aby – co jeszcze? – pysznie wyglądający posiłek ze smażonego kurczaka. Tak jest: Jack Harlow wypuszcza swój własny posiłek Kentucky Fried Chicken combo w popularnej sieci fast-foodów, w komplecie z limitowanym opakowaniem (z twarzą Harlowa na boku kubka z napojem, oczywiście) i małym plakatem rapera w stylu KFC. Posiłek będzie dostępny od 6 czerwca w całym kraju.

„Kiedy KFC poprosiło mnie o stworzenie własnego posiłku, wiedziałem, że nie może to być byle jaki posiłek” – powiedział Harlow w komunikacie prasowym KFC ogłaszającym kolaborację. Harlow spędził czas w siedzibie KFC w Louisville, KY, próbując całego menu sieci (tak, jestem zazdrosny), zanim dokonał wyboru, i mówi, że posiłek łączy jego „ulubione z dzieciństwa” z nową kanapką. Więc, przejdźmy do (finger-lickin’) dobrych rzeczy. (Obiecuję, że to ostatni raz, kiedy używam tego zwrotu) Oto, co zjesz, jeśli zamówisz Jack Harlow Meal z KFC:

  • KFC Spicy Chicken Sandwich
  • Mac & Cheese
  • Secret Recipe Fries
  • Ranczo
  • Lemonade

Harlow i KFC będą również upuszczać linię cobranded merch dostępny do wyczerpania zapasów.

Harlow ogłosił współpracę na Instagramie i zamieścił nową reklamę reklamującą ją, pisząc, że „zawsze marzył o byciu największym artystą, który pochodzi z Kentucky. Teraz łączę siły z @KFC, największą marką, która pochodzi z Kentucky. Przez następny rok zrobimy razem kilka dużych rzeczy” Nie mówi tylko o kolabie posiłkowym: w tym samym poście Harlow ogłosił, że on i KFC „będą przekazywać $250k do @americanredcross w ramach wsparcia wysiłków pomocowych” po śmiertelnych tornadach w Kentucky w grudniu 2021 roku.

Jeśli jesteś fanem Harlowa i/lub KFC, miej oko – to potężne partnerstwo ma trwać cały rok, więc zobaczymy, co jeszcze zostanie ugotowane w Kentucky.

Image Source: KFC

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button