Show Biznes

Jak oglądać film Top Gun: Maverick zgodnie z intencjami Toma Cruise’a

Pamiętacie, jak Marvel zrezygnował z kinowej premiery Czarnej Wdowy, wrzucając długo oczekiwany solowy film o superbohaterce Scarlett Johansson do Disney+? A ScarJo złożyła pozew sądowy w związku z całą sprawą?

Najwyraźniej jednym z aktorów, który na to nie pozwolił, był Tom Cruise. Top Gun: Maverick-, sequel kultowego filmu Cruise’a z 1986 roku, Top Gun– wszedł na ekrany kin 24 maja. Jeśli zastanawialiście się, czy istnieje jakakolwiek szansa na obejrzenie tego filmu poza kinem tego lata, pozwólcie Cruise’owi rozwiać tę myśl już teraz. W zeszłym tygodniu, w Cannes, podczas spotkania z Cruise’em, zapytano go, czy Top Gun: Maverick w czasie pandemii koronawirusa. „Nie odważyliby się” – odpowiedział. „To się nigdy nie stanie. To się nigdy nie wydarzy. Nigdy. To się nie stanie” Powiedz nam, co naprawdę czujesz, Tom!

Cruise, nawiasem mówiąc, nie skończył na tym, poetycko wypowiadając się o… nie jesteśmy pewni. życiu, jak sądzimy. „Spójrzcie na nas wszystkich razem”, powiedział do publiczności. „Wszyscy jesteśmy zjednoczeni. Mówimy różnymi językami, reprezentujemy różne kultury, mamy różne pomysły na sztukę, kino czy opowiadanie historii, ale łączy nas to, że możemy się spotkać jako wspólnota i dzielić się wspólnym doświadczeniem… Robię moje filmy dla publiczności, ponieważ sam jestem przede wszystkim publicznością.”

Tom Cruise: człowiek, aktor, publiczność. A więc tak to wygląda. Jeśli chcesz się cholernie dobrze bawić oglądając Top: Gun Maverick, będziesz musiał to zrobić w lokalnym kinie. Zazwyczaj Paramount debiutuje w swoim serwisie streamingowym 45 dni po premierze kinowej, co oznacza, że film pojawi się na Paramount+ w połowie lipca. Ale biorąc pod uwagę sposób, w jaki Cruise mówi, Top Gun: Maverick może być grany w kinach w nieskończoność. Nie żebyśmy się na to skarżyli.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button