Show Biznes

Javicia Leslie reaguje na anulowanie serialu „Batwoman” na Instagramie

Batwoman --

W związku z anulowaniem serialu „Batwoman” przez The CW po trzech sezonach, gwiazda Javicia Leslie wypowiada się na ten temat. Leslie, która dołączyła do serialu jako Ryan Wilder w drugim sezonie, po tym jak Ruby Rose odeszła z serialu w pierwszym sezonie, w emocjonalnym poście na Instagramie opisała swoją podróż w roli zamaskowanego bohatera Gotham City. Choć gwiazda jest smutna z powodu zakończenia serialu, to nie ukrywa, że jest dumna z tego, że mogła być częścią tak integracyjnego serialu o superbohaterach.

„Najwyższy nigdy nie przestaje mnie zadziwiać!” zaczęła swój długi wpis na Instagramie. „Uczono mnie, że słowa mają moc i że to my mówimy o naszym życiu. Cóż, ja wypowiedziałam tę rolę w moim życiu i jakim zaszczytem było obserwowanie, jak odgrywa się ona dokładnie tak, jak była przeznaczona dla Rodziny, ten Bat Team jest nasz… HERSTORIA została stworzona i nigdy nie można jej odebrać”

Leslie nie omieszkała również pochwalić obsady i ekipy serialu, a także jego zagorzałych fanów. „Chodzenie na plan z tak niesamowitą ekipą i obsadą sprawia, że praca czuje się jak zabawa KAŻDEGO DNIA! Dziękuję całemu naszemu zespołowi produkcyjnemu w Vancouver, naszym ludziom w Los Angeles, którzy sprawiają, że historie wciąż się pojawiają, naszym ważniakom, którzy uwierzyli, że naprawdę możemy to zrobić, oraz naszej niesamowitej obsadzie, która oddaje swoje serce na ekranie każdego odcinka!” – napisała. „I dla fanów… . . WOW … Łzy mi się kręcą na myśl o wszystkich waszych wiadomościach, tweetach, DM-ach i listach!!! Przypomnieliście mi, dlaczego to, co robimy, jest tak bardzo ważne. @ViolaDavis powiedziała ostatnio w wywiadzie, zapytana o to, dlaczego reprezentacja ma znaczenie: „Ponieważ musisz zobaczyć fizyczną manifestację swojego marzenia. Jest coś takiego w zobaczeniu kogoś, kto wygląda jak ty, co sprawia, że staje się ono bardziej namacalne” … za to, co będzie dalej.”

Showrunnerka Caroline Dries po raz pierwszy poinformowała o anulowaniu serialu w piątek. „Właśnie otrzymałam smutną wiadomość, że „Batwoman” nie doczeka się S4. Jestem załamana, ale jednocześnie pełna wdzięczności. To wielki zaszczyt móc nakręcić 51 odcinków. Tak wielu inspirujących, genialnych ludzi przyczyniło się do powstania tego serialu. Dziękuję producentom, obsadzie i ekipie. Dziękuję wam, fani! Kochamy Was” – napisała na Twitterze.

Właśnie dostałam smutną wiadomość, że #Batwoman nie doczeka się S4. Jestem załamana, ale jednocześnie pełna wdzięczności. Co za zaszczyt móc nakręcić 51 odcinków. Tak wielu inspirujących, genialnych ludzi przyczyniło się do powstania tego serialu. Dziękuję producentom, obsadzie i ekipie. Dziękuję wam, fani! Kochamy Was. ❤️

– Caroline Dries (@carolinedries) April 29, 2022

Krótko po wyemitowaniu finału trzeciego sezonu w marcu, Dries wyjawiła TVLine, że chociaż ma nadzieję, że The CW odnowi „Batwoman” na czwarty sezon, finał może również działać jako finał serii, jeśli będzie to konieczne. „Myślę, że po tym, jak historie dochodzą do satysfakcjonującego zakończenia, można stwierdzić, że gdyby to był koniec, to czulibyśmy się tak, jakbyśmy odpowiedzieli na wystarczająco dużo pytań, a jednocześnie stworzyli jedno wielkie pytanie” – powiedziała. „To było dla mnie ważne, ponieważ serial i każda z tych postaci są dla mnie tak ważne, że chciałam dać im odpowiedni moment w finale.”

Image Source: Dean Buscher/The CW

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button