PytaniaShow Biznes

Jak wykorzystać potęgę mediów społecznościowych do angażowania swoich zwolenników – GdanskTown.pl

Ponieważ wpływ i wielkość mediów społecznościowych wzrosła dramatycznie w ostatnich latach, stały się one potężnym medium do angażowania się z Twoimi zwolennikami. To, co odróżnia to „medium” od innych tradycyjnych mediów, to fakt, że umożliwia ono dwukierunkową komunikację. Zalety tej platformy nie mogą być w pełni uświadomione. Nigdy wcześniej marki nie były w stanie znaleźć tak przystępnego i łatwego w użyciu medium do komunikacji ze swoimi docelowymi odbiorcami. E-mail można twierdzić, że jest jednym, ale rodzaj ekspozycji i elastyczność oferowana przez media społecznościowe jest po prostu niezrównana. Jak więc w pełni wykorzystać moc mediów społecznościowych, aby zaangażować się w kontakt z twoimi docelowymi odbiorcami? Wix dostarcza kompletny zestaw narzędzi, które pomogą ci osiągnąć twoje cele.

Zalety Zaangażowania Mediów Społecznych

Istnieją dwa sposoby, w jakie media społecznościowe pomagają ci lepiej angażować się w życie twoich zwolenników:

  • Połącz się na poziomie ludzkim: Kiedy wybierasz konwencjonalne media, jesteś w stanie prowadzić tylko jednokierunkową rozmowę. Jako marka, to ty będziesz tworzyć narrację. Nie ma komunikacji z końca zwolenników. Ale media społecznościowe umożliwiają dwukierunkową konwersację, która pomaga połączyć Twoją markę i Twoich potencjalnych i obecnych klientów. Możesz nie tylko mówić o swojej marce, ale także słuchać swoich zwolenników i poznawać ich potrzeby.
  • Pokaż osobowość marki: Kolejną zaletą korzystania z mediów społecznościowych jest to, że pomagają one pokazać osobowość Twojej marki. Ludzie doświadczają ludzkiego dotyku podczas interakcji z Twoją marką. To znowu jest coś innego niż rodzaj doświadczenia, które mają z tradycyjnych form marketingu. Udostępnianie zdjęć i filmów może ułatwić Ci zaprezentowanie swojej osobowości.

Zwiększ poziomy zaangażowania followerów

Wix oferuje szereg narzędzi, aby lepiej zaangażować twoich zwolenników i zwiększyć twój współczynnik konwersji. Jest to platforma, która wykracza poza umożliwienie ci zbudowania witryny. Oferuje ona wszystkie narzędzia potrzebne do osiągnięcia sukcesu w biznesie. Poznaj różne aplikacje, które mogą być wykorzystane do maksymalnego wykorzystania rewolucji mediów społecznościowych.

Wix Forum

How to Utilize the Power of Social Media for Engaging With Your Followers

Wix Forum jest unikalną aplikacją od Wix zaprojektowaną do rozwijania twojej społeczności online w obrębie twojej witryny. Pozwól odwiedzającym zapisać się na członkostwo i stać się częścią społeczności twojej witryny. Pozwól im śledzić posty i uczestniczyć w konwersacjach. Mogą nie tylko komentować posty i stać się aktywnymi uczestnikami, możesz również pozwolić im na dodawanie filmów. W ten sposób jesteś w stanie stworzyć bogatą społeczność o wysokim poziomie zaangażowania.

Stwórz eleganckie forum, które pasuje do Twoich szablonów stron, kolorów i schematu marki. Wybierz z szerokiej gamy profesjonalnie zaprojektowanych i eleganckich układów. Każdy układ można dostosować, aby osiągnąć pożądany wygląd i cechy projektowe. Jest łatwy w użyciu i jest dostępny za darmo.

Ponadto, członkowie twojego forum również znajdą projekt forum, aby być łatwym w użyciu. Możesz również pozwolić swoim członkom uczestniczyć w forum za pośrednictwem ich urządzeń mobilnych.

Social Stream

How to Utilize the Power of Social Media for Engaging With Your Followers

Jak sama nazwa wskazuje, ta aplikacja jest również przeznaczona do zwiększenia zaangażowania w mediach społecznościowych z Twoimi zwolennikami. Pozwala poprawić czas, jaki odwiedzający spędzają na swojej stronie i współczynniki konwersji. Ta aplikacja pomaga również w zwiększaniu liczby zwolenników.

Niektóre z głównych cech tej aplikacji są następujące:

  • To będzie automatycznie generować newsfeed zawierające aktualne treści z kanałów mediów społecznych. Więc zawsze, gdy publikujesz treści na swoim Facebooku, twitterze, Instagramie lub innych profilach społecznościowych, będą one wyświetlane na tej zunifikowanej platformie.
  • Projekt może być dostosowany do Twoich wymagań i specyfikacji marki.
  • Pokaż artykuły, zdjęcia i filmy, aby zwiększyć zaangażowanie w mediach społecznościowych
  • Ta aplikacja pozwala również swoim członkom na przeglądanie i interakcję na ich urządzeniach inteligentnych i tabletach
  • Obsługuje również tekst w wielu językach

Możesz kontrolować, jak często treść jest aktualizowana. Aplikacja zapewnia również funkcje moderacji, dzięki czemu zawsze jesteś na szczycie treści, które widzą twoi zwolennicy.

Imponujący pasek powitalny

How to Utilize the Power of Social Media for Engaging With Your Followers

To, jak witasz swoich gości, odgrywa ważną rolę w zaangażowaniu i współczynnikach konwersji. Aplikacja Impressive Welcome Bar pozwala zająć się tym aspektem zaangażowania użytkowników. Możesz stworzyć wiadomość swojego wyboru, aby powitać odwiedzających Twoją witrynę. Możesz dostosować wiadomość w oparciu o najnowsze kampanie sezonowe, które możesz prowadzić. W tym samym czasie, można również wprowadzić nowe premiery produktów lub funkcji na swojej stronie internetowej.

Powitaj swoich gości i powiedz im o swojej najnowszej ofercie rabatowej. Przedstawić swój nowy blog lub prowadzić je do konkretnej strony internetowej. Ta aplikacja pozwala również na zbieranie e-maili od odwiedzających, pozwala im udostępniać Twoje strony w swoich sieciach społecznościowych za pomocą jednego kliknięcia, a także pozwala kontrolować częstotliwość i czas, w którym wiadomość powinna pojawić się u odwiedzającego.

To tylko kilka z narzędzi dostarczonych przez Wix dla zwiększenia poziomu zaangażowania w mediach społecznościowych i poprawy twoich współczynników konwersji. Podczas tworzenia strategii treści w mediach społecznościowych, upewnij się, że twoje posty powinny dodawać wartość, a jednocześnie budować wizerunek twojej marki. Nie zawsze powinno chodzić o promowanie twoich produktów lub usług. Powinno być również o pomaganiu ludziom i oferowaniu czegoś wartościowego.

Related Articles

Back to top button