Show Biznes

Jak Kim Kardashian i Pete Davidson przeszli od gwiazd „SNL” do kochanków przed rozstaniem

Odkąd Kim Kardashian i Pete Davidson zostali połączeni z powrotem w październiku 2021 roku, ta dwójka wzięła internet przez burzę – nawet z zakończeniem ich romansu. Związek między Kardashianem i Davidsonem zdecydowanie pozostawił niektórych drapiących się po głowie na początku, ale dwa szybko stały się jedną z najbardziej rozmownych par celebrytów. Niestety, to podobno dobiegło końca w sierpniu, kiedy wiele punktów sprzedaży potwierdziło ich rozstanie z powodu wymagających harmonogramów i próbowania, aby romans na odległość działał.

W przeszłości komik „Saturday Night Live” był związany z Arianą Grande, Kate Beckinsale i Margaret Qualley, podczas gdy Kardashian jest najbardziej znana ze swojego małżeństwa z Kanye Westem.

Nieprawdopodobny romans pary pojawił się kilka miesięcy po tym, jak Kardashian złożyła wniosek o rozwód z Westem w lutym 2021 roku. Podczas gdy Kardashian i Davidson prawdopodobnie pochodzą z różnych światów, ich połączenie było pozornie silne, a dwaj żyli swoim najlepszym życiem jako para przez dziewięć miesięcy (mimo że Kardashian tylko sprawił, że rzeczy Instagram oficjalne w marcu). Od ich pocałunku na ekranie w „SNL” do wołowiny z Westem, oto kompletna oś czasu Kardashian i Davidson oficjalnie krótkotrwałego związku.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button