Show Biznes

Jason Momoa udaje stewardessę i zaskakuje pasażerów Hawaiian Airlines

Jason Momoa podróżował z Los Angeles do swojej ojczyzny na Hawajach 1 sierpnia, odbywając specjalną podróż z okazji partnerstwa jego firmy wodnej Mananalu z Hawaiian Airlines. Podczas lotu aktor zaskoczył niczego nie spodziewających się pasażerów udając stewardessę, ogłaszając swoją obecność przez głośnik, a następnie rozdając wszystkim wodę Mananalu.

Podróż została udokumentowana w filmie nakręconym i wyreżyserowanym przez filmowca Damiena Braya, którym Momoa podzielił się na swojej stronie na Instagramie 3 sierpnia. Zaczyna się od ujęcia Momoa wychodzącego z czarnego samochodu i uśmiechającego się. „Bright and early. To powinien być dobry dzień” – mówi Momoa. „Jadę do domu na Hawaje z dziećmi i robimy coś naprawdę fajnego, bardzo fajnego, coś jak to wszystko się zaczęło” Słowo „babies” odnosi się do jego dwóch dzieci, Loli Iolani i Nakoa-Wolf, które dzieli z byłą żoną Lisą Bonet.

Następnie wyjaśnia cel stojący za współpracą, która ma na celu zmniejszenie odpadów plastikowych z jednorazowych butelek. „Dlaczego nie możemy mieć aluminium? Jest woda gazowana, jest piwo gazowane, jest soda, napoje bezalkoholowe. Dlaczego muszę mieć tę małą, pojedynczą, malutką wodę?” kontynuuje. „Zamierzam zrobić ogłoszenie w Hawaiian Airlines . . . Jestem podekscytowany, że wracam do domu.” Stamtąd film pokazuje go przekazującego butelki z wodą zdumionym pasażerom podczas lotu, zanim będzie miał swój „moment Oprah” i przedstawi ich wszystkich z darmowymi milami, dzięki uprzejmości Hawaiian Airlines.

W podpisie pod filmem podziękował Hawaiian Airlines za możliwość, którą opisał jako „spełnienie marzeń” Rozwinął również swoją ekologiczną misję. „Mój pomysł na stworzenie @Mananalu.water przyszedł do mnie podczas lotu” – napisał. „Jesteśmy na misji, aby zakończyć jednorazowy plastik. Wypij jedną, usuń jedną – Za każdą sprzedaną butelkę Mananalu usuwamy z oceanu jedną plastikową butelkę. W tym roku usunęliśmy z oceanu 3 MILIONY plastikowych butelek. Nie przestawaj robić fal, aby uratować naszą piękną planetę. aloha j”.

Wideo pojawia się nieco ponad tydzień po tym, jak Momoa brał udział w czołowym zderzeniu z motocyklistą, z którego na szczęście wyszedł bez szwanku. Aktor, którego nadchodzące projekty obejmują kolejną odsłonę Fast and Furious, „Fast X”, oraz „Aquaman and the Lost Kingdom”, został zauważony podczas spędzania czasu z byłą dziewczyną Eizą González na początku lipca.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button