Jenna Ortega dostarczyła ostatnio eleganckie ujęcie stylu sygnowanego przez Wednesday Addams. Podczas pokazu Saint Laurent dla mężczyzn podczas Paryskiego Tygodnia Mody 17 stycznia, aktor i gwiazda „Wednesday” przechadzała się po brukowanych ulicach w czarnej sukni z kolekcji 2023 ready-to-wear marki. Ortega połączyła ją z bransoletką, sandałami na platformie peep-toe i metalicznymi bransoletami oversize. Wcześniej, wieczorem, połączyła tę kreację z garniturową marynarką w cropped.
Elegancka sukienka Saint Laurent miała dramatyczny kaptur, który zakrywał jej nowe, ostre, wilcze cięcie. Odwracając się, aby pozować do kamery, Ortega ujawniła sylwetkę bez pleców. Strój uzupełniła odważnym, czarnym eyelinerem i dziewczęcym manicure. Ortega cieszyła się pokazem wraz z partnerem Percy Hynes White.
Od czasu wylądowania jej roli jako Nevermore Academy’s najbardziej makabryczny uczeń, Ortega odegrała istotną rolę w przynoszeniu stylu Wednesday do głównego nurtu, sportując wszystkie czarne zespoły na czerwonych dywanach. W zeszłym tygodniu pokazała jednak swoją modową smykałkę w bardziej neutralnym stylu: podczas swojego debiutu na Złotych Globach, Ortega wyglądała eterycznie w brązowej sukni Gucci z krzyżującym się gorsem ozdobionym srebrnymi pierścionkami.
Ahead, zobacz ekstrawaganckie ujęcie środowej stylizacji Ortegi na Paris Fashion Week.