Show Biznes

Jak oglądać 2. sezon serialu ” Only Murders in the Building” na Hulu

Wasze ulubione trio z Arconii powraca tego lata i tym razem przyprowadza przyjaciół. Sezon 2 Hulu’s murder mystery hit Only Murders in the Building premiery 28 czerwca, a Mabel (Selena Gomez), Oliver (Martin Short), i Charles (Steve Martin) odebrać prawo gdzie zostawili off-na miejscu zbrodni. Z Arconia Board President Bunny Folger martwy w mieszkaniu Mabel (i Mabel strasznie podejrzanie pokryte jej krwi), jest zupełnie nowa tajemnica dla trio podcasting dostać się do dna tego sezonu. A wraz z nową tajemnicą pojawia się nowy zestaw postaci – niektóre z nich możecie rozpoznać. Oto wszyscy nowi i powracający, którzy dołączą w tym sezonie, a także jak i kiedy można oglądać hit Hulu.

W 2. sezonie Tylko morderstwa w budynku powrócą m.in. Tina Fey jako podcasterka true crime Cinda Canning, Michael Cyril Creighton jako kochający koty Howard Morris, Jackie Hoffman jako mieszkanka Arconii Uma Heller. W sezonie 2 pojawią się również Amy Schumer, Cara Delevingne, która zagra lokalną artystkę zainteresowaną Mabel, a także Shirley MacLaine, która zagra matkę Bunny Folger, Leonorę. Steve Martin ujawnił również poprzez zdjęcie zamieszczone na Twitterze, że Andrea Martin i Zoe Colletti również dołączą do obsady w 2 sezonie. Będziemy aktualizować ten post o dodatki do obsady w miarę jak sezon będzie nabierał kształtów.

only murders in the building    “framed”   episode 202    a memorial for bunny folger provides an opportunity for our trio to question their neighbors, while they also try to get rid of a very implicating piece of evidence  one of bunny’s relatives makes a surprising appearance and if you thought bunny was a force, get ready… oliver martin short and amy schumer as herself, shown photo by barbara nitkehulu
Amy Schumer dołącza do obsady w tym sezonie, mając nadzieję na adaptację tytułowego podcastu w serial telewizyjny. (Bardzo meta, wiemy.)

Barbara Nitke

Co do tego jak oglądać: Odcinki 1 i 2 Only Murders lądują na Hulu 28 czerwca o 3 rano EST. W sezonie 2 jest dziesięć odcinków, a nowe odcinki będą pojawiać się w kolejne wtorki przez osiem tygodni w okresie letnim. Finał rozpocznie się we wtorek, 23 sierpnia o 3 rano EST.

Oglądaj na Hulu

Do tego czasu, koledzy Arconiacy, bez odbioru.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button