Show Biznes

Jak wykonać test osobowości kolorystycznej, który jest na całym TikTok?

Podczas gdy wiele osób zagłębia się w głębię swojej osobowości poprzez znaki zodiaku i wykresy urodzeniowe, czy wiesz, że możesz również dowiedzieć się wiele o tym, kim jesteś za pomocą koloru? Jednym z trendów, który opanował TikTok, jest kolorowy test osobowości Ktestone, który zasadniczo mówi, że każdy człowiek jest kombinacją czterech kolorów. Oprócz dopasowania do estetyki kolorów, takich jak „głębia oceanu” czy „navy fiony”, test osobowości zapewnia szczegółową analizę cech charakteru użytkownika. Niektórym kolorom towarzyszą poetyckie opisy w stylu „im głębiej dzielisz się ze mną swoimi uczuciami, tym bliżej mnie poznasz”, inne są przezabawnie bezwzględne. (Na przykład kolor „sprout” reprezentuje „leniwego perfekcjonistę”, który „lubi siedzieć w domu”)

Chociaż wyniki wydają się równie arbitralne jak trend How Bad Is Your Spotify?, test osobowości kolorów nie jest botem, który daje losowe wyniki. Jest on oparty na systemie profilowania osobowości True Colors, stworzonym przez Dona Lowry’ego w 1978 roku. Zgodnie z teorią temperamentu osobowości, w teście zadaje się 12 pytań mierzących poziom niebieskiego, pomarańczowego, zielonego i złotego, aby stworzyć unikalną kombinację kolorów. Dwa dominujące kolory reprezentują istotę Twojej osobowości: osobowość zielona to niezależni myśliciele, osobowość złota to pragmatyczni planiści, osobowość pomarańczowa jest zorientowana na działanie, a osobowość niebieska jest zorientowana na ludzi. Co ciekawe, jeśli sprawdzisz na końcu adresu URL powiązanego z Twoim wynikiem, możesz również zobaczyć cztery litery (takie jak ESFP lub INTJ), które wydają się wiązać Twój wynik testu osobowości Ktestone z jednym z 16 możliwych wyników popularnego testu osobowości Meyers-Briggs.

Gdzie więc można wykonać test osobowości Ktestone i jak określa się osobowość kolorystyczną? Jeśli jesteś taki jak ja i bez powodzenia skierowałeś się prosto do sekcji komentarzy TikTok, mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Jak wykonać Test Osobowości Kolorystycznej z TikTok

Możesz wykonać test osobowości kolorów na ktestone.com (koreańska strona z quizami), gdzie zostaniesz poproszony o udzielenie odpowiedzi na serię pytań, począwszy od dynamiki przyjaźni po sposób, w jaki przygotowujesz się do podróży. Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania zobaczysz swoje wyniki i uzyskasz szczegółowe (i czasami pikantne) informacje o swojej osobowości kolorystycznej, a także o innych kolorach, z którymi jesteś najbardziej kompatybilny.

Zastanawiasz się, jaki jest Twój kolor? Przygotuj się na pieczeń (to wszystko w ramach dobrej zabawy!) i nie zapomnij dodać swoich wyników pod hashtagiem #PersonalColorAnalysis na TikTok, aby znaleźć swoich kolorowych bliźniaków!

– Dodatkowa relacja Lauren Mazzo

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button