Show Biznes

Jason Mantzoukas świetnie się bawił grając złego faceta w „Paper Girls”

Jason Mantzoukas and Adina Porter in Paper Girls
W „Paper Girls”, nowym serialu young-adult, science-fiction z Prime Video, Jason Mantzoukas i Adina Porter grają Grand Father i Prioress, członków Old Watch. Mają zamiar upewnić się, że tytułowe 12-letnie dziewczynki przestaną podróżować w czasie, nawet jeśli będą musieli je zabić, aby to zrobić. Czy aktorzy czuli się źle będąc tak złośliwymi dla tych biednych, czterech zagubionych dziewczynek?

„Wcale nie” Mantzoukas mówi POPSUGAR. „Fajnie jest krzyczeć na te dzieci… . . Mieliśmy niezły ubaw.”

„Jestem matką nastolatków”, mówi Porter. „Nie, nie czuję się źle.”

Wielki Ojciec Mantzoukasa pojawia się dopiero w czwartym odcinku serialu i od razu wstrząsa sprawami. To szokujące, na początku, widzieć komika w serialu science-fiction i będącego tak złym. To jest dokładnie to, co Mantzoukas chciał, aby widzowie czuli. „Przyszedłem bardzo późno w ich planie zdjęciowym, więc wszystko zostało jakby ustalone i wszystkie dynamiki i wszystkie relacje,” wyjaśnia. „To była naprawdę świetna zabawa wejść i po prostu być złym, w pewnym sensie móc krzyczeć i być groźnym, ale także być czarującym. To właśnie jest cecha charakterystyczna Wielkiego Ojca, jest czarujący. Jest zabawny. Ale jest w nim też prawdziwa nić złośliwości i zagrożenia.”

„To była naprawdę świetna zabawa, by zostać wrzuconym do świata i po prostu być jak byk w składzie porcelany, tak bardzo jak tylko mogłem, by sprawdzić, czy uda mi się wszystkich wytrącić z równowagi”, mówi Mantzoukas. „Zobaczyć, co się stanie z całą tą wcześniej istniejącą dynamiką, która już była na miejscu” Porter była podekscytowana możliwością pracy z Mantzoukasem – była już jego fanką. „Kiedy dowiedziałem się, że został wybrany do roli Grand Fathera, byłem podekscytowany możliwością grania z nim, grania przeciwko niemu, grania w jego świecie improwizacji i wejścia na ten poziom,” mówi.

Porter, weteranka takich seriali jak „True Blood”, „The 100” i „American Horror Story”, mówi, że nie podchodzi do pracy nad gatunkiem inaczej niż do historii z bardziej realistycznym otoczeniem, ale zamiast tego po prostu skupia się na tym, co jest w tekście. „[I] daję sobie pozwolenie na bycie tak wielkim, jak tylko chcę”, wyjaśnia. „Staram się rozśmieszać ekipę i doprowadzać producentów do płaczu. To właśnie dzięki temu jestem zatrudniony. Taka jest formuła.”

„Paper Girls” można obejrzeć już teraz na Prime Video.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button