Show Biznes

Jada Pinkett-Smith w końcu odniosła się do incydentu związanego z Oscarami

Jeśli zastanawiacie się, czy jest jakiś sposób, żebyśmy jako kolektyw mogli nadal mówić o The Slap, to powiem wam, że tak, jest. Jeśli nie wiesz, o czym mówimy, to albo właśnie obudziłeś się z wieloletniej śpiączki, albo żyłeś pod kamieniem. Zasadniczo Will Smith spoliczkował Chrisa Rocka podczas rozdania Oscarów 2022 w marcu, w odpowiedzi na żart Rocka na temat żony Smitha, Jady Pinkett Smith. Teraz sama Jada wypowiedziała się na ten temat w swoim programie Red Table Talk.

Pinkett Smith już wcześniej odniosła się do tego incydentu w swoim programie, dzieląc się wiadomością przed jednym z kwietniowych odcinków, w której po prostu przyznała się do tego, co się stało i obiecała, że zajmie się tym innym razem.

„Biorąc pod uwagę wszystko, co wydarzyło się w ciągu ostatnich kilku tygodni, rodzina Smithów koncentruje się na głębokim uzdrowieniu” – czytamy w wiadomości. „Niektórymi odkryciami dotyczącymi naszego uzdrowienia podzielimy się przy stole, kiedy przyjdzie na to czas.”

Cóż, nadszedł ten czas. W nowym odcinku poświęconym łysieniu, dolegliwości, na którą cierpi Jada, aktorka i gospodarz talk-show poruszyli temat sytuacji związanej z Oscarami w sposób o wiele bardziej szczegółowy. Niesławny policzek był odpowiedzią na żart Rocka na temat braku włosów u Jady, który nazwał ją G.I. Jane z filmu, w którym Demi Moore ma ogoloną głowę.

„To jest naprawdę ważna rozmowa przy czerwonym stole na temat łysienia. Biorąc pod uwagę to, przez co sama przeszłam i co wydarzyło się na rozdaniu Oscarów, tysiące osób zwróciło się do mnie ze swoimi historiami” – powiedziała podczas odcinka. „Wykorzystuję ten moment, aby dać naszej łysiejącej rodzinie możliwość opowiedzenia o tym, jak to jest mieć tę chorobę i poinformować ludzi o tym, czym właściwie jest łysienie.”

W związku z tym zrozumiałe jest, że to właśnie wtedy Jada zdecydowała się otworzyć na temat tej sytuacji. Jej odpowiedź: ma nadzieję na uzdrowienie i pojednanie.

„W związku z nocą oscarową mam nadzieję, że ci dwaj inteligentni, zdolni mężczyźni będą mieli okazję się wyleczyć, porozmawiać o tym i pogodzić się” – powiedziała – „Ze względu na stan dzisiejszego świata potrzebujemy ich obu. A my wszyscy potrzebujemy siebie nawzajem bardziej niż kiedykolwiek”

Po tym incydencie Will spotkał się z wieloma reperkusjami w jego następstwie. W odpowiedzi na całą sytuację Smith oficjalnie zrezygnował z członkostwa w Akademii Filmowej. Później, podczas przesłuchania przez Akademię, aktor otrzymał dziesięcioletni zakaz udziału w przyszłych imprezach oscarowych, który rozpoczął się 8 kwietnia 2022 roku. Następny raz Will będzie mógł wziąć udział w gali rozdania Oscarów w 2032 roku lub po tej dacie. W związku z tym, co wydarzyło się podczas rozdania nagród, aktor musiał również wstrzymać prace nad swoimi nadchodzącymi filmami. Podczas swojego talk-show Jada nie poruszyła żadnego z tych tematów, ale zostawiła nam wiadomość o tym, jak Will sobie radzi.

„Will i ja nadal robimy to, co robiliśmy przez ostatnie 28 lat, a mianowicie nadal wspólnie odkrywamy tę rzecz zwaną życiem” – powiedziała.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button