PytaniaShow Biznes

Jak zobaczyć czyjeś polubienia na Instagramie – GdanskTown.pl

Instagram to aplikacja, która jest obecnie bardzo popularna wśród każdej grupy wiekowej. Aplikacja Instagram nie jest zależna od żadnej grupy wiekowej, ponieważ może być używana przez osoby, które są starsze niż 13 lat. Z biegiem czasu Instagram rozwinął się do ogromnej granicy aż do współczesnych czasów. Było wiele poprzednich opcji w aplikacji Instagram, które nie są dostępne w ostatnich czasach.

Istnieją różne powody wyeliminowania takich opcji, jak np. jak zobaczyć, co ktoś lubi na Instagramie. Istnieją jednak pewne sposoby, dzięki którym nadal można zobaczyć, co ktoś lubi na Instagramie.

Dlatego dzisiaj omówimy więcej sposobów i wskazówek jak zobaczyć co ktoś lubi na Instagramie.

Obrazek 1. Podgląd raportu aktywności użytkowników Instagrama udostępniony przez Snoopreport

Jak zobaczyć czyjeś polubienia na Instagramie?

Przed rokiem 2019 aplikacja Instagram oferowała możliwość sprawdzenia, co lubią inne osoby podczas przewijania ich profili na Instagramie. Ale od 2019 roku i do tej pory nie ma takiej opcji, która umożliwia użytkownikom zobaczenie lub utrzymanie kontroli nad tym, co inni ludzie lubią na Instagramie.

Wcześniej Instagram oferowałby najprostszą opcję aktywności i w prosty sposób pokazywałby, co użytkownicy polubili w ciągu ostatnich kilku minut lub godzin. Było to znacznie prostsze i mniej czasochłonne w porównaniu do nowych sposobów sprawdzania, co ktoś polubił na swoim Instagramie. Opcja ta została wyeliminowana z Instagrama po ostatnich aktualizacjach.

Wynikało to z kilku wydedukowanych powodów. Może to spowodować pewnego rodzaju nieporozumienia między przyjaciółmi online lub par, jak również. Innym powodem eliminacji takiej opcji, aby zobaczyć, co inni ludzie lubią na swoim Instagramie było naruszanie prywatności użytkowników Instagrama. Stąd po otrzymaniu większości zgłoszeń opcja ta nie była już dalej dostępna.

Ale nadal istnieją sposoby, dzięki którym można zobaczyć, co ktoś lubi na swoim profilu na Instagramie. Może być kilka powodów albo osobistych lub zawodowych, aby utrzymać kontrolę nad tym, co inni ludzie lubią na swoim profilu Instagram. Niektóre z podstawowych sposobów, które mogą nadal pomóc Ci sprawdzić lub zobaczyć, co inni ludzie lubią na ich Instagramie są wymienione poniżej.

Obraz 2. Mapa śledzonych zainteresowań użytkowników

  • Odwiedź profil Instagram danego użytkownika

Pierwszym krokiem, aby zachować kontrolę lub zobaczyć, co inni ludzie lubią na swoim profilu na Instagramie, jest odwiedzenie i wybranie konkretnego identyfikatora użytkownika. Możesz wyszukać użytkownika, wpisując jego nazwę użytkownika w pasku wyszukiwania.

  • Wybierz następującą zakładkę na profilu użytkownika

Drugim krokiem po odwiedzeniu lub wybraniu profilu użytkownika jest wybranie następującej zakładki na jego profilu. To da Ci dostęp do wszystkich innych użytkowników i znanych osobistości, które śledzą lub naśladują.

  • Wybierz następujące ID i odwiedź je

Następnym krokiem po obejrzeniu poniższej listy profili użytkowników jest wybranie dowolnego profilu, który śledzą. Po wybraniu profilu odwiedź go, aby sprawdzić, co publikują.

  • Sprawdź posty pod kątem ich polubień

Po odwiedzeniu profilu z poniższej listy następnie sprawdź co zamieszczają. Poniżej każdego postu, liczba i którzy polubili ten post jest wymieniony. Stamtąd możesz wyszukać nazwiska i sprawdzić czy ta osoba polubiła ich posty czy nie.

Obraz 3. Jak zobaczyć polubienia na Instagramie innych osób

Wyżej wymienione sposoby mogą być dość czasochłonne i nie działają zbyt skutecznie. To dlatego, że średnia liczba zwolenników, którzy ludzie śledzić są wiele i nie można sprawdzić jeden po drugim. Stąd też, jeśli jesteś zainteresowany sprawdzeniem, co inni ludzie lubią na swoim Instagramie to musisz wyciągnąć dużo czasu.

Nie bądź jednak taki pewny, że zawsze możesz sprawdzić co inni lubią na swoim profilu na Instagramie. To dlatego, że użytkownicy mogą zawsze ukryć, kiedy tylko chcą. Mogą wybrać opcję i ukryć swoją aktywność przed innymi followersami na swoich profilach na Instagramie. Ta opcja upewni się, że nikt nie może zobaczyć, co lubią i zachowa swoją prywatność nienaruszoną, jak również.

Jeśli dany użytkownik wybrał opcję, aby ukryć swoje nazwy z postów, mają jak wtedy wymienione sposoby nie będzie działać, jak również. To utrzymuje użytkowników chronionych przed każdym, kto może być szpiegowanie na nich. Szpieg może być obojętny i różne formy, jak również. Takie opcje ograniczenia może pomóc zachować prywatność i co inni ludzie lubią na Instagramie ukryte przez cyberataków i hacking online, jak również.

Korzystanie z aplikacji stron trzecich, aby zobaczyć, jak ktoś lubi na Instagramie

Jednak niektóre aplikacje innych firm mogą wykonać dla Ciebie podobną pracę. Aplikacje firm trzecich okazały się być doskonałe i dość skuteczne, jeśli chodzi o zobaczenie lub utrzymanie kontroli nad tym, co inni ludzie lubią na swoich profilach Instagram. Aplikacje mogą upewnić się, że robią wewnętrzną pracę, aby zachować gorliwą kontrolę nad tym, co ludzie lubią i co nie lubią. Ale większość ludzi ślepo ufa takim aplikacjom i nie zna doświadczenia użytkownika za nimi.

Ponieważ obecnie istnieje wiele aplikacji stron trzecich, trudno jest określić i rozróżnić, która aplikacja jest bezpieczna, a która niebezpieczna. Dlatego też, przed zaufaniem jakiejkolwiek aplikacji upewnij się, że podwójnie sprawdzisz, wykonując pełne wyszukiwanie i czytając opinie online o tej konkretnej aplikacji. To pomoże utrzymać swoją prywatność i prywatność innego użytkownika bezpieczne, jak również.

Większość aplikacji stron trzecich może być dość drogie, jak również. Dlatego staraj się szukać aplikacji, które są top-reviewed i niedrogie, jak również. Nie bądź pod wrażeniem ceny aplikacji, zamiast tego zwróć uwagę na ilość skuteczności.

Conclusion

Jeśli chcesz użyć bezpiecznej, pewnej i niedrogiej aplikacji do sprawdzenia czyjegoś like’a na Instagramie to możesz użyć narzędzia Snoopreport. Możesz skorzystać z tego narzędzia odwiedzając stronę https://snoopreport.com/. To narzędzie lub aplikacja może być całkiem korzystne dla zobaczenia czyichś polubień na Instagramie.

Related Articles

Back to top button