Show Biznes

Jak zbudować Sex Room ma Social Media Steaming

preview for 10 of Netflix's sexiest shows

Dodaj kolejny serial Netflixa do swojej listy oglądania na lato-How to Build a Sex Room! Ten ciekawy serial miał swoją premierę w piątek 8 lipca na platformie i już kilka dni po premierze wywołał szał w mediach społecznościowych, gdzie fani, nienawistnicy i kilka półdzikich osób wyrażało swoje opinie na Twitterze. (Guess we coulda seen that coming.)

Ośmioodcinkowy erotyczny serial reality jest o dokładnie tym, o czym myślisz, że jest, biorąc pod uwagę tytuł. Jak, dosłownie, zbudować pokój seksualny w swoim domu. Fun! Program koncentruje się na projektantce wnętrz Melanie Rose, samozwańczej „Mary Poppins Sex Rooms”, która przekształca 12 intymnych przestrzeni dla kilku par mieszkających w Denver, Colorado, które chcą urozmaicić swoje życie seksualne.

Pomyśl o tym w ten sposób: 50 odcieni HGTV. Jesteśmy w szoku, że tak długo po (okej, nieudanej, może właśnie dlatego) trylogii filmowej Dakota Johnson/Jamie Dornan, trzeba było czekać na coś takiego.

Wygląda na to, że duża część Twittera czuje to samo, gotowa spalić wszystkie osiem odcinków w jednym binge watch.

Podczas gdy są natychmiastowi fani serialu, są też tacy, którzy nie są do końca zadowoleni z tej lubieżnej serii. (Dla tych, mówimy, idź do HBO po prestiż, którego tak pragniesz! Oto nasza lista najlepszych seriali.)

Zobaczymy jak ta rozmowa, um, rozgrzeje się w weekend. Sprawdźcie w przyszłym tygodniu naszą drugą rundę pary – czy to pochwał, nienawiści, czy ogólnego zamieszania.

Ta zawartość jest importowana z OpenWeb. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Advertisement – Continue Reading Below

Advertisement – Continue Reading Below

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button