PytaniaShow Biznes

Jak sprawdzić szanse na automacie do gry – GdanskTown.pl

Jak sprawdzić szanse na automacie do gry

Automaty do gry zostały pierwotnie umieszczone w kasynach jako metoda zapewnienia rozproszenia uwagi przypadkowych graczy. Automaty nie wymagają umiejętności ani wiedzy w taki sam sposób jak gry stołowe i nie wymagają dużych kwot pieniędzy, aby postawić zakład. Ten „eksperyment” okazał się wielkim sukcesem, a automaty do gry przyczyniają się obecnie do ponad 60% rocznych zysków kasyn.

Jakie są szanse automatu do gry?

Kursy pojedynczego automatu do gry zależą od ustawienia wirtualnego bębna. Każdy stop na fizycznym bębnie może odpowiadać wielu stopom na wirtualnych bębnach. Każdy przystanek odpowiada kilku różnym przystankom wirtualnym, a te liczby określają szanse zatrzymania się bębna na konkretnym symbolu lub kombinacji symboli.

W przypadku typowo ważonego automatu, symbol najwyższego jackpota na każdym bębnie będzie odpowiadał tylko jednemu wirtualnemu przystankowi, co daje największą wypłatę przy najniższych szansach. Tak więc, szansa na trafienie wysokiej wygranej na tradycyjnym automacie do gry wynosi 1 na 64 dla każdego bębna. Jeśli maszyna ma trzy bębny, Twoje szanse wynoszą 1 na 643 lub 1 na 262, 144. W przeciwieństwie do tego, obrazy z małymi jackpotami, które mają małe kwoty wypłat, będą miały więcej wirtualnych przystanków, a zatem wyższe szanse.

Payback Percentage

Fizyczne maszyny działają na zasadzie payback percentage. Jest to procent pieniędzy włożonych do maszyny, które są zwracane graczowi. Jest to czasami nazywane wskaźnikiem zwrotu do gracza.

Większość automatów do gry ma procent paybacku pomiędzy 90-96%. Dla kasyna na prawdziwe pieniądze oznacza to, że zachowają one około 10% zakładów postawionych w grze slotowej. Reszta zostanie zwrócona graczom w czasie, czy to w postaci małych czy dużych jackpotów.

Komputer na automacie, lub programowanie w przypadku gry online, ma wbudowane kursy. W większości przypadków kasyno nie może zmienić kursów gry bez wymiany chipa komputerowego, pomimo doniesień, że kasyna „dokręcają” maszyny. Algorytmy automatów są podobne do tych w grach wideo, szczególnie jeśli chodzi o wersje online. Algorytmy te są skomplikowanymi programowymi wersjami sztucznej inteligencji. Wielu twierdzi, że ta technologia czyni gry slotowe jeszcze bardziej sprawiedliwymi.

Gaming Reports

Najbardziej wiarygodnym sposobem na znalezienie danych dotyczących procentu payback na automatach do gry jest zajrzenie do raportów hazardowych dla twojej jurysdykcji. Te zapisy zawierają najbardziej wiarygodne dane na temat tego, czego można oczekiwać od różnych kasyn i różnych gier. Czasami podają one bezpośrednio procenty payback, jak również średnie wygrane z różnych nominałów zakładów.

Na przykład automaty do gry za grosze w Nevadzie mają średni procent paybacku na poziomie 90,17%, podczas gdy wypłata z ćwierćdolarówek wynosi 93,06%.

Other Sources

Uruchom wyszukiwanie poszczególnych gier

Jeśli masz na myśli konkretną grę slotową, często możesz znaleźć jej szanse poprzez wyszukiwanie w Google.

Sprawdź ekran pomocy gry online w sloty

Większość kasyn online podaje kursy bezpośrednio na ekranie informacyjnym każdej gry. Przewijanie ekranów pomocy dla gry często dostarczy Ci procent payback.

Related Articles

Back to top button